dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 68
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ryniu - tak jak pisałem zaglądnąłem chyba z 2 razy, bo akurat się otworzyła. Raz były okna plastikowe co jest zupełnie poza moim zakresem moich zainteresowań, za drugim razem były rynny jednego z producentów, więc kupiłem na złość drugiego - ot moje emocje wzbudzane przez reklamę. Tu może trochę żartuję, bo przy budowie nie kieruję się aż tak emocjami, ale jak w telewizji widzę bzdurną (wg mnie) reklamę, to nie kupię tego batonika czy proszku. I w tym wypadku jestem konsekwentny! Zresztą tak jak pisze Agnicha - dyskutujemy o okładce, a nie o skuteczności reklamy.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Frankai dnia 2002-03-28 16:47 ]</font>

  2. #22

    Domyślnie

    Rozwijam więc wątek "utylizacji" okładki. Pomysł racjonalizatorski: zszywaczem ją potraktować. Folia przezroczysta traci po jakimś czasie swoje własności.

  3. #23

    Domyślnie

    Mam rozwiązanie salomonowe: niech ta okładka będzie sobie z dodatkową stroną reklamową, ale w ten sposób, że to strona tytułowa (zewnętrzna) trzyma się grzbietu czasopisma a strona z reklamą jest zawinięta do środka jako druga z kolei. Wtedy: okładka nie będzie się tak zawijać, a komu się reklama nie podoba - odetnie ją sobie nożem.

  4. #24

    Domyślnie

    Krzysztofiej, dopiero teraz zauważyłem, że to był Twój pomysł - wybacz.

  5. #25

    Domyślnie

    DO KAŻDEGO NUMERU GRATIS NÓŻ DO PAPIERU!
    i chlast po zbędnych dodatkach
    A pomysł ze składaniem do środka był wczesniej. A w ogóle można złozyć do środka własnoręcznie i spokój.

  6. #26

    Domyślnie

    Tak oto pomysł dojrzewa

  7. #27

    Domyślnie

    Pomysł ze składaną do środka okładką był (przyznam nieskromnie ) mój.
    Natomiast jeśli chodzi o obcięcie okładki rozkładanej czy złożenie jej do środka przy obecnej formie, to nie bardzo się to sprawdzi ponieważ nie będzie wtedy widoczna pierwsza strona muratora tylko reklama i czasopismo straci na swoim uroku i charakterze.

  8. #28

    Domyślnie

    "Ma pani absolutną trafność" - jak to powiedział ktoś w "Misiu". P.S. Agnicha, więc to Ty mi wybacz za naruszenie copyrights!

  9. #29

    Domyślnie

    W rzeczy samej. I nozyczki tez były.
    Wesołych Świąt

    A z okładką to trick: reklama jest na pierwszej stronie a okładka numeru na drugiej, a jednocześnie jakby na pierwszej, ale nie do końca bo jednak na drugiej chociaż tymczasowo na pierwszej ale ten tego panie i w ogóle...
    Propozycja radykalna:
    Reklamy na czterech stronach okładki, a sama okładka w środku numeru , albo w ogóle bez okładki, przecież każdy wie że to Murator a nie Trybuna, i co komu po okładce, jak tam sama propaganda, jakieś zdjęcia, numery, bógwico

    Jeszcze raz wszystkiego najlepszego

  10. #30

    Domyślnie

    a to dobre!!!
    Wesołych Świąt Kochani!!!

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Krzysztofj ma super pomysł - rozwinę go. Rekalma faktycznie może być na 4 stronach okładki (może tam być nawet Murator xx/yyyy żeby nikt nie pomylił z Trybuną), a my Wrogowie reklam dokonamy extrakcji i odsłonimy starę dobrą okładkę Muratora. Więcej - taka reklama do nas dotrze, bo jej nie zalepimy nie otworzywszy, a ciąć będzie trzeba patrząc na nią. Reklamy na okładki!!!

  12. #32

    Domyślnie

    Redakcjo, vox populi - vox Dei. Może rozcięta okładka składana do środka, ale z tyłu. Reklama będzie, ale szybko sie urwie!

  13. #33
    Guest

    Domyślnie

    Witam. Nie spodziewałam się, że problem okładki wzbudzi takie emocje. Dzięki za Wasze głosy. Mam wrażenie, że może nie koniecznie "kombinujemy" za Redakcję. Myślę, że wszyscy zgadzamy się, na to, żeby okładka była "normalna" - nie cięta. Pozwólmy więc dalej zadziałać Redakcji. Redakcjo - co ty na na TO ? Czy może wrócić normalna okładka ?

    anna

  14. #34
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Business is business. Żadne pismo nie może obyć się (i żyć) bez reklam. I trzeba się z tym pogodzić. W telewizji też przerywają filmy reklamami (im lepszy tym częściej). Nie przerywa tylko TVP, ale ona ma abonament.
    Co do obietnicy z zeszłego roku. Rzeczywiście, dotyczyła ona okładki ciętej przez środek. Wtedy wymyśliliśmy okładkę "zakładaną" i wydawało się, że to dobry pomysł. No cóż, widzę, że musimy myśleć dalej...
    Anna Kamińska, redaktor naczelna

  15. #35

    Domyślnie

    A jakby była podwójna okładka z przodu??? W środku mogłaby sobie siedzieć reklama...

  16. #36

    Domyślnie

    Podwójna okładka? Jak to rozumiesz?

  17. #37

    Domyślnie

    Po prostu dwie grubsze kartki na starcie. 1 str - okładka, zdjęcie, logo itp., a 2, 3 i 4 strona to reklamy. Nie przecięte, nie złożone - osobne!

  18. #38
    Guest

    Domyślnie

    podoba mi się Twój pomysł, Dziuba.

  19. #39

    Domyślnie

    Pomysł OK, ale najważniejsze, że redakcja zauważyła problem.

  20. #40

    Domyślnie

    Dzięki!!! Cały dzień nad tym myślałam, aż mózg mi zawrzał!!!
    Chyba będę musiała go długo chłodzić zimnym pifkiem, żeby wrocił do normy...

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony