dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61

    Domyślnie

    Październik jeszcze nie minął a już mi pierwsza strona odleciała... Czy możecie przesłać z następnym numerem jakieś zastępniki (nowy numer, przy tak zaawansowanej technologii pierwszej strony, jeszcze chyba jest na gwarancji)

    Do kitu z tymi reklamami (a propos, w moim przypadku niechęć do 'składaka' na pierwszej stronie przechodzi na reklamującego się)

  2. #62
    Guest

    Domyślnie

    On 2002-06-28 07:58, kodi_gdynia wrote:
    A życie toczy się dalej. Osobiście proponuję skończyć juz te wywody na temat okładek. W końcu redakcja zrobi to co uważa za słuszne - czyli to co daje jej pieniądze - trudno sie temu dziwić. [...]Powiem to co wiele osób już mówiło - aby było praktyczniej należy zaklejać te strony.

    Pozdrawiam
    kodi: nie mogę się zgodzić z takim myśleniem, przecież w końcu te głupie okładki to tylko symbol: czy Redakcja naprawdę liczy się z Forum (jakąś,było nie było reprezentacją czytelników) czy nie. Dodać nowe Forum jest łatwo - to nic nie kosztuje, ale zmienić coś w swoich planach biznesowych (marketingowych, reklamowych) - to już trudniej, bo tu są prawdziwe pieniądze. Ja traktuję temat okładek jak "papierek lakmusowy" - i jak na razie wychodzi, że Murator faktycznie szuka nowych czytelników i to "kosztem" starych.

  3. #63

    Domyślnie

    Jaro, ja to centralnie mam gdzieś. Nikt nie zmusza nas do kupowania gazet. Okładka w tej formie mi się nie podoba, ale nie mam zamiaru spalać się na tym temacie. Wszyscy powiedzieli już wszystko na temat okładek, nawet Redakcją coś tam szepnęła. Najwyraźniej nic to nie zmieniło - co więcej widocznie sprzedaż jest na poziomie zadawalającym, gdyż autorzy nie liczą się z sugestiami forumowiczów. Naprawdę nie obchodzi mnie juz temat okładek. Ja mam takie zdanie, ty masz inne. No problem. Fajnie jest. Mam poważniejsze problemy niż jakaś tam okładka w jednym z pism które kupuje co miesiąc.
    Pozdrawiam

  4. #64

    Domyślnie

    Ja jestem przeciwny dzielonej okładce (jak chyba większość przedmówców). Może redakcja weźmie to pod uwagę? To naprawdę nieporęczne, niewygodne i niepraktyczne.

  5. #65

    Domyślnie

    Jestem za okladką dzieloną!! Wszystkie reklamy na grubym papierze ze środka pisma przenieść też na okładkę, ale w taki sposób, żeby można to wszystko wyrwać za jednym pociągnięciem , a ostatnia strona, ta najbliżej pisma powinna być główną okładką.Redakcja wywiąże się z umowy,zbierze kasę za reklamy, a my w prosty sposób uzyskamy pismo w lubianej formie z jedną "normalną" okładką. Z pozdrowieniami Tad

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maronbik

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ja sie dołączam do grupy przeciwników nieporecznych okladek, moje muratory sa teraz jak ze skóry obdarte, bo to dziadostwo zawsze sie zahaczało i odginało przy wkładaniu do torby. Tak to jest gdy sie czyta w autobusach
    MM

  7. #67
    Guest

    Domyślnie

    Popieram, też zawsze wytarguję ze środka te sztywne strony aby przy wertowaniu się nie narzucały a przednią zaklejam. Może biznes jest biznes jak wspomniała redakcja, ale co zrobicie jak czytelnicy zaczną z Was rezygnować. Trochę mniej zarozumiałości i pewności siebie. Każda firma działająca na konkurencyjnym rynku bierze pod uwagę zastrzeżenia swoich klientów, a nie zbywa ich takimi sloganami. Pozatym jesteście o.k.

  8. #68

    Domyślnie

    Głosy Forumowiczów dotarły gdzie trzeba i w najnowszym numerze mamy okładkę jednoczęściową
    pozdrawiam

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony