dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Gdzie wykonać projekt wentylacji z rekuperatorem - Wrocław

    Witam, może kto z was wie gdzie solidnie wykonaja projekt wentylacji z rekuperatorem we Wocławiu lub okolicach. Będę wdzięczny za pomoc.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Piczman
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    4.875
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    224

    Domyślnie

    Koniecznie musi być Wrocław??
    Mnie robiła firma SKALA z Częstochowy ! Płacisz 450 zł a przy kupnie zestawu zwracają ta kasę więc projekt wychodzi Gratis !

  3. #3

    Domyślnie

    Dobry, to chyba nikt. Nie ma w programach skrzynek rozdzielczych, tylko trójniki, a na trójnikach, wiadomo, może źle działać. Oddzielna kwestia to po co projekt? Skoro w pokojach są wyłącznie nadmuchy w kuchni łazienkach wyłącznie wyciągi. Kanałów i tak wykonawca nie poprowadzi dokładnie po 'komputerowych" liniach, nie ma też wpływu na działanie wentylacji, dokładne umieszczenie anemostatu w „narysowanym” punkcie . W Danii gdzie pracowałem, pod projektem domu, napisane było tylko :dom posiada rekuperator. Oczywiście teraz ci co zarabiają na projektach i wentylacjach na mnie wskoczą i będą uzasadniać że jedna rura ze świeżym powietrzem i coraz dalszymi odejściami na trójnikach da równiejsze ciśnienie niż skrzynka, ale tego obronić się nie da. Ja dzielę się tylko swoim doświadczeniem (7 lat używam wentylacji z reku)
    automatyka górą

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony