dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 11
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 210
  1. #21

    Domyślnie

    Sędzia pomylił się dwa razy, raz jak uznał gola dla Polski, który był spalony, a drugi raz niesłusznie dyktując rzut karny i to w 93 minucie meczu - nikt o takim przypadku jeszcze nie słyszał Myślę, że zauważono to szybko, skoro zaraz po meczu, odwołano tego sędziego, a miał przecież sędziować finał

    Nie widzę też powodu do wstydu za Polaków, za tą ochronę, bo niby dlaczego - Niemcy powinni być szczęśliwi, że spalony został uznany ? mbz ? i spokojni ?
    Naprawdę nie ulegajmy nagonce medialnej, która kibiców polskich traktuje jako kiboli. Trzech moich znajomych jeździ na mecze, wszyscy mają różne miejsca, są w różnych sektorach (nie znają się wzajemnie) i żaden z nich nie mówił o jakichkolwiek incydentach. Natomiast mówią, że gospodarze spotkań, wyraźnie dają im odczuć, że Oni są Polakami.

    PS
    Pisałam wcześniej, że inną kwestią jest to, że jesteśmy słabą drużyną, zatem cudów nie należy się spodziewać.
    Weeb powinien spaść i ... spadł.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    Nie widzę też powodu do wstydu za Polaków, za tą ochronę, bo niby dlaczego - Niemcy powinni być szczęśliwi, że spalony został uznany ? mbz ? i spokojni ?
    Moze rozwin, bo nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi. I co maja do tego Niemcy - przeciez gralismy z Austria. Wstydze sie, chociaz nie ulegam nagonce prasowej, tylko sama widzialam, co sie wyprawialo w internecie po meczu i naprawde jestem zaskoczona poziomem agresji naszych kibicow ( agresji w wypowiedziach).
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    A mnie śmieszą wypowiedzi kibiców na temat meczów dzisiejszych: oby Austria wygrała z Niemcami, to przejdziemy... Ale nikt nie mówi o tym, że musimy my wygrać jeszcze z Chorwacją, co wcale łatwe nie będzie

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbz
    Cytat Napisał e-Mandzia
    Nie widzę też powodu do wstydu za Polaków, za tą ochronę, bo niby dlaczego - Niemcy powinni być szczęśliwi, że spalony został uznany ? mbz ? i spokojni ?
    Moze rozwin, bo nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi. I co maja do tego Niemcy - przeciez gralismy z Austria. Wstydze sie, chociaz nie ulegam nagonce prasowej, tylko sama widzialam, co sie wyprawialo w internecie po meczu i naprawde jestem zaskoczona poziomem agresji naszych kibicow ( agresji w wypowiedziach).
    Oczywiście chodziło o Austrię, nie wiem skąd wzięłam Niemców
    Sama napisałaś, że widziałaś w internecie - to faktycznie kibole, ale ja mówiłam o kibicach, którzy byli na meczu i kiboli nie widzieli, mimo, że w mediach dużo o nich mówią.
    Agresja wsród kiboli i nie tylko, istnieje nie tylko w Polsce - ale wstydzić się zawsze można.

    A kwestię odsunięcia sędziego Weeba - popieram w całej rozciągłości - jest złym sędzią, takie pomyłki i decyzje są niedopuszczalne, o niezawisłości - nie wspomnę. Takie mam zdanie, Twoje również szanuję.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    Oczywiście chodziło o Austrię, nie wiem skąd wzięłam Niemców
    Sama napisałaś, że widziałaś w internecie - to faktycznie kibole, ale ja mówiłam o kibicach, którzy byli na meczu i kiboli nie widzieli, mimo, że w mediach dużo o nich mówią.
    Agresja wsród kiboli i nie tylko, istnieje nie tylko w Polsce - ale wstydzić się zawsze można.
    No ale on ochrone dostal nie przez kibicow na meczu, tylko przez tych z internetu.
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  6. #26

    Domyślnie

    no wiesz, nie tylko przez tych z internetu chyba, bo sam prezydent Tusk, oświadczył w jednym z wywiadów, że by go zabił - w polskich mediach cisza na ten temat , a prezydent, to prezydent więc chyba nie kibol

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    no wiesz, nie tylko przez tych z internetu chyba, bo sam prezydent Tusk, oświadczył w jednym z wywiadów, że by go zabił - w polskich mediach cisza na ten temat , a prezydent, to prezydent więc chyba nie kibol
    dostał za te słowa od Moniki O w siódmym dniu tygodnia 9;00 radio zet.

  8. #28

    Domyślnie

    Nie zmienia to faktu, że ochrona jest mu potrzebna, nie tylko przez wzgląd na kiboli.
    Osobiście uważam, że takie słowa w ustach prezydenta, są delikatnie mówiąc mało dyplomatyczne, chociaż rozumiem skalę, też delikatnie mówiąc zdenerwowania

    PS
    a to Monika

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    Nie zmienia to faktu, że ochrona jest mu potrzebna, nie tylko przez wzgląd na kiboli.
    Osobiście uważam, że takie słowa w ustach prezydenta, są delikatnie mówiąc mało dyplomatyczne, chociaż rozumiem skalę, też delikatnie mówiąc zdenerwowania

    PS
    a to Monika
    premiera..... a Monika jest bardzo OK

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Monika nie jest OK jest nieobiektywna i nie lubie jej, sprzyja lewackiej zarazie

  11. #31

    Domyślnie

    haha, jasne, że premiera, ale przekręcam Austria/Niemcy też pokręciłam.
    Oby nie okazało się, że kostkę brukową położę na szlichty, a styro na podjazd

    (...) a Monika była ok, Kaśka ...

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    A rzeczywiscie Monika byla OK, przepraszam, ze sie tak wzniecilem. To przez to, ze nie lubie poniedzialku...

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    A rzeczywiscie Monika byla OK, przepraszam, ze sie tak wzniecilem. To przez to, ze nie lubie poniedzialku...
    Monika jest OK tylko dlatego ze "politycy" .......... są BEEE

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    A rzeczywiscie Monika byla OK, przepraszam, ze sie tak wzniecilem. To przez to, ze nie lubie poniedzialku...

    Ja też nie lubię poniedziałku, ale film Chmielewskiego tak
    Monikę lubię, tą "od" Wilków

    Matko, ja już nie piszę, zapracować na dom trza, a nie tak od samego rana, tylko forum, forum

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Ja niestety nie moge sie przelamac zeby cos zaczac robic pozytecznego. Wynajduje sobie wszystko, zeby odwlec moment rozpoczecia uczciwej pracy... a moze jeszcze zrobie sobie porzadek na biurku? Potem herbata i ... przerwa obiadowa !!

  16. #36

    Domyślnie

    A ja zrobię jednak tak, teraz pójdę coś przekąsić, potem będę senna bo się napakuję, więc wypiję kawę, bałagan na biurku poczeka do lepszego nastroju, zerknę na forum, a potem ... zobaczymy.
    Tak czy inaczej, cały czas palę się do roboty, ale rzucę to palenie bo nie zdrowe cholerstwo - Aluland, gratuluję wyzbycia się nałogu.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    A ja zrobię jednak tak, teraz pójdę coś przekąsić, potem będę senna bo się napakuję, więc wypiję kawę, bałagan na biurku poczeka do lepszego nastroju, zerknę na forum, a potem ... zobaczymy.
    Tak czy inaczej, cały czas palę się do roboty, ale rzucę to palenie bo nie zdrowe cholerstwo - Aluland, gratuluję wyzbycia się nałogu.
    siadaj obok i pal,,,,a ja bede mówioć bee, fee , fujjj

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Panie zeslij mi chociaz odrobinke zapalu do pracy na tej odleglej i obcej irlandzkiej ziemi

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee
    Panie zeslij mi chociaz odrobinke zapalu do pracy na tej odleglej i obcej irlandzkiej ziemi
    Zołnierzu Maryjny do zapier...weż sie i koniec

  20. #40

Strona 2 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony