dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 337
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 6730

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie Komentarze do domu dandi3

    Tarram!!

    Jako że ja pierwsza to od razu zaznaczam że trzymam kciuki.

    P.S. Wracając do naszej dyskusji z Sondaży - mówi się nowy domek nowy potomek

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    znalazłem dziennik Koliby (to mój projekt). Dziennik cudzy. Boszzzz. Gdybym był Kolibą czułbym sie zgwałcony. Boże ustrzeż mnie od takich rozwiązń.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie Re: Komentarze do domu dandi3

    Cytat Napisał efilo
    mówi się nowy domek nowy potomek
    z autopsji czy po prostu dobrze zyczysz?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Hej
    ja tez trafiłam z budową na buuuuuummm
    Dobrze ze dziłakę zdążyłam kupic przed tym szaleństwem
    Życze powodzenia i wytrwałości
    Dom piękny
    Pozdrawiam

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    jeszcze się nie wprowadziłam, więc Ci nie powiem czy się sprawdza ale patrząc na nowe mieszkanie to cóż... coś w tym jest

    idę szukać zgwałconego koliberka

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    OK ale na własne ryzyko. Żeby potem nie było że zachęcam. To co tam znajdziesz naprawde powala. Sęk w tym, że nie urodą

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Czyżby dom a la ryczące lwy?

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    TAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!! tracę wiarę w ludzi jak widzę takie rzeczy. Poza tym trace też wiarę w siebie. Właśnie się dowiedziałem (przy okazji innego temtu na tym forum), że to że nie lubie kotów jest godne pożałowania, współczucia i nalezy mnie leczyć. Lecę się pochlastać

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    już wiem dlaczego mi przypadłeś do gustu

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    też cierpisz na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i wymagasz natychmiastowej hospitalizacji w ośrodku leczenia chorób psychicznych i uzależnień?

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał pati25
    Życze powodzenia i wytrwałości
    Dom piękny
    Pozdrawiam
    Sękju sękju. w imieniu własnym i domu - Koliby znaczy

  12. #12

    Domyślnie

    Ja mam Kolibę nieco zgwałconą także.
    Zatem trzymam kciuki za Twoją. Też na parterze modyfikacje, bo za dużo tam cudów było.

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    taaaaaaaaa, cudów. Koliba to chyba wygrana w konkursie p.t. jakby tu wcisnąć milion pomieszczeń na małym metrażu. Wywalić wszystko w pizdu - jedyne rozwiązanie bo sama bryła przyjemna przyznasz?

  14. #14

    Domyślnie

    A że się spytam niedyskretnie - ile Wam dadzą kredytu? Tu na muratorze widziałam jakieś wątki pt. "czy wybuduję dom za..." - może wybudujesz? Na Podlasiu ceny niższe chyba, nie?

    A jeśli sam się w murarce podszkolisz i kumpli wrobisz, to na robociźnie oszczędzisz.

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Kochaniutka, ja wrobię nie tylko kumpli ale i teścia biedaka. Starczy wtedy kiedy z błota, wody i jajek będę wypalał cegły, pokryje dach sianem (kradzionym) a w środku na podłodze będe miał klepisko. Li i jedynie.

    W naszym wypadku problemem jest to, że wielka część naszych dochodów nie przechodzi przez bank. Na konto wpływają marności nad marnościami. Tak więc problemu ze spłatą nie będzie, ale jest ze zdolnością kredytową. Pani co prawda zaproponowała, żebyśmy wpłacali resztę dochodu na konto, wtedy utworzy nam rachunek VIPowski i weźmie pod uwage wszystkie wpływy ale na to trzeba jej pół roku a ja chcę już, do zimy.

    Jam niedołęga więc uczyć sie będę musiał i chociaż zawsze twierdziłem, że zarobię na majstrów, teraz rozpędzone ambicje przywaliły mi w klatę i chce murowac sam. Co z tego wyjdzie to ludzkie oko nie widziało ani ucho nie słyszało.

    Tak przeczuwam

  16. #16

    Domyślnie

    Dacię radę, co macie nie dać. Systemem gospodarczym i wyzyskiem ludzkim da się wszystko.

    My za 130 tys. chcemy stan hiper surowy doprowadzić do stanu do zamieszkania. Właśnie żulę na okna od teścia. W życiu taka miła dla nikogo nie byłam.

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    nas ratuje to, że mamy mieszkanie. Zawsze możemy sprzedać to daje jakieś 150.000 ale gdzie zamieszkamy zanim stanie chałupa? Niby można byłoby z moją mamą ale ja niestety temperament mam po niej. Oboje nie zasniemy spokonie w trosce o własne życia...


    Domu się biedocie kuźwa zachciało

  18. #18

    Domyślnie

    Myśmy mieli podobnie.
    Mieszkanie sprzedaliśmy w 2004 i przenieśliśmy się za chlebem do innego miasta na wynajmowane lokum.
    Tam kupiliśmy za część kasiorki z mieszkania działkę (2004 - więc ceny w miare normalne jeszcze).
    Dobraliśmy troche kredytu i w sierpniu 2005 wbiliśmy szpadel w działkę.
    Do końca 2005 chałupa była pod dachem (140 m2, z poddaszem mieszkalnym i garażem wbudowanym - projekt indywidualny prawie własnego autorstwa - niestety nie mam upr.bud. ).
    W sierpniu 2006 wprowadziliśmy się .
    Oczywiście do dnia dzisiejszego nie wszystko jest jeszcze zapięte na ostatni guzik (została do wykończenie łazienka u góry i ostatni pokój wraz z graderobą).
    Ale w momencie wprowadzania dół był na tip top.
    dandi3 jak ja dałem radę to i Ty też sobie poradzisz z palcem w d***e
    Tym bardziej, że poglądy na koty mamy tożsame

    A może Ty sąsiad z sali w tym ośrodku leczenia chorób psychicznych i uzależnień w którym chceli mi wyrzucić z łepetyny te zaburzenia obsesyjno-kompulsywne
    Errare humanum est.
    Seneka Młodszy

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał anpiet
    Mieszkanie sprzedaliśmy w 2004.Tam kupiliśmy za część kasiorki z mieszkania działkę (2004 - więc ceny w miare normalne jeszcze).
    Dobraliśmy troche kredytu i w sierpniu 2005 wbiliśmy szpadel w działkę.
    Do końca 2005 chałupa była pod dachem (140 m2, z poddaszem mieszkalnym i garażem. W sierpniu 2006 wprowadziliśmy się .
    Stary - wtedy można było budować, ludzie jeszcze nie wariowali i mozna było wszystko dostać a majstrowie nie liczyli sobie jak za zboże

    Cytat Napisał anpiet
    dandi3 jak ja dałem radę to i Ty też sobie poradzisz z palcem w d***e
    Obawiam się, że ten palec to se będę musiał wpakować w bardziej skompolikowane miejsce jeżeli mam sobie poradzić. Póki co jakoś czarno sprawy widzę. Ale oczywiście doceniam wiarę we mnie i nisko się kłaniam

    Cytat Napisał anpiet
    Tym bardziej, że poglądy na koty mamy tożsame
    I Bóg Ci za to wynagrodzi

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Blutka, miałem zapytac ale jakoś zawsze mi to umyka: co to za piękna piękność w avatarze?

Strona 1 z 337

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony