dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    raf4

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    1

    Domyślnie ku przestrodze inwestorów !!!

    Drodzy Inwestorzy,

    Chciałbym przestrzec Was przed OSZUSTAMI i PSEŁDOWACHOWCAMI . Ja niestety dałem się nabrać na pewnego naciągacza Pana Krzysztofa Borkowskiego z Ostrołęki. Rok temu podpisałem umowę na wykonanie instalacji hydraulicznej w domku jednorodzinnym. Cena wydawała się całkiem atrakcyjna. Za wykonanie dwóch łazienek, kuchni budynek o pow. 200 m2 CO + inst. wodna Pan zaproponował kwotę 3 500 zł + koszty materiałów. Co prawda już wtedy cena wydała się podejrzanie niska. Hydraulik Pan Borkowski zażądał wówczas zaliczki w wysokości 2 000 zł. Podpisaliśmy umowę z zaliczką 1 000 zł. Hydraulika miała być wykonana do końca Lipca. Pomimo wielu ponagleń Pan Borkowski nie wykonał pracy. Stwierdził, że miał wypadek samochodowy i mam wziąść innego Hydraulika. Postąpiłem w/g jego zaleceń. Według rozmowy telefonicznej zaliczka miała być od razu zwrócona. Oczywiście Pan hydraulik zapomniał mi oddać zaliczkę.
    Minęło pół roku. Na początku miałem z tym Panem kontakt. Obiecywał, że już do mnie jedzie, ale zawsze coś temu Panu dziwnego wypadało. A to, że kolejny klient nie dał mu zaliczki i nie ma pieniędzy, a to że ma pieniądze, tylko, że jest po (oczywiście kolejnym wypadku samochodowym. Aż w końcu przestał ode mnie odbierać telefony. Jak dzwoniłem z zupełnie innego numeru w momencie przedstawienia się od razu Pan Borkowski rozłączał połączenie i wyłączał telefon na pół dnia. Telefonowałem do tego Pana setki razy. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu zaliczki. Uważam, że człowiek ten przywłaszczył sobie 1 000 zł bez żadnej konsekwencji. W chwili obecnej niechętnie daje zaliczki na wykonanie prac budowlanych pomimo zapewnień i umów. A wszystko to możemy zawdzięczać pojedynczym przypadkom jak ten. Chciałby przestrzec inwestorów przed Panem Borkowskim, który może być zwyczajnym naciągaczem i innymi nierzetelnymi wykonawcami.

  2. #2

    Domyślnie

    idź na Policję i zgłoś wyłudzenie...
    BOHO
    Warszawa

  3. #3

    Domyślnie

    Masz z nim spisana umowe,to udaj sie na Policje.
    dawids

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony