dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Sadzonki (Thuja) na Allegro - polecany sprzedawca

    Witajcie,

    Czy kupowaliście Thuje (Żywotnik zachodni szmaragd Thuja occidentalis smaragd) na Allegro? Jest wielu sprzedawców na tym portalu ale chciałbym abyście podzielili się swoimi doświadczeniami - od kogo warto kupować sadzonki? Jedyna wątpliwość jeśli chodiz o Allegro to, że większość sprzedaje z "gołym" korzeniem

    Mam blisko szkółki ale przy większych zakupach Allegro wygląda troszkę taniej.

    Proszę Was o pomoc. Dzięki Wielkie!!
    Pozdrawiam
    Habier
    ------------------------------------
    C77c

  2. #2

    Domyślnie Re: Sadzonki (Thuja) na Allegro - polecany sprzedawca

    Cytat Napisał Habier
    Witajcie,

    Czy kupowaliście Thuje (Żywotnik zachodni szmaragd Thuja occidentalis smaragd) na Allegro? Jest wielu sprzedawców na tym portalu ale chciałbym abyście podzielili się swoimi doświadczeniami - od kogo warto kupować sadzonki? Jedyna wątpliwość jeśli chodiz o Allegro to, że większość sprzedaje z "gołym" korzeniem

    Mam blisko szkółki ale przy większych zakupach Allegro wygląda troszkę taniej.

    Proszę Was o pomoc. Dzięki Wielkie!!
    Na Allegro to ja tylko nasionka kupuję Raczej bym nie ryzykowała z sadzonkami. Różne opinie słyszałam nawet o suuuper sprzedawcach. Lepiej zainwestować raz w lepszy materiał, niż się niemiło rozczarować. Szkółek jest w każdej okolicy kilka. Ja przed zakupami zrobiłam rundkę i w jednym za tuję ‘Smaragd’ (50 cm) śpiewali sobie 25 zł, a drugim 10 zł. Zawsze można się potargować przy większym zakupie… można pooglądać roślinkę na żywo, czy jest zdrowa itp. A tak? Biorąc jeszcze pod uwagę ostrożność firm kurierskich czy tam poczty? No nie wiem?

    Pozdrawiam
    Gosia

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie Re: Sadzonki (Thuja) na Allegro - polecany sprzedawca

    Cytat Napisał Habier
    Witajcie,

    Czy kupowaliście Thuje (Żywotnik zachodni szmaragd Thuja occidentalis smaragd) na Allegro? Jest wielu sprzedawców na tym portalu ale chciałbym abyście podzielili się swoimi doświadczeniami - od kogo warto kupować sadzonki? Jedyna wątpliwość jeśli chodiz o Allegro to, że większość sprzedaje z "gołym" korzeniem

    Mam blisko szkółki ale przy większych zakupach Allegro wygląda troszkę taniej.

    Proszę Was o pomoc. Dzięki Wielkie!!
    Ja kupowałem ale mam tylko kontakt telefoniczny(co mogę polecić -rewelacja i kontakt i sadzonki i przesyłka-najlepiej jednak kupować na wiosnę

    48500529956

  4. #4

    Domyślnie

    kupowalam wielokrotnie od jednego spzredawcy, w doniczce , ukorzenione silnie, wszystkie sie przyjely - nick jego to thomeko (z Darłowa)

    http://www.allegro.pl/show_user_auct...p?uid=11003316

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Kupowałaś wielokrotnie ?Od 2008-07-14 ten uzytkownik jest na allegro ....

  6. #6

    Domyślnie

    tak wczesniejsze konto o podobnej nazwie - thomekko (http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3510430) - mial zawieszone, od miesiaca sprzedaje na nowym- rozni sie jedna literka...
    coz...chcialam tylko pomoc

  7. #7

    Domyślnie

    Witajcie,

    wielkie dzieki za odpowiedzi - wszystkie opinie się przydadzą
    Pozdrawiam
    Habier
    ------------------------------------
    C77c

  8. #8

    Domyślnie

    Ja osobiście polecam szkółkę http://www.polros.com.pl/cogrodnicze_oferta.htm nie jest to tak strasznie daleko kupowałem tam Thuje Brabant w doniczkach i w bardzo dobrej cenie (7,2 zł za drzewka 1m) w warszawie i okolicach nie ma możliwości zakupu po takiej cenie.Można jechać w niedzielę,bardzo fachowa obsługa zapakowano mi 100 szt.plus 10 szt.jałowca wąsko kolumnowego i 30 szt.buksusa do samochodu osobowego,nie niszcząc ani sztuki.Jest tam w czym wybierać i wszystko się przyjeło
    22-10-2005 dzień rozpoczynający budowę.
    09-12-2006 W końcu przeprowadzka

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar oskar0259
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Szip, niezbyt przekonująca rekomendacja osoby (firmy) z zawieszonym kontem na Allegro.
    Zawieszenie konta, z Allegro:

    W jakich sytuacjach konto Użytkownika może zostać zawieszone?

    Zawieszenie konta Użytkownika jest na ogół konsekwencją naruszenia zasad, które obowiązują na Allegro (a w szczególności Regulaminu Allegro). Konto może być zawieszone na czas określony lub nieokreślony.

    Najczęściej występujące powody zawieszenia konta:

    * niepełne lub nieprawdziwe dane kontaktowe (imię/nazwisko, firma, adres, numer telefonu),
    * zmiana właściciela konta (przekazywanie zarejestrowanych kont nie jest dozwolone),
    * udostępnianie konta innym osobom (więcej informacji),
    * wielokrotne wystawianie przedmiotów, które znajdują się na liście towarów zakazanych i dopuszczonych warunkowo,
    * wielokrotne naruszanie polityki dot. wystawiania i opisów aukcji,
    * używanie wielu kont w sposób niezgodny z zasadami (więcej informacji),
    * półtoramiesięczna blokada sprzedaży,
    * wysyłanie ofert handlowych do innych Użytkowników bez ich wcześniejszej zgody i inne rodzaje tzw. spamu,
    * usunięcie danych osobowych z bazy danych (na prośbę Użytkownika),
    * inne, poważne naruszenie Regulaminu Allegro.

    Ponadto konto Użytkownika jest zawieszane automatycznie, gdy:

    * liczba punktów otrzymanych za komentarze spadnie do -3 lub niżej;
    * Użytkownik otrzyma trzy ostrzeżenia w wyniku procedury zwrotu prowizji, uruchomionej przez trzech różnych Sprzedających.

    Przy zawieszeniu konta usuwane są wszystkie trwające aukcje Użytkownika i wszystkie złożone przez niego oferty. Użytkownik, którego konto zostało zawieszone, nie może korzystać z większości usług Allegro (więcej informacji). Nie może też bez zgody Allegro zarejestrować się ponownie. Jeśli Twoje konto zostało zawieszone i chcesz uzyskać więcej informacji, odpowiedz na e-mail z informacją o zawieszeniu.
    http://www.gifandgif.eu/animated_gif...%20%281%29.gif
    OSKAR (przepraszam, że czasem znikam na dłużej)

  10. #10

    Domyślnie

    nie bede prowadzila batalii w obronie zawieszonego konta, wiecej juz nic nikomu nie polece bo nie ma to na forum sensu. Kupilam u tego czlowieka rosliny, rosliny doszly szybko, byly zdrowe, rosna fajnie - tylko to chcialam przekazac.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar oskar0259
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Przepraszam, nie chciałem Ciebie obrazić. No i oczywiście wierzę Ci, że sadzonki były OK. Ale sam bywam na Allegro (tylko jako kupujący) i podejrzliwie patrzę na takich kontrahentów jak Twój Sprzedawca.
    http://www.gifandgif.eu/animated_gif...%20%281%29.gif
    OSKAR (przepraszam, że czasem znikam na dłużej)

  12. #12

    Domyślnie

    Witajcie,

    Kupiłem 9 sztuk u tego alegrowicza, którego polecała SzipBudowniczy (Dzięki!).
    Wczoraj przyjechały - porządnie zapakowane, w dobrym stanie - ładnie wyglądające.
    Generalnie troszkę wyższe niż było podane na aukcji.

    Nie zawiodłem się

    Pojadę jeszcze dziś do najbliższej szkólki i porównam sobie jakość i ceny.

    Tak czy inaczej pierwszy taki zakup na allegro - udany
    Pozdrawiam
    Habier
    ------------------------------------
    C77c

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony