dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Z Obi, Nomi, Praktikera i Castoramy najbardziej lubię to ostatnie. Fakt jest jednak faktem, ze na niektóre artykuły jest promocja, a inne kosztują dużoooo drożej. Np. płyty g-k najtańsze w markecie (różnica powiedzmy 2 zł), a wieszaki do ich montażu w składzie kosztują 55gr, a w markecie 2 zł. Tyle, ze tych drugich potrzeba znaaaacznie więcej.

  2. #22

    Domyślnie

    Moje zdanie znacie bo niejednokrotnie wypowiadałem sie na forum .Ogolnie to wszystkie markety to dobry wujek i prawie za darmo sprzedają tylko co z jakością .Jest takie powiedzenie kto tanio kupuje ten 2 razy kupuje i myślę że w waszym przypadku też tak będzie ,z tym tylko za co jak zniszczymy polskich producentów lepszych towarów i hadlowców .Obudzimy sie pewnego dnia i będą tylko hiper markety i hiper ceny i nie pomoże już ani świety Boże.

  3. #23

    Domyślnie

    Co do rabatów to zawsze powtarzam że nie jest to miernikiem wartości hurtowni czy sklepu .Można kupić rzecz tanio bez rabatu lub dużo drożej z wielkim rabatem

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Polecam Platformę, choć od 1 stycznia nie jest czynna w niedzielę, ale w pozostałe dni od rana - pomoc i porda zawsze szybka i trafna - i nie ma prawie nigdy kolejek!
    Bardzo polecam!

  5. #25

    Domyślnie

    Robiliśmy wywiad w związku z ociepleniem i tynkami koliczne w-wskie markety i składy PSB.Na korzyść tego drugiego.Oszczędności to około 1500 zł i jeszcze dostaliśmy 3% rabatu
    Mama Misi

  6. #26

    Domyślnie

    I tak trzymac Polak kupuje polski towar w polskim sklepach. Gdyby zdano sobie sprawę z tego 10 lat temu to dzisiaj nie było by 20.5% bezrobotnych.

  7. #27

    Domyślnie

    Mam podobne spostrzeżenie jak Tommco. Jak miałbym wybierać: OBI, Nomi, Praktiker i Castoramę, to wybieram ten ostatni. W większości przypadków mają najniższe ceny, mało problemów przy ewentualnych zwrotach, nienajgorsza obsługa. Minusem takich sklepów jest to,że w zdecydowanej większości przypadków nie można się potargować W Paktikerze za to mieli w zeszłym roku jakąś rocznicę i wszystko było -20 %, więc trzeba było to wykorzystać Ale suma sumarum market numer 1 dla mnie to Castorama.

  8. #28

    Domyślnie

    prawdziwy POLAK wspiera krajowych producentow i sprzedawcow moi drodzy a wiec nie markety!!!!! wstyd
    wojtus

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Olsen
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Skąd
    Konstancin Jeziorna
    Kod pocztowy
    05-510
    Posty
    632

    Domyślnie

    Jestem za jak najbardzej

  10. #30

    Domyślnie Dlaczego unikam marketów budowlanych.

    Dlaczego unikam marketów budowlanych.
    Z prostej przyczyny. Sam pracuje w hurtowni, która specjalizuje sie w branży grzewczej. Mamy w ofercie grzejniki Instal projekt. Kiedys mielismy dostawę i zauwazyłem, że na samochodzie byłu też grzejniki łazienkowe, tylko zapakowane w innego koloru opakowania. Zapytałem co to za grzejnik. Odpowiedzieli mi, ze do hipermarketu (chyba OBI). Zapytałem czy czyms sie różni. Odpowiedzieli, że tak:
    - rurka z cieńszą ścianką
    - mniejsza średnica
    - tańszy sposób malowania

    Fakt, że grzejnik jest o 30% tańszy, ale na dobra sprawę jakby taki Kowalski trafił do mnie z ulicy to na starcie ma 10% upustu na taki grzejnik tylko wykonany w wersji maxi a nie mini do marketu.
    Pytanie co kto woli.
    Natomiast upust ma od ceny katalogowej producenta, a nie hurtowni, bo trzeba wiedzieć, że wiele firm ma swoje cenniki, którę są nawet o 20% droższe od tego co propnuje producent.

  11. #31

    Domyślnie

    W Szczecinie jest tylko Nomi i Castorama, ale i tak wolę Castoramę-dużo większy wybór!

  12. #32

    Talking najlepszy market budowlany

    Ze swojego doświadczenia muszę przyznać, że jest fajnym marketem budowlanym, znajduję tam zawsze wszystko czego potrzebuję
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 30-10-2018 o 05:16

  13. #33

    Domyślnie

    Mogę polecić
    Wspaniałe podejście do klientów,
    Doskonała pomoc przy wyborze komponentów,
    Wysoka jakość produktów oraz nie wysokie ceny.
    Od dłuższego czasu praktycznie tylko tam zapewniam sobie zaopatrzenie.


    Od moderatora: usunięcie linku nie oznacza usunięcia spamu.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 19-12-2018 o 12:00 Powód: Usunięcie spamu

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony