dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 14
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 262
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Gabryjella - a gdzie spisz Ty?

  2. #22

    Domyślnie

    Obok pod warunkiem, że sucz chce ze mną spać, bo odkąd przeniosłam jej ponton z przedpokoju do mnie, obok łóżka wyniosła się na niego i rzadko wchodzi na górę, szczególnie jak jest ciepło.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Nie mogłam się oprzeć ...moje po okresie adaptacji śpią zgodnie jak to pies z kotem obok mojego łóżka w sypialni :
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    To moj Pablis jak byl malutki.
    Teraz spi tak samo , tylko nozki na mnie zaklada , bo ciasno


  5. #25

    Domyślnie

    Panna wygodna:


    Rudy w kocięctwie:




    Rudy obecnie:





    No i komplet niezdecydowany -wstawac, czy spać dalej:




    Zielonooka, zdjęcia są spore powierzchniwo, ale lekkie w sensie kB, mam nadzieje ze OK.
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    a tak Norka wykorzystuje Miśka:
    Ha, ha, ha! Superanckie zdjecie, to cwaniara
    I jak zerka, czy jej poduszka nie ucieknie!
    Dla mnie na razie namber-łan-we-wontku!
    Bo że koty to cwaniaki i zawsze wykorzystaja do spania wszystko co sie da, to wiadomo
    Sonieczkio, słodko łapki złożył Twój kocio!
    No niesamowite są Wasze zwierzaki, miło pooglądac takie zdjęcia w ten parszywy poniedziałek Zielonnoko, swietny pomysł!
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Zielony Listku - miło mi, że fotka Ci się podobała
    Norka zawsze lubi spać koło, na Miśku Ona po prostu go kocha

    Twój rudzielec jest piękny (takiego chciałam a wzięliśmy czarnuszka prążkowanego). Ile ma wiosen i ile waży?

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zielony-listku - bardzo ok
    i wizualnie (i rozmiarowo )

    ps. skad masz mojego rudego kota? (mowie o fotkach z mlodosci)

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    Twój rudzielec jest piękny (takiego chciałam a wzięliśmy czarnuszka prążkowanego). Ile ma wiosen i ile waży?
    Dzieki, to trzylatek, prawdziwy mainecoon. Ale skąd swięty Mikołaj wiedział, że o takim marzę ? Teraz waży 9,5 kg. Tylko straszliwy tchórz z niego
    Ale na kilogramy to mam cały czas ponad dwa razy więcej owczarków niemieckich, 45 kilo owczarków (sztuk 1), a 18 kilo kotów (sztuk 3). I jeszcze mam 35 kilo czarnego wariactwa (sztuk 1 - mówią, że to tez pies jest, ale ja nie wierzę

    Cytat Napisał zielonooka
    ps. skad masz mojego rudego kota? (mowie o fotkach z mlodosci)?
    Ha, ha. Myslałaś zielonooka, że Twój kotek jest wyjątkowy i niepowtarzalny? Tez tak kiedyś myslałam . Dopóki nie poszłam na wystawę kotów - normalnie co czwarta klatka to małe rude mainecoony (wysyp jakis czy co). Każdy - no wypisz wymaluj jak nasze Pamiętam, że Twój to nie mainecoon, ale futerko ma takie troche puchate, prawda? Z tym klonowaniem to chyba nauka poszła duzo dalej niż mówią w telewizorze
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Moj jest "europejczyk" ale jakis pers albo maine maczał hm... palce w jego wyprodukowaniu
    Na pewno nie ma takiego futra jak Twoj rudzielec ale fotki jak był mały i chyba ma krotsze futerko - to juz b. podobne sa

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    No sama zobacz :

    Twoje:


    Moje:





    ps. widze różnice! skarpety białe mój ma

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    No sama zobacz :
    I jeszcze się podobnie usmiechają
    Cytat Napisał zielonooka
    ps. widze różnice! skarpety białe mój ma
    Bo mój do spania zdejmuje
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał zielonooka
    ps. widze różnice! skarpety białe mój ma
    Bo mój do spania zdejmuje
    Hehehehe

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał Maluszek
    Twój rudzielec jest piękny (takiego chciałam a wzięliśmy czarnuszka prążkowanego). Ile ma wiosen i ile waży?
    Dzieki, to trzylatek, prawdziwy mainecoon. Ale skąd swięty Mikołaj wiedział, że o takim marzę ? Teraz waży 9,5 kg. Tylko straszliwy tchórz z niego
    Ale na kilogramy to mam cały czas ponad dwa razy więcej owczarków niemieckich, 45 kilo owczarków (sztuk 1), a 18 kilo kotów (sztuk 3). I jeszcze mam 35 kilo czarnego wariactwa (sztuk 1 - mówią, że to tez pies jest, ale ja nie wierzę
    mój ma ponad rok i waży tylko 7 kg a tak chciałam, żeby był duży. Może jeszcze troszkę urośnie i przytyje
    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał zielonooka
    ps. skad masz mojego rudego kota? (mowie o fotkach z mlodosci)?
    Ha, ha. Myslałaś zielonooka, że Twój kotek jest wyjątkowy i niepowtarzalny? Tez tak kiedyś myslałam . Dopóki nie poszłam na wystawę kotów - normalnie co czwarta klatka to małe rude mainecoony (wysyp jakis czy co). Każdy - no wypisz wymaluj jak nasze
    jak ja byłam na wystawie to rudzielców było może tak ze 3 sztuki i wszystkie już zamówione i tak wzięliśmy czarnuszka

    jeszcze jedno pytanie:
    czy Twojemu rudzielcowi robią się kołtunki pod paszkami i przy tylnych łapkach. U mojego ostatnio co chwila jakieś kołtunki wynadjuę

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    mój ma ponad rok i waży tylko 7 kg a tak chciałam, żeby był duży. Może jeszcze troszkę urośnie i przytyje
    Maluszku, mój przez dwa lata doszedł do osmiu kilo - tak jak Twój początkowo nie byl wcale ciężki. Dopiero ostatnio trochę "przytył" i zrobil sie większy.
    Bo on generalnie był długi i puchaty, ale taki szczupak.
    A Twój na wielkość jak?
    Bo Twoj chyba cały czas jeszcze rośnie, dopiero potem zacznie nabierac masy.
    Wydaje mi sie, że koty duzych ras dłużej dojrzewaja po prostu.

    Cytat Napisał Maluszek
    jak ja byłam na wystawie to rudzielców było może tak ze 3 sztuki i wszystkie już zamówione i tak wzięliśmy czarnuszka
    Na wystawie, na której wpadłam na pomysł posiadania mainecoona, to tez rudych nie było, głównie tabby i szczerze mówiąc tabby mi sie bardzo podobają. Zreszta mnie sie wszystkie kolory podobają, no wszystkie śliczne są To moje chciejstwo to tak kilka lat trwało. Znajomi mieli dachowca rudego, puchatego, i ja w międzyczasie kilka razy powtarzałam, że chciałabym takiego rudego puchacza, no na zasadzie zachwytu wielkiego po prostu. No i moj chłopak sobie zakodował, że mańkut ma byc koniecznie rudy. Przed choinką podobno rudych na lekarstwo, hodowcy mówili że nie pora na rude teraz (???) i dopiero pod Krakowem znalazl miot z odbiorem w styczniu. Dlatego mam rudego I przekonana byłam, że to taka rzadkość jest.
    Ale jak juz go miałam i latem poszłam na wystawę (bez mojego kota, bo on by chyba zawału dostał jakbym go wystawiała) - to rudych było zatrzęsienie!

    Cytat Napisał Maluszek
    czy Twojemu rudzielcowi robią się kołtunki pod paszkami i przy tylnych łapkach. U mojego ostatnio co chwila jakieś kołtunki wynadjuę
    Tak, do niedawna miałam z tym problemy, ale jakos od kilku miesięcy jest spokój, nic sie nie dzieje, sama nie wiem skąd ta zmiana. Może z wiekiem sie uspokoił - mniej biega, a więcej dba o siebie
    Kołtunki mu się robiły na brzuszku i tylnych łapkach, musiałam rozczesywać.
    Mój akurat uwielbia czesanie, sam sie nadstawia . Poza tym żwirek mu sie przylepiał na portkach (na tylnych łapkach z tyłu). Nie wiem, co pomogło, czy zmiana żwirku na grubszy (uzywam Benka Persa), czy on sobie jakoś lepiej radzi. Wolałabym uzywac sylikonowego, ale moje koty go nie lubia
    Teraz w zasadzie to nawet jak go długo nie czeszę (wręcz kilka tygodni), to futerko jest OK. Czeszemy się dla przyjemności
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał Maluszek
    mój ma ponad rok i waży tylko 7 kg a tak chciałam, żeby był duży. Może jeszcze troszkę urośnie i przytyje
    Maluszku, mój przez dwa lata doszedł do osmiu kilo - tak jak Twój początkowo nie byl wcale ciężki. Dopiero ostatnio trochę "przytył" i zrobil sie większy.
    Bo on generalnie był długi i puchaty, ale taki szczupak.
    A Twój na wielkość jak?
    Bo Twoj chyba cały czas jeszcze rośnie, dopiero potem zacznie nabierac masy.
    Wydaje mi sie, że koty duzych ras dłużej dojrzewaja po prostu.
    Ogólnie duży jest tzn. długi i wysoki tylko taki szczuplak. Puchaty jest
    Jak go braliśmy to wtedy jego tatuś (miał wtedy ponad rok) ważył ok. 10 kg - ogrooooooomny był Myślałam, że nasz też tak powinien mieć - ale widocznie trzeba poczekać to może jeszcze urośnie. Chociaż z drugiej strony może lepiej niech już taki zostanie bo już teraz na biurku nie mam miejsca jak się na nim rozłoży

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał Maluszek
    jak ja byłam na wystawie to rudzielców było może tak ze 3 sztuki i wszystkie już zamówione i tak wzięliśmy czarnuszka
    Na wystawie, na której wpadłam na pomysł posiadania mainecoona, to tez rudych nie było, głównie tabby i szczerze mówiąc tabby mi sie bardzo podobają. Zreszta mnie sie wszystkie kolory podobają, no wszystkie śliczne są To moje chciejstwo to tak kilka lat trwało. Znajomi mieli dachowca rudego, puchatego, i ja w międzyczasie kilka razy powtarzałam, że chciałabym takiego rudego puchacza, no na zasadzie zachwytu wielkiego po prostu. No i moj chłopak sobie zakodował, że mańkut ma byc koniecznie rudy. Przed choinką podobno rudych na lekarstwo, hodowcy mówili że nie pora na rude teraz (???) i dopiero pod Krakowem znalazl miot z odbiorem w styczniu. Dlatego mam rudego I przekonana byłam, że to taka rzadkość jest.
    Ale jak juz go miałam i latem poszłam na wystawę (bez mojego kota, bo on by chyba zawału dostał jakbym go wystawiała) - to rudych było zatrzęsienie!
    ja mam tabby i gdybym koty kupowała rozważnie tzn. szukała odpowiedniej hodowli to byłyby rudzielec Ale ja chodzę na wystawy i wychodzę z kotami Teraz mam zakaz chodzenia na wystawy.

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał Maluszek
    czy Twojemu rudzielcowi robią się kołtunki pod paszkami i przy tylnych łapkach. U mojego ostatnio co chwila jakieś kołtunki wynadjuę
    Tak, do niedawna miałam z tym problemy, ale jakos od kilku miesięcy jest spokój, nic sie nie dzieje, sama nie wiem skąd ta zmiana. Może z wiekiem sie uspokoił - mniej biega, a więcej dba o siebie
    Kołtunki mu się robiły na brzuszku i tylnych łapkach, musiałam rozczesywać.
    Mój akurat uwielbia czesanie, sam sie nadstawia . Poza tym żwirek mu sie przylepiał na portkach (na tylnych łapkach z tyłu). Nie wiem, co pomogło, czy zmiana żwirku na grubszy (uzywam Benka Persa), czy on sobie jakoś lepiej radzi. Wolałabym uzywac sylikonowego, ale moje koty go nie lubia
    Teraz w zasadzie to nawet jak go długo nie czeszę (wręcz kilka tygodni), to futerko jest OK. Czeszemy się dla przyjemności
    mój też lubi czesanko - zwłaszcza pod paszkami nadstawia się jak głupi
    no własnie przy tych portkach mu się te kołtunki robią a tam bardzo nie lubi jak się go dotyka. Żwirek też mu się troszkę przylepia do portek - używam takiego: Cat`s Best Nature Gold (jest niby dla długowłosych kotów). Przy benku roznosił żwirek po cłaym domu

  17. #37

    Domyślnie

    Tysio śpi tak: (dobrze, ze nie chrapie )
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    maluszek i zielony_listek - do kazdego tak dlugasnego tekstu obowiazkowo fota spiacego zwierzaka~!!!!
    Bo beda kary

  19. #39
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gabryjella

    cała rodzina się śmiała - "on śpi jak człowiek" super

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    maluszek i zielony_listek - do kazdego tak dlugasnego tekstu obowiazkowo fota spiacego zwierzaka~!!!!
    Bo beda kary
    Sorki za off-topic, juz przeszłysmy na priv.
    Jako rekompensata - rudy probuje sie ułożyc do snu w ulubionej pozycji mojego owczara
    A owczar nie może zasnąc, bo go mały rozprasza



    I jeszcze poduszkowiec parapetowy:
    Pozdrawiam
    zielony_listek

Strona 2 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony