dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie DACHóWKA PRZEZ ALLEGRO?????

    Kochani pomóżcie
    ...otóż w końcu wybrałam dachówkę i padło na Robena -średzką falistą plus....wyniuchałam na allegro super ofertę na tę dachówke...bo można ją już kupić po 2.99 za sztuke,jest to o wiele mniej niż mi tu dają w miejscowych hurtowniach....transport maja gratis jedynie za rozładunek liczą sobie 450zł....jest to jakaś firma z Elblaga ...więc daleko ode mnie ....i nie wiem czy warto zaufać...bądz co bądz to bardzo poważny i drogi zakup.....
    prosze poradźcie !!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    daj kochana linka do tej aukcji....zobaczę , to powiem

    kupowałam wiele materiałów budowlanych przez allegro... cegłę, okna dachowe, wełnę , gont....itp...itd... ze wszystkich zakupów jestem zadowolona.... ale bardzo rozważnie wybierałam sprzedawców ...więc były to w zasadzie "pewniaki"
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  3. #3

    Domyślnie

    ja kupilem blachodachowke przez allegro i nie zaluje ,najpier pojechalem i zadatkowalem tysiaka a reszte placilem przy odbiorze,wiec ja Tobie sie material nie spodoba to poprostu nie zaplacisz i juz a tysiaka mozna bez problemu odzyskac -jak tylko dostaniesz na niego pokwitowanie

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Możesz umówić się na płatność przy odbiorze. Jeżeli sprzedawca nie wciska jakiegoś kitu, to się powinen zgodzic. Jeżeli przyjedzie coś nie takiego jak powinno, to po prostu nie przyjmiesz

  5. #5

    Domyślnie

    a jak z cenami wykończeń (gąsiory i inne zwierzaki)?
    niech skalkulują koszt całego dachu i wtedy porównaj
    zawsze możesz w koszt kalkulacji wliczyć podróż do Elbląga i umówić się, że będziesz przy załadunku
    tak się zaczyna każda misja
    znaleźć człowieka, swoją przystań
    urządzić po swojemu kawałek świata
    zbratać się z nim

  6. #6

    Domyślnie

    .....oto link:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?...a%3E%3C%2Fi%3E
    .....właśnie dostałam wycene-...yyyi sama nie wiem
    ....coś mi sie wydaje że inne dodatki gasiory itp. sa droższe ,ale jeszcze musze skonsultować to z mężem on się lepiej zna na dachach( musimy poprzeliczać bo ten Pan z allegro podał mi ceny za sztuki a tutejszy dystrybutor z Bielska w metrach ....wiec ''obaczymy" ...narazie musze pędzić do pracy

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał marzycielka74
    .....właśnie dostałam wycene-...yyyi sama nie wiem
    ....coś mi sie wydaje że inne dodatki gasiory itp. sa droższe
    Normalne postępowanie. Jedna rzecz jest tańsza, aby druga była droższa i suma sumarum wyszło na to samo

  8. #8

    Domyślnie

    mi tak kiedyś powiedział hurtownik jak rozmawialiśmy o cenach za materiały:
    "Panie każdy patrzy na cenę porotermu, to dajemy dobrą cenę, a zarabiamy na tych wszystkich dodatkach" po czym zrobił się czerwony jakby zdradził najgłębiej skrywane tajniki rzemiosła hurtowniczego

    na allegro to normalne - niska cena za pojedynczą sztukę na zachętę, po czym okazuje się, że to bez transportu, VATu, rozładunku ...
    ale i tak się czasami opłaca, tylko trzeba wszystko sobie przekalkulować

    ja stosuję inną taktykę - sprawdzam na allegro ceny, po czym idę do miejscowego hurtownika z argumentami do negocjacji i z reguły biorę u niego
    tak się zaczyna każda misja
    znaleźć człowieka, swoją przystań
    urządzić po swojemu kawałek świata
    zbratać się z nim

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    według mnie to ta oferta aż tak super niejest niewiem jak w innym miastach ale w naszje małej mieścinie obecnie jest promocja na miedzianą i kosztuje 31zł,jako że jest to kolor podstawowy inne kolory typu czarny koszt 41-43 zl,wiec radze sie zastanowic i popytać wkoło siebie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony