dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 132 z 132
  1. #121
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar inches
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    410
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ja zrobię koniecznie 3 tj. kuchnia+wiatrołap i takie cudo do kominka. Wąż 9m.

  2. #122
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Piczman
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    4.875
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    224

    Domyślnie

    Ja też w kuchni i wiatrołapie, na upartego można by było tylko w wiatrołapie , mam te pomieszczenia obok siebie i drzwi nie będę zakładał, progów też nie będzie więc można lecieć 2 pomieszczenia na raz , ale zrobiłem 2 szufelki !

    Pozdr.

  3. #123

    Domyślnie

    Dzięki Rezi
    Ośmielę się jeszcze zapytać co ten separator robi z popiołem
    Działa jak odkurzacz???
    ewa78_2005

  4. #124

    Domyślnie

    To jest takie "wiadro", którego rurę podłączasz do gniazda, a do separatora podłączasz rurę z szczotką czy z czym tam chcesz. Odkurzając, zanieczyszczenia pozostają w separatorze, który się opróżnia.
    Wyśmienite rozwiązanie do odkurzania pyłu budowlanego czy popiołu.

  5. #125

    Domyślnie

    Ja mam w wiatrołapie i w kuchni. Mialam pewne opory nie chciałam szufelek w ogóle ale dałam się namówić.

  6. #126
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar m&k
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    ja mam w kuchni, wiatrołapie i przy kominku, ale w sumie wolę wyciągnąć wąż i poodkurzać niż zamiatać - przy zamiataniu zawsze jakieś okruchy gdzieś zostaną, które widzę dopiero jak odstawie miotłę
    tu narazie jest ściernisko..

    EMANUELA II

    komentarze do dziennika

  7. #127

    Domyślnie

    Dzięki michcio0711 - już wiem
    ewa78_2005

  8. #128
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie Problem z szufelką

    W wiatrołapie pierwotnie miała być szufelka wbudowana w cokół szafy. Koncepcja jednak legła w gruzach (tzn. szafa ) i mam zgryza. Obecnie wystaje mi ze ściany około 10 cm rura, obok leży podłączona szufelka do zabudowy (oczywiście obecnie nie korzystamy z niej). Chcę w tym miejscu ustawić krzesło/ławkę i nie bardzo wiem co z tą szuflą zrobić ? Nie mam jeszcze listew przypodłogowych (będą na 10 cm wysokie) czy sa jakieś szufle do wbudowania w ścianę ? Jak to wygląda i czy będę musiała coś skuwać ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  9. #129

    Domyślnie

    No pewnie, ze są.
    Chyba nic sie nie kuje, albo niewiele.
    Uruchamia sie przez podniesienie przedniej części np stopą, do góry (podsunięcie dokładnie).


    pzdr
    k

  10. #130

  11. #131

    Domyślnie

    Podobno dobre. Made in Poland.

    http://www.leovac.eu/
    ...owoc żywota Twojego je ZUS

  12. #132

    Domyślnie

    oczywiście że się kuje musisz wykuć otwór w ścianie i ją zamontować jest troche roboty
    ale możesz tą szufelkę zamontować w tym krześle lub ławce ważne zeby tylko stolarz zrobił w tym cokolik i zamontować to w tym cokole i problem z głowy
    prowadzimy sprzdaz i montaz jedenostek centralnych oraz systemow cetralnego odkurzacza jak masz jakies pytania to pisz pozdrawiam Łukasz

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony