dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 181 do 188 z 188
  1. #181

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12
    Kupowała od gminy, to gmina sama z siebie, siebie zawiadomiła
    A w pozostałych sprawach gmina sama z siebie, siebie nie potrafiła zawiadomić
    Tak sobie myślę, że ta sprawa na prawdę się nadaje dla prasy ... ( tu kiwam głową z politowaniem )

    Kto sprawuje kontrolę nad Wójtem???

  2. #182

    Domyślnie

    A w pozostałych sprawach gmina sama z siebie, siebie nie potrafiła zawiadomić
    w takie cuda to ja już dawno nie wierzę (mam na myśli meritum)
    i gdybyś googulek tak otwarcie się nie rozpisywała, to pomyślałabym, że to "układ" wiesz - Ty - jakaś ciotka/wujek../ radny, dobry znajomy wójta - konfiguracje do wyboru do koloru, bo jak długo żyję nie spotkałam się z sytuacją, żeby gmina "łapy" nie wyciągnęła po swoje do przeciętnego Kowalskiego
    Pozdrawiam Duśka

  3. #183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    A nie jest tak, że akurat w tym przypadku, koszty poboru tego podatku przekraczaja jego wysokość?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  4. #184
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz789
    ...
    Powiem krótko ja bym sprawę rozdmuchał w mediach i skończył raz na zawsze z panem wójtem. ......
    zgadzam się z takim posunięciem, rok 2010 jest rokiem wyborczym, z pewnością wójt przestraszy się "takiego" rozgłosu, i nie wątpię że wpłynęłoby to negatywnie na jego ponowne kandydowanie na ten urząd, i myślę że sprawę chciałby jak najszybciej zakończyć pozdrawiam i trzymam kciuki

  5. #185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Waldek78
    Cytat Napisał Łukasz789
    ...
    Powiem krótko ja bym sprawę rozdmuchał w mediach i skończył raz na zawsze z panem wójtem. ......
    zgadzam się z takim posunięciem, rok 2010 jest rokiem wyborczym, z pewnością wójt przestraszy się "takiego" rozgłosu, i nie wątpię że wpłynęłoby to negatywnie na jego ponowne kandydowanie na ten urząd, i myślę że sprawę chciałby jak najszybciej zakończyć pozdrawiam i trzymam kciuki
    Czyżby?

    „Fakty medialne” są takie:
    „Wójt wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, oraz w trosce o środowisko, rozpoczął inwestycję, budowę kolektora ściekowego dla mieszkańców ulicy ……..
    Niestety, partykularne interesy jednej osoby z tej ulicy, powstrzymały skutecznie tą budowę., …..
    Na uwagę zasługuje również fakt, że gmina wytoczyła tej osobie proces za …….”

    Pytanie retoryczne - taki artykuł zwiększy, czy zmniejszy ilość głosów oddanych na wójta?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  6. #186

    Domyślnie

    Teraz jest za późno trochę ale tez można spróbować , trzeba było to zrobić dużo dużo wcześniej. Sprawa ciągnie się ponad 1,5 roku więc mozna było interweniować powiedzmy w roku 2009 .

  7. #187
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Waldek78
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Wlkp
    Posty
    210

    Domyślnie

    no i wyjaśnił się jakoś ten problem z wójtem? nic nie piszesz

  8. #188
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    witam wszystkich !
    nic nie pisze bo w zasadzie to sie nic nie dzieje. niebawem minie rok od sprawy ktora sie zakonczyla brakiem ugody. Wojt milczy, my tez. adwokat nam polecil sprawdzic w ksiegach wieczystych czy zmienili powiezchnie. jezeli nie, bedziemy musieli wystapic o taki wpis. Niebawem sie tym zajme. Powiem szczerze ze cala sprawa tak mna wstrzasnela ze zwyczajnie sie boje cokolwiek robic, ruszac

Strona 10 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony