dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 103
  1. #61
    KOWAR
    Guest
    KOWAR

    Domyślnie

    W związku z tym że od wielu lat nie korzystam z konta proszę o usunięcie mojego profilu wraz z danymi użytkownika

  2. #62
    mlodziax
    Guest
    mlodziax

    Domyślnie

    Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych proszę o usunięcie mojego profilu wraz z danymi użytkownika.

  3. #63
    w84u
    Guest
    w84u

    Domyślnie

    Ja również proszę o usunięcie konta wraz z postami. Pozdrawiam

  4. #64
    askaaa88
    Guest
    askaaa88

    Domyślnie

    Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych proszę o usunięcie całego mojego konta/profilu oraz moich wpisów.

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Z tego co widywałam, nick przy postach zamieniany jest na słowo "gość" a dane identyfikacyjne usuwane. Usuwanie postów niszczy sens wątków. Najgorzej jest jak ktoś usunie post pierwszy w wątku, bo znika wówczas wątek. A przecież inni użytkownicy nie wyrażali zgody na usuwanie ich postów.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 08-12-2013 o 15:59

  6. #66

    Domyślnie prosze o usuniecie profilu

    Proszę o usunięcie profilu kamilla-1 wraz z wszystkimi napisanymi postami.

    Taka opcja powinna byc w edycji profilu, i nie powinno to w ogole byc przedmiotem dyskusji. Albo sie chce albo sie nie chce istniec na forum.

  7. #67

    Domyślnie

    Proszę o usnięcie mojego konta z portalu. Te kilka napisanych przeze mnie postów może dalej istnieć - ani nikogo nie obraziłem, ani ameryki w nich nie odkryłem. Niemniej konto wraz z danymi osobowymi to moja własność i jego usunięcie jest obowiązkiem administratora tego forum.

    Na pytanie po co - choć nie muszę, odpowiadam - dzięki prywatnym wiadomoścoim od admina, które otrzymuje na maila, a kasowanie któych już mnie nudzi.
    gdybym miał suchą działkę...ech

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wolny - starczyło w zasadzie zaznaczyć sobie w profilu, że nie chcesz otrzymywać wiadomości od Redakcji

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post

    a przy okazji dowiedziałem się, że posty w dzienniku budowy które chciałem żeby były skasowane - tak naprawdę nie zostały skasowane - tylko ukryte - a ja nie mam możliwości ich skasowania....i przyznam - to mi się nie podoba i to bardzo....
    hehe ja wiem czemu

  10. #70
    sipex
    Guest
    sipex

    Domyślnie

    Witam proszę o usunięcie mojego konta z wszystkimi postami.Decyzje podjełem proszę o jej uszanowanie.Pozdrawiam.

  11. #71
    gmarcin
    Guest
    gmarcin

    Domyślnie

    Dzień dobry. Czy mogę poprosić o skasowanie profilu. Nie znalazłem takiego narzędzia w swoim panelu. Dziękuję i pozdrawiam

  12. #72
    2mm
    Guest
    2mm

    Domyślnie

    Proszę o usunięcie profilu 2mm i wszystkich napisanych przeze mnie postów. Nie jestem zainteresowany dalszym uczestnictwem w tym forum.
    Jak widać z powyższych postów, usunięcie profilu jest możliwe choć w 2012 Redakcja wmawiała mi, że się nie da i żebym sobie SAM pokasował swoje wypowiedzi.

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2mm Zobacz post
    Jak widać z powyższych postów, usunięcie profilu jest możliwe choć w 2012 Redakcja wmawiała mi, że się nie da i żebym sobie SAM pokasował swoje wypowiedzi.
    Regulamin korzystania z Portali MURATOR S.A.
    3.5 MURATOR S.A. ma obowiązek:
    - usunięcia Profilu na żądanie Użytkownika (profilu tego Użytkownika).

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    usunięcie postów niszczy czasem całe wątki.

  15. #75
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    3.5 MURATOR S.A. ma obowiązek:
    - usunięcia Profilu na żądanie Użytkownika (profilu tego Użytkownika).
    Możemy usunąć profil, postów niestety nie. Prosimy o potwierdzenie decyzji w prywatnej wiadomości do Redakcja

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    toia

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Proszę o usunięcie mojego konta na Waszym portalu: użytkownik toia
    --
    AndrzejN
    www.nowaccy.org

  17. #77
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    balerek

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał FlashBack Zobacz post
    ponawiam, prosze usunac profil flashback wraz z wszelkimi postami (bo sa moje).
    Na zdrowy rozsądek, są Twoje ale _należą_ do forum.

  18. #78
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mandragor

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Proszę o usunięcie profilu Mandragor. Posty mogą zostać ale skrzynkę mam zawaloną SPAM-em. Dziękuję.

  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mandragor - a zablokowałeś sobie w ustawieniach profilu dopływ treści reklamowych?
    A jeżeli spamują ciebie użytkownicy a nie Redakcja, to trzeba było to zgłosić, bo spamerów banujemy.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-06-2014 o 11:28

  20. #80
    Saxxxnt
    Guest
    Saxxxnt

    Domyślnie

    Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych proszę o usunięcie całego mojego konta/profilu oraz moich wpisów

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony