dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Dom jajusia

  1. #1

    Domyślnie Dom jajusia

    Juz chyba przyszedl czas, zeby pokazac nasz domek.
    Projekt "Dom na lace" firmy Archon
    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...at=2&a=alfikde

  2. #2

    Domyślnie

    Słodki

    Swego czasu też zastanawiałam się nad tym projektem, jest bardzo wdzięczny.

  3. #3

    Domyślnie

    Również zastanawiałem się nad tym projektem, brakowało mi tylko pomieszczenia gospodarczego (rozwiazałaś ten problem w jakiś sposób?), no i pokoje na poddaszu wydawały mi się malutkie, ale po podniesieniu ścianki kolankowej rozumiem że są troche większe. Poza tym domek jest ładniutki.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki za mile slowa!
    Pomieszczenia gospodarczego nie mamy w domu, ale za to w garazu (garaz wolnostojacy z malutkim pomieszczeniem gospodarczym).
    Pozdrawiam
    jajusio

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    dla mnie za duzy ale domek ładny

  6. #6

    Domyślnie

    A powiesz coś na temat kosztów budowy? O ile pamiętam to Archon wyliczył koszt budowy tego domku na jakieś 160 tys.

  7. #7

    Domyślnie

    Witam serdecznie!
    Teska, pierwszy raz (slowo!) powiedzial ktos, ze moj domek jest mu za duzy! Do tej pory slyszelismy tylko wrecz przeciwne zdania: ze za maly (ok. 90m˛), ze bez piwnic, ze ze ze... A tu taka odmiana

    Tolek, tez widzialam te koszty budowy, ale nie wiem czy to realne. Nie jestesmy jeszcze na koncu naszego budowania, ale juz teraz licze sie z wyzszymi kosztami. A to raz ze wzgledu na materialy (inne niz w projekcie) a dwa na inne metody budowania (niektorych odcinkow budowy). Kazdy my jakiegos bzika...

  8. #8

    Domyślnie

    Domek super, podziwiam wykonawstwo, oczywiście na ile to ze zdjęć możliwe, wydaje się od "a" -fundamentów do obecnego stanu b. stranne. Dużo zadowolenia z domku życzę!

  9. #9

    Domyślnie

    Fajny domek i chyba dobrzy fachowcy.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    jajusio


    hiihihihi.....domek mały cos sie starej tesce w głowie przekreciło

    ale wyglada na spory....moja chałupka ma 150 m2 z garazem

  11. #11

    Domyślnie

    wielkie dzieki za mile slowa!
    nie wszystko jest tak starannie wykonane, jakbysmy chcieli, ale w ogole to do akceptacji no nie, nie, dobrze jest. ale narzekac (chociazby ciut ciut) trzeba zawsze, bo inaczej usiada na laurach i koniec, nieprawda?
    pozdrowionka

  12. #12

    Domyślnie

    podoba mi sie, prostota formy i zaden "zamek". czekam na kolejne zdjecia (wnetrz)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony