dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 68
  1. #41

    Domyślnie

    Uważaj! Nadmierne ochłodzenie pifkiem może doprowadzić do błędów w odczycie wskazań poziomnicy!

  2. #42

    Domyślnie

    Jak juz się napifkuje to poziomnica służyć będzie jako podpora potwora

  3. #43

    Domyślnie

    Skąd taka niska samoocena?

  4. #44

    Domyślnie

    Wiem z opowieści, że "potem" wyglądam blado
    Ale to nie niska samoocena ale piątkowa głupawka no i tak jakoś mi się zrymowało....

  5. #45

    Domyślnie

    No to miłego pifkowania pofajrantowego z owocnym rozmyślaniem o własnych czterech ścianach!

  6. #46

    Domyślnie

    Nawzajem!!! Może kiedyś uda się połączyć siły Forumowiczów w pifkowaniu.
    Miłego W/E!!!

  7. #47

    Domyślnie

    Ostatni raz, bo nakrzyczą, że nie na temat. Na forum "Klub Budujący" są podejmowane próby umówienia się na wspólne pifkowanie, ale z tego co widzę chwilowo bez sukcesów organizacyjnych.

  8. #48

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    Wygląda na to, że Redakcji należy się PLUS za szybką reakcję i zmianę okładki. Osobiście nie mam zastrzeżeń do okładki z numeru 6/2002.

  10. #50

    Domyślnie

    Jest super. Z rąk nie wypada - wcześniej często Murator mi umykał...

  11. #51

    Domyślnie

    Dziękujemy, redakcjo! Widać, że FORUM przynosi pozytywne skutki.

    P.S. Przeglądam rocznik '99, tam była jeszcze większa tragedia, ta pierwsza strona była przecięta na pół wzdłuż. Wygląda to przekomicznie.

  12. #52

    Domyślnie

    Mam jeszcze jeden wniosek racjonalizatorski. Tak jak wszystkim mi tez przeszkadzają sztywne kartki w środku (o składanej okładce nie będę pisał!). Proponuję zamiast sztywnych kartek, mniejszy kartonik na sznureczku (w jednym numerze tak było). Idealnie nadaje się on do zaznaczenia ostatnio czytanego fragmentu. Ja sztywne kartki używam jako zakładek ale maja one skłonności do gubienia się i zanim przeczytam całego Muratora muszę szukać "rozwiązań zastępczych".
    pozdrawiam

  13. #53
    Guest

    Domyślnie

    Niestety, wygląda, że radość była przedwczesna - numer 7/2002 wrócił do dawnych zwyczajów - DLACZEGO ? Czy numer 6/2002 był wyjątkiem a nie rekacją na nasze głosy ?

  14. #54

    Domyślnie

    Mam propozycję.
    Nie kupujmy produktów firm reklamowanych na tych ... okładkach, albo wypisujmy na forum (nawet zmyślone) złe opinie o nich. Tyle możemy zrobić.
    Pomysł może nie jest najmądrzejszy, ale ten z dzielonymi okładkami - to już chyba ustaliliśmy - też do najprzedniejszych nie należy.

    Pozdrowionka

  15. #55

    Domyślnie

    A życie toczy się dalej. Osobiście proponuję skończyć juz te wywody na temat okładek. W końcu redakcja zrobi to co uważa za słuszne - czyli to co daje jej pieniądze - trudno sie temu dziwić. Szykanując firmy, czy nie kupując ich wyrobów to tak naprawdę robimy sobie na złość - słaby pomysła jak dla mnie. Powiem to co wiele osób już mówiło - aby było praktyczniej należy zaklejać te strony.

    Pozdrawiam

  16. #56
    Guest

    Domyślnie

    Ej kodi - a z kubka od Muratora też tak szybko zrezygnowałeś ? Rozumiem Twoją opinię jako rezygnację. Ale może właśnie o to chodzi Redakcji - może testują, czy będziemy pamiętać o okładce ?A może zwyczajny, polski bałagan sprawił, że młodszy zastępca drukarza ot tak, wrócił do poprzedniej okładki, bo miał gotowy wzorzec...
    Tak czy owak - proponuję, już bez uzasadnienia, bo napisaliśmy już całe tony postów w tej sprawie - dać jeszcze raz wyraz, naszemu niezadowoleniu.
    Chcemy powrotu normalnej, nierozkładanej okładki.

    anna

  17. #57

    Domyślnie

    Anno - Kubek zostal mi obiecany i w ciągu 14 dni go otrzymałem. Nie było problemu. Kwestia kubka była bardziej osobista i dotyczyła tylko mnie bez szkody kogokolwiek. Co do wydawnictwa, które miesięcznie wydaje masę bibuły - tak naprawdę mam wrażenie że garstaka ludzi nie jest w stanie nic zrobić. Również wolę tradycyjną okładkę, ale powiem szczerze - olewam już to. Staram się wyluzować na wakacje tym bardziej, że będą naprawdę bardzo pracowite. Zdrowie i nerwy mam jedene i oby starczyło na wybudowanie domu.
    Pozdrawiam

  18. #58

    Domyślnie

    Metal: zle by sie stalo, gdybysmy zaczeli tu wypisywac zmyslone opinie

  19. #59
    Guest

    Domyślnie

    No to tak, gwoli przypomnienia Redakcji, że pamiętamy i wcale nam się nie podoba, że Redakcja nas "olewa".

    Czytelnik (jeszcze)

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Oczywiście że pamiętamy. I za nr 10/2002 Droga Redakcjo kolejna krecha.

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony