nie-powiem-kto" pisze ..... Dzięki temu zdecydowałem się na: prostą bryłę domu, niemal prostokąt, prosty dach dwuspadowy bez okien połaciowych i lukarn, minimum udziwnień w stylu podciągów, wielkich okien itepe. ........Nie oszczędzam na rzeczach, które wg mnie sprawią że dom nie będzie wyglądał jak byle jaka stodoła. Nie chcę oszczędzać na rzeczach, które źle wykonane uprzykrzą mi życie w moim wymarzonym domu. Dlatego chcę kupić porządne drewniane okna, dobry firmowy dach z firmowym montażem i wieloletnią gwarancją producenta, kocioł kondensacyjny, dobry firmowy komin i wkład kominkowy. Nie pożałuję też pieniędzy na alarm i łazienki, bo wszystkie te rzeczy nie mogą mi się na codzień naprzykrzać - muszą być wręcz niewidoczne i nie utrudniać mi życia.
Wiem, że warto wyłożyć teraz trochę więcej, a potem mieć święty spokój raz na zawsze.


Wypisz wymaluj moja budowa.
Z tym, że mój dom ma bardziej skomplikowaną bryłę oraz rzeźbę dachu z tymi jak piszesz "udziwnieniami" ale przede wszystkim cena 1m jet poniżej 1100 zł (bez ceny gruntu) a nie jak sugeruje Nie powiem kto 3500 zł.
I tu jet zasadnicza różnica.
Pozdrawiam
A tak swoją drogą to wypowiedź cytowanego anonima traktuje jako taką Bajkę Ezopa Fryga.