dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Piesek / kotek ?

Głosujących
116. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • nic (szczury i z

    1 0,86%
  • 38 32,76%
  • 22 18,97%
  • 24 20,69%
  • 28 24,14%
  • 3 2,59%
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 83
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie piesek czy kotek?

    Napiszcie jaki żywy inwentarz planujecie posiadać w przyszłym domu i w terenie. Interesuje mnie zestaw piesek / kotek przeciw złodziejom i gryzoniom. Nad inną zwierzyną hodowlaną na razie się nie zastanawiałem

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Jak na razie to mamy po jednej sztuce tzn. jest i kotek i piesek ale jak się już przeprowadzimy to najprawdopodobniej towarzystwo się rozrośnie

  3. #3

    Domyślnie

    Mamy teraz tylko trzy pieski (bo jeden niestety zdechł) i kota. Wszystkie zwierzaki żyją na dworze i dobrze się mają. Kot jest pół dziki, przyplątał się ponad dziesięć lat temu i teraz ma wikt jako zasłużoną emeryturę (odkąd weterynarz powiedział, że takie koty tyle nie żyją - cały czas chyba walczy o terytorium, jest na specjalnych prawach). Ponieważ jedna suka (też przybłęda, ma ponad osiem lat) ostatnio zaczęła łapać jakieś kaszle, to zaczynamy myśleć, że może w nowym domu trzeba będzie jej pozwolić mieszkać w środku. Dwie pozostałe suki w momencie zamykania drzwi od domu z nimi w środku, robią się nieszczęśliwe i domagają wypuszczenia na dwór...
    Co do złodzieji, to biegające po terenie psy uratowały nam rower - stał sobie koło wejścia do domu, nikogo nie było widać i już ktoś wchodził przez bramę i podążał w jego kierunku. Jak wychynęły zza węgła, to zrezygnował

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ja chcę mieć pieska wewnętrznego (takiego kanapowca jakiegoś) do zabawiania gości. Najlepiej żeby grał na pianinie i opowiadał dowcipy.
    A tak na prawdę to ma być model hałaśliwego "dzwonka" pełniący rolę mobilnego alarmu podomowego.

    Drugi piesek ma być zewnętrzny, do odstraszania łobuzów wszelkiej maści.

    Widziałem, że kot jest u sąsiada (siedział na płocie między naszymi działkami) więc chyba i moją działkę obrobi (pod warunkiem że się zaprzyjaźni z moim psem zewnętrznym).

    chyba muszę sobie rozrysować graf zakresu obowiązków, bo już się gubię

  5. #5

    Domyślnie

    Do opowiadania dowcipów lepsza jest papuga. Tylko, że to jest bardzo towarzyski ptak i cierpi jak wszyscy wychodzą (np. do pracy i szkoły). U nas niestety, często dom stał pusty, więc się nie zdecydowaliśmy. Czy ktoś wie, czy można papugę nauczyć grać na pianinie? Disneyowi chyba by się udało.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    planuję uzyskać mniej więcej taki efekt...


  7. #7

    Domyślnie

    Ja mam suczkę domową i tak też będzie w nowym domku. Bardzo kocham koty, ale mój mąż ma alergię na kocią sierść i kotka domowego mieć nie mogę. No ale kotek - gość ogrodowy będzie mile widziany /mój pies się pod tym nie podpisze/. Ale pewnie na tym się nie skończy.
    Słyszałam historie, że gdy ludność okoliczna wyczuła, że mają sąsiada zwierzoluba, z wielkim upodobaniem podrzucała owemu coraz to dziwniejsze stworzonko do opieki. No i teraz ten ktoś ma mały zwierzoazyl w domku .

  8. #8

    Domyślnie

    pięknie, pięknie - może jeszcze jakieś stworzonko zagra na skrzypcach . A złodziej ucieknie gdzie pieprz rosnie jak usłyszy taką kakofonię.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał eska-j
    ludność okoliczna podrzucała coraz to dziwniejsze stworzonko do opieki
    Tak miałam przez 20 lat Ale mnie takie coś nie boli Mam kota, a przy większym metrażu chcę mieć kilka. Rodzina jest "za", więc problemu nie będzie. Kociolubstwo mamy w genach od kilku pokoleń, zarówno po mieczu, jak i po kądzieli
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  10. #10

    Domyślnie

    Obecnie w mieszkaniuw kamienicy jest pies -wyżeł i kot - dachowiec. jak przeprowadzimy się do domu będzie drugi pies - mojej matki i na pewno ze dwa koty przybłędy. Mój chłop najbardziej się boi, że zacznę zbierac po okolicy wsiowe bezdomne psy i zamiast dwóch będziemy mieć 20...

  11. #11

    Domyślnie

    A my mamy 2 koty i jednego pieska. Pełna harmonia. Super

    Pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    A my mamy jednego pieska, ktory nie moze sie juz doczekac kiedy bedzie mial do pilnowania iles tam m2 wlasnego podworka
    Kto ma ochote moze psiaka zobaczyc tutaj www.spartan.w.pl

    pozdrawiam
    Beata

  13. #13

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Pies - Koleś + kotka - Dachówka. Pełna harmonia - "rodzeństwo".

  15. #15

    Domyślnie

    Na razie w bloku mam kotkę i ona na pewno będzie też w domu. Mąż obiecał też dzieciakom po przeprowadzce pieska, prawdopodobnie będzie to beagle.
    Tak więc zagłosowałam na koto-psa

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    mamy kotkę w bloku, i w domku tez bedzie ale tylko Ona, pieska nie przewidujemy

  17. #17

    Domyślnie kotki-pieski

    Zawsze miałam jakąś sierotę ze schroniska.Teraz mam dwie Miss Polonia,sierotę[matkę powiesili na drzwiach od stodoły-umierał zgłodu jako 2 m-cny],przybłędę[sama skóra,jak dotarł do nas]no i 10 letnią kotkę.Panienki są po sterylizacji[schronisko],kotka też[po 1 miocie]Razem 4 psie pyski i 1 koci ogon.Nie pytajcie ile kosztuje jedzonko,ale wiem,że ludzie dzielą się na tych co są ludzmi i ci co się nimi nazywają.
    durna ziaba

  18. #18

    Domyślnie

    "Chciałbym być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies"

    W życiu miałem trzy razy koty [jeszcze na Bródnie, małoletnim będąc], a obecnie żadnego... Ale mieć chcę i muszę.
    Decyzja zapadnie niebawem* - myślę nawet o dwóch kotekach [brawo Mieczotronix] i na dokładkę jednym pieseku [aplauz na stojąco dla Miecza], ale na te tematy jeszcze pomeczę Was w wątkach o zwierzakach...

    Ankiety na razie nie tykałem...



    _______________________________________________
    *niebawem = około pół roku

  19. #19

    Domyślnie

    Ja chciałabym kotka i papużki, a mój mąż pieska i rybki - i bądź tu mądry!

    W tym składzie byłoby za dużo........musimy iść na kompromis!
    Pozdrawiam Groszek

  20. #20

    Domyślnie

    Zdecydowanie piesek zresztą piesek już jest a domku jeszcze nie ma

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony