dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Odkurzacz centralny

Głosujących
349. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    267 76,50%
  • nie

    82 23,50%
Strona 52 z 121
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 2408
  1. #1021
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bigbeat
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Killer_su
    Cytat Napisał piotrulex
    no wiec wychodzi ze jakies 2 kola wiecej niz tani zwykly odkurzacz
    Porównanie OC do odkurzacza za 150PLN wydaje mi się mocno niewłaściwe.
    Porównajcie sobie ceny OC do sprzętu na również odpowiednim poziomie - np. Rainbow, Dyson. I wtedy cena OC nie będzie już tak szokująca.
    no jakieś 2 - 3 razy więcej...... zależy co kogo szokuje....
    Wiesz napewno, czy tylko myślisz, że wiesz? Bo już kiedyś pytałem, czy masz - ale nie odpowiedziałeś...
    Bzdury waść pleciesz, a ludzie czytają i nie daj Boże ktoś w to uwierzy...
    zalezy do kogo piszesz bo cytujesz wiecej niz jedna osobe

    jesli do mnie to mam instalacje ktora sam polozylem a nie mam jeszcze jednostki centralnej, ktora ma w planie kupic w zestawie za nieco wiecej niz 2 tysie
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  2. #1022

    Domyślnie

    Oczywiście pisałem do BOHO.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  3. #1023

    Domyślnie

    uwielbiacie takie tematy z pytaniami: czy lepiej być zdrowym, pięknym i bogatym czy chorym, grubym i biednym, lepiej jeździć samochodem czy łazić na piechotę. Jak można zadawać pytanie czy chłodzić się wiatrakiem czy klimą - ludzie porównujecie dwie różne rzeczy i tak ciągniecie tę czczę dyskusję kilometrami (z resztą nie pierwszą na ten temat)

    Co z tego że kosztuje, co z tego, wygoda kosztuje a jeżlei ktoś uważa inaczej że to niewygodne to niech sobie wsadzi gwoździa do buta i przekona innych że mu wygodnie

  4. #1024

    Domyślnie

    dobre i trafne.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  5. #1025

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bigbeat
    Cytat Napisał BOHO
    Cytat Napisał Killer_su
    Cytat Napisał piotrulex
    no wiec wychodzi ze jakies 2 kola wiecej niz tani zwykly odkurzacz
    Porównanie OC do odkurzacza za 150PLN wydaje mi się mocno niewłaściwe.
    Porównajcie sobie ceny OC do sprzętu na również odpowiednim poziomie - np. Rainbow, Dyson. I wtedy cena OC nie będzie już tak szokująca.
    no jakieś 2 - 3 razy więcej...... zależy co kogo szokuje....
    Wiesz napewno, czy tylko myślisz, że wiesz? Bo już kiedyś pytałem, czy masz - ale nie odpowiedziałeś...
    Bzdury waść pleciesz, a ludzie czytają i nie daj Boże ktoś w to uwierzy...
    "nie daj Boże" to ktoś uwierzy, że OC jest "nieco droższy" od klasycznego.... i wtedy może być zdziwienie....

    OC nie mam, ale miałem wielokrotnie okazję zobaczyć działający - rodzinka ma.... ba! sam nim sprzątałem...... dlatego śmieszą mnie wszelkie teksty powtarzające reklamowe "zalety" OC i "wady" zwykłego..... a to ciężki, a to kabel, a to rura, a to głośny...... czasami mam wrażenie że o swoich doświadczeniach piszą sami inwalidzi po 90-tce..... no sorry, ale tak brzmią te lamenty.....
    BOHO
    Warszawa

  6. #1026

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowalio
    uwielbiacie takie tematy z pytaniami: czy lepiej być zdrowym, pięknym i bogatym czy chorym, grubym i biednym, lepiej jeździć samochodem czy łazić na piechotę. Jak można zadawać pytanie czy chłodzić się wiatrakiem czy klimą - ludzie porównujecie dwie różne rzeczy i tak ciągniecie tę czczę dyskusję kilometrami (z resztą nie pierwszą na ten temat)

    Co z tego że kosztuje, co z tego, wygoda kosztuje a jeżlei ktoś uważa inaczej że to niewygodne to niech sobie wsadzi gwoździa do buta i przekona innych że mu wygodnie
    do tej dyskusji argument ani przypiął, ani wypiął.....niegdy nie twierdziłem że OC jest NIEWYGODNY natomiast klasyczny wygodny..... nie o tym toczy się dyskusja.....
    chyba retoryka jest Ci kompletnie obca....
    BOHO
    Warszawa

  7. #1027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO

    "nie daj Boże" to ktoś uwierzy, że OC jest "nieco droższy" od klasycznego.... i wtedy może być zdziwienie....

    OC nie mam, ale miałem wielokrotnie okazję zobaczyć działający - rodzinka ma.... ba! sam nim sprzątałem...... dlatego śmieszą mnie wszelkie teksty powtarzające reklamowe "zalety" OC i "wady" zwykłego..... a to ciężki, a to kabel, a to rura, a to głośny...... czasami mam wrażenie że o swoich doświadczeniach piszą sami inwalidzi po 90-tce..... no sorry, ale tak brzmią te lamenty.....
    zalezy co dla kogo jest nieco

    dla mnie 2 kola to maksymalnie nieco

    mam 31 lat i jak w tej chwli nosze nawet nieca 2kg odkurzacz sprzatajac schody w 3-kondygnacyjnym domu to juz nie moge sie doczekac jak znajdziemy czas aby wybrac jednostke centralna i ja zamontowac w garazu
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  8. #1028

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex
    Cytat Napisał BOHO

    "nie daj Boże" to ktoś uwierzy, że OC jest "nieco droższy" od klasycznego.... i wtedy może być zdziwienie....

    OC nie mam, ale miałem wielokrotnie okazję zobaczyć działający - rodzinka ma.... ba! sam nim sprzątałem...... dlatego śmieszą mnie wszelkie teksty powtarzające reklamowe "zalety" OC i "wady" zwykłego..... a to ciężki, a to kabel, a to rura, a to głośny...... czasami mam wrażenie że o swoich doświadczeniach piszą sami inwalidzi po 90-tce..... no sorry, ale tak brzmią te lamenty.....
    zalezy co dla kogo jest nieco

    dla mnie 2 kola to maksymalnie nieco

    mam 31 lat i jak w tej chwli nosze nawet nieca 2kg odkurzacz sprzatajac schody w 3-kondygnacyjnym domu to juz nie moge sie doczekac jak znajdziemy czas aby wybrac jednostke centralna i ja zamontowac w garazu
    mam lat nieco więcej i ...... .mogę Ci tylko współczuć......
    pomyśleć, że worek cementu, którym się operuje na budowie waży 50 kg.....
    BOHO
    Warszawa

  9. #1029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO

    mam lat nieco więcej i ...... .mogę Ci tylko współczuć......
    pomyśleć, że worek cementu, którym się operuje na budowie waży 50 kg.....
    hmmmmmm

    ja kupowalem takie po 25kg ...

    worki i owszem nosilem ale trzymalem je w reku max po kilanascie sekund robiac kilka krokow na plaskiej powierzchni i to tylko przez jakis czas (czas budowy)

    o sprzataniu tego powiedziec nie mozna

    nikt nikogo nie przekona

    jak ktos podsumowal wczesniej:

    wole byc bogaty, piekny i madry a Ty przekonuj innych ze lepiej byc biednym, brzydkim i glupim - powodzenia

    EOT
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  10. #1030

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex
    Cytat Napisał BOHO

    mam lat nieco więcej i ...... .mogę Ci tylko współczuć......
    pomyśleć, że worek cementu, którym się operuje na budowie waży 50 kg.....
    hmmmmmm

    ja kupowalem takie po 25kg ...

    worki i owszem nosilem ale trzymalem je w reku max po kilanascie sekund robiac kilka krokow na plaskiej powierzchni i to tylko przez jakis czas (czas budowy)
    chcesz powiedzieć przez to, że ten ciężki, 2 kg! odkurzacz klasyczny trzymasz cały czas na rękach gdy sprzątasz ???

    nigdzie nie przekonuję innych że mają być głupi i brzydcy...... czyżbyś też nie zrozumiał istoty dyskusji ?
    BOHO
    Warszawa

  11. #1031
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex
    ... nosze nawet nieca 2kg odkurzacz sprzatajac schody w 3-kondygnacyjnym domu ...
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  12. #1032

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex
    Cytat Napisał piotrulex
    ... nosze nawet nieca 2kg odkurzacz sprzatajac schody w 3-kondygnacyjnym domu ...
    no fakt...... ta równowaga 20 tabliczek czekolady musi być dobijająca..... mogę jedynie współczuć.....
    BOHO
    Warszawa

  13. #1033

    Domyślnie

    wiesz BOHO jak nikt na tym forum wk...wiasz mnie ogromnie swoimi mądrościami porównując pięść do nosa. Co ma człowieku wspólnego odkurzacz klasyczny z centralnym, tylko to coś w nazwie ODKURZACZ to tak jak byś porównywał zamek błyskawiczny do królewkiego, skończ tę bzdurną pogadankę i zajmij się porównywaniem nóg do samochodu, też przemieszczają człowieka

  14. #1034

    Domyślnie

    BOHO Ty po prostu uważasz, że jest Ci to niepotrzebne - i to jest Twoja sprawa, niech sobie tak zostanie, ja Ciebie przekonywać nie muszę i nie zamierzam.
    Chodzi tylko o to, abyś dopuścił do siebie myśl, że Twój pogląd nie musi być jedynym słusznym (to właśnie mnie trochę w tej dyskusji zacietrzewia , bo po prostu nie toleruję takiego podejścia do spraw) - ba, tam gdzie jest 10 różnych osób, jest 10 róznych racji - i każda jest słuszna i jedyna
    Tak więc proponuję skończmy to przekonywanie się - padły argumenty i za, i przeciw, i kto będzie miał chęć skorzystać, poczyta i wyrobi sobie swoje własne zdanie, i kupi albo nie kupi.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  15. #1035

    Domyślnie


    Ludziska, najważniejsze jak zawsze, żeby te plusy nie przesłoniły minusów. Zresztą niektórzy czasem minusy uważają za plusy, lub plusy uważają za minusy... stąd te mikrospory. W imieniu autora wątku proszę kogoś, kto ma już OC, o usystematyzowanie postu:
    1. Plusy:......
    2. Minusy:......
    3. Plusy lub minusy (jak kto woli):....

    ps. rozumiem że cena może pojawić się w każdym z tych trzech punktów

  16. #1036

    Domyślnie

    Nie wiem, czy jest sens - próbowałem to kiedyś zrobić w wątku o drzwiach wejściowych (do wewnątrz czy na zewnątrz): http://forum.muratordom.pl/post25478...light=#2547844 - i okazało się, że każde rozwiązanie jest i dobre, i złe.
    Obawiam się, że tutaj będzie podobnie.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  17. #1037

    Domyślnie

    jasne, w restauracji pewnie także czytacie kartę od prawej do lewej, nie to na co macie ochotę tylko ile kosztuje. Jeszcze raz dla tych co nie zrozumieli moich postów:

    cena nie gra roli, nie ma co porównywać, nie ma konkurencji dla OC a ten kibel na drucie nie jest nawet namiastką tego o czym piszecie, można wiele rzeczy tak porównywać wymamlaną papkę przez indianina z glizdy którą upolował i homara z kawiorem i szampanem albo mercedesa klasy s do poloneza, raczej nie ma co porównywać, można jedynie pomażyć tak jak BOHO, Ty BOHO marzysz o luksusie a OC jest jednym z elementów luksusu

  18. #1038

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowalio
    wiesz BOHO jak nikt na tym forum wk...wiasz mnie ogromnie swoimi mądrościami porównując pięść do nosa. Co ma człowieku wspólnego odkurzacz klasyczny z centralnym, tylko to coś w nazwie ODKURZACZ.....
    no i skucha!
    nie tylko mają wspólnego COŚ W NAZWIE, ale przede wszystkim spełniają TĘ SAMĄ FUNKCJĘ! to chyba całkiem niemało żeby móc pokusić się o porównanie....

    Cytat Napisał kowalio
    to tak jak byś porównywał zamek błyskawiczny do królewkiego, skończ tę bzdurną pogadankę i zajmij się porównywaniem nóg do samochodu, też przemieszczają człowieka
    i znowu skucha!
    te rzeczy spełniają akurat RÓŻNE FUNKCJE......


    masz jakieś kłopoty z definiowaniem pojęć ?

    PS. widzę że nie trzymasz ciśnienia i niepotrzebnie zaczynasz się denerwować......dbaj o kulturalne słownictwo - odzywki to może zostaw do domu, jeśli to u Ciebie przyjęte i oczywiste.....
    BOHO
    Warszawa

  19. #1039

    Domyślnie

    Kurde, odpadam z tej dyskusji.
    Chłopaki, spotkajcie się w realu, dajcie sobie po razie, zróbcie jakąś połówkę, albo wymieńcie się numerami komórek i powciskajcie sobie 1:1 - po co tutaj dyskusje o tym, czy święto pracy jest świętem, czy nie.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  20. #1040

    Domyślnie

    Rozłożyłem rurki, ponieważ nie zauważyłem minusów. No, może chwilę zastanowiłem się, czy warto potem wyjąć 2,5 koła na coś, co nie było w planach. Czy warte, powiem za rok, dwa.
    Ja, panie Kowalio, w knajpie patrzę na obie strony menu, jak większość ludzi. Jeśli Ty nie, to jesteś szczęściarzem...

Strona 52 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony