dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mooni

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-254
    Posty
    1

    Domyślnie Pytanie "malarskie"

    Witam, chciałabym poradzić się w jednej kwestii u osob znających się na malarstwie. w kolejny weekend jest ślub mojego brata a ja oczywiście mam duży problem z wyborem prezentu ponieważ brat dosyć mocno interesuje się sztuką, sam czasem maluje, wstępnie zaplanowałam podarować mu jakiś obraz. przeglądam serwisy aukcyjne, ofert jest całe mnóstwo, wybrałam kilka ofert które mi osobiście się podobają natomiast nie mam pojęcia jak odniesie się do moich wyborów osoba która zna się na tym dużo lepiej niż ja przypadkowy oglądacz. czy ktoś z Państwa, kto interesuje się malarstwem nieco głebiej, byłby w stanie zaopiniować mi czy np. taki obraz nie będzie "gryzł w oczy" osoby nieco bardziej obytej z tą dziedziną? z góry dziękuję za pomoc, Monika

    http://allegro.pl/jacek-malczewski-t...404776328.html

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Kup raczej oryginał

    kopię kupować komuś, kto sam maluje??? To już lepiej wypasione oleje w dużej liczbie kolorów. Popatrz na Rembrandty albo Master Class, 30 kolorów wcale nie jest za dużo a to już w cenie obrazka

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adbu

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Jawor
    Kod pocztowy
    59-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jak usunąć plamki po chlorze z paneli podłogowych?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony