dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie Jakie macie drzwi wewnętrzne w domu - co wybrać?

    Witam!

    Stoję przed dylematem - wybór drzwi wewnętrznych.
    Co Szanowni Forumowicze macie u siebie, czy jesteście zadowoleni, ile płaciliście i co możecie polecić a czego unikać?
    Wszelkie rady mile widziane.
    pozdrawiam!

    Kisiel

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Mam Pol- Skone - linia retro z ościeżnicami regulowanymi.
    Prezentują się naszym zdaniem znakomicie. Cóż, oglądaliśmy sie za tzw. "drzwiami hiszpańskimi" ale te przyziemne realia okresu końca inwestycji ...
    Ważna informacja te drzwi mają opaskę futryny z drewna a nie jak u wielu innych producentów z płyty.

    Można zobaczyć http://www.pol-skone.com.pl/dretro.html

  3. #3

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    My mamy chyba najtańsze - Stolarka Wołomin, foliowane, kolor: jabłoń, typu nie pamiętam... Załatwialiśmy je przez PSB - wyszło ponad 10% taniej niż po rabacie w Stolarce!

    Pozdrawiam

    Pearl

  5. #5

    Domyślnie PORTA

    hej
    ja mam drzwi wew PORTA oscieznice regulowane i jest extra nie narzekam a mam je 5 lat

  6. #6

    Domyślnie

    Unikaj matalowych ościeżnic. Są głośne.
    Pzdr.
    AndrzejS

  7. #7

    Domyślnie

    A ja mam sosnowe drewniane. Kupiłem w sumie 14 kompletów surowych drzwi w tym zamawiane dwuskrzydłowe do salonu za 5300. z osciezami. Jest przy nich sporo roboty dogładzanie, malowanie i szklenie. Ale po tych zabiegach wygladają bardzo ładnie. I jeszcze jedno jak się coś nabroi ti mozna łatwo usterkę naprawić.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szadam
    A ja mam sosnowe drewniane. Kupiłem w sumie 14 kompletów surowych drzwi w tym zamawiane dwuskrzydłowe do salonu za 5300. z osciezami. Jest przy nich sporo roboty dogładzanie, malowanie i szklenie. Ale po tych zabiegach wygladają bardzo ładnie. I jeszcze jedno jak się coś nabroi ti mozna łatwo usterkę naprawić.
    Tez mam sosnowe. Jak zobaczylem ceny PORTY czy innych renomowanych firm, i poczytalem o ich jakosci to postanowilem dolozyc troszke swojej pracy i zamontowalem w calym domu sosnowe. Za 5 drzwi z oscieznicami zapalcilem tyle co za 1 z PORTY. Nie licze robocizny za przygotowanie i wstawienie. Lekko je zabejcowalem wydobywajac z nich sloje. Maja jedna wade : po remoncie mieszkania swoim wygladem przyslaniaja reszte wyremontowanych detali takich jak kafelki, czy armature lazienkowa,

  9. #9

    Domyślnie

    Ja ma drzwi Pol-skone, malowane. Są bardzo delikatne. Gdybym jeszcze raz kupowała drzwi wybrałabym z litego drewna.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Wczoraj byłem u gościa, który ma zamontowane pare lat temu drzwi sosnowe. Podobnie jak ja kupował surowe i zamalowywał. Wygladają bardzo dobrze. Na dodatek przeszklił je witrażykami ( tu dołożył kasy). Muszę powiedzieć że są bardzo efektowne.

  11. #11

    Domyślnie Apia

    A czy mozecie powiedziec cos na temat drzwi laminowanych np. Interdoor?

  12. #12
    gwiazdka
    Guest
    gwiazdka

    Domyślnie

    a ja chyba zamówię drzwi Cal`a.

  13. #13
    Apia
    Guest
    Apia

    Domyślnie

    A co to za drzwi?

  14. #14

    Domyślnie

    Szadam, Ryszard1

    A gdzie kupowaliście te drzwi sosnowe, w jakich cenach, oraz co dostaliscie w zamian?
    Domyslam się, że były to drzwi pełne, tzn. lite, surowe, do własnoręcznego wykończenia?
    Co z ościeżnicami?

    Dzieki, pozdrawiam!
    Kisiel

  15. #15

    Domyślnie

    Drzwi surowe bywaja w marketach OBI czy Castoramie, sa faktycznie duużo tańsze. Drzwi z PORTY są paskudne, ogladałem je na wystawie, wyglądają ja wykonane z kiepskiego plastiku...

  16. #16

    Domyślnie

    Ja trafilem na mały sklep z drzwiami sosnowymi. Kosztowały około 500zl z ościeżnicą 12 cm (za więcej musiałem dopłacać). Sklep współpracuje z malarzem. Za 250zl od sztuki gościu pomaluje je i zainstaluje. Jedyną ich wadą jest to że nie mają tzw. ościeżnicy regulowanej. W porównaiu do Porty wyszło taniej, no i drewno ma zaletę że jak sie coś obije to łatwiej naprawić.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kisiel
    Szadam, Ryszard1

    A gdzie kupowaliście te drzwi sosnowe, w jakich cenach, oraz co dostaliscie w zamian?
    Domyslam się, że były to drzwi pełne, tzn. lite, surowe, do własnoręcznego wykończenia?
    Co z ościeżnicami?
    Kisiel
    Drzwi kupowałem w lokalnej hurtowni. Typ delfin - odpowiednie kształty wykończeń. Drzwi z framugami płaciłem: WC z okienkiem dzielonym na 4 pola, wentylacją 395zł, pokojowe ze szprosem 6 pól 374,5zł pełne 402m a do salonu dwa szkrzydła ze szprosemi 6 pól z zamawianą framugą na 27cm 1017zł.
    Producent z pólnocy polski nie ma strony w necie.
    Ciekawostka jedne drzw były uszkodzone. Moje majstry nie zwrócili na to uwagi i z innego powodu zheblowali drzwi. Mimo tego reklamacje przyjęto bez mrugnięcia oka dając nowe skrzydło!!! Po tym co czytałem o reklamacjach z porty brzmi to jak bajka

  18. #18

    Domyślnie

    I jeszcze jedno nic nie dostałem w zamian - pomijając odciski przy ich wykańczaniu

  19. #19
    Guest

    Domyślnie

    A ja zamówiłem u lokalnego producenta. Ościeża nie są jednakowe, więc robił na wymiar. 3 miesiące. Przywiozłem pierwszą partię i się załamałem. Ościeżnice różnych długości - do 220 mm, a drzwi wszystkie standardy - 200mm. Szpary między ościeżnicą a ościeżem 3-4 cm na stronę.
    Na szczęście nie dałem nawet zaliczki...

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Sativum
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Kod pocztowy
    62-023
    Posty
    1.840

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitrekkk Zobacz post
    I specjalnie założyłaś konto żeby się tym pochwalić... fascynujące.
    Oj tam, od razu zakładasz cudzą zła wolę.... po prostu nie mogła się powstrzymać, by podzielić się sloganem (ups, opinią) na forum budowlanym

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony