dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Taras na północnym - wschodzie??

    wszyscy mi mówią że nie powinnam wybierać projektu z tarasem na północnym - wschodzie, a a mnie się wydaje że to jest najlepsze rozwiązanie. Mam znajomych którzy mają taras na południowym - zachodzie i bardzo narzekają że ciągle im swieci słońce i jest gorąco. Doradzcie mi co mam zrobić???

  2. #2

    Domyślnie

    na północnym - wschodzie...?? nie polecam
    obawiam się, że będziesz musiała narzekać, że nie świeci słońce i że jest zimno...

    może od południowego wschodu?
    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwona 213
    z tarasem na północnym - wschodzie
    Dla nielubiących słońca polecam igloo za kołem polarnym
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  4. #4

    Domyślnie

    Iwona,
    z pewnością nie jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli jest to jedyny taras. Z tarasu nie korzysta się tylko latem, ale takze wiosną i jesienią, kiedy upały raczej nie doskierają, a człowiek wręcz ma ochotę posiedzieć sobie na słoneczku.

    Moim zdaniem najlepsze rozwiązania to taras po "słonecznej" stronie domu, ale częściowo zadaszony - wtedy wilk syty i owca cała, można posiedzieć w cieniu i w słoneczku, co kto lubi. Taki właśnie projekt wybrałam.
    Natomiast jeśli ktoś nie lubi zadaszeń i chce mieć taras całkowicie odkryty, to idealnym rozwiązaniem są dwa tarasy - po stronie cienistej - na lato i skwar oraz po stronie słonecznej - na wiosnę i jesień. Tak mają moi rodzice i całkiem dobrze się to sprawdza.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony