dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 13
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 260
  1. #61

    Domyślnie

    Świetna robota!!!

    Pozdrawiam

  2. #62

    Domyślnie

    Przyłączam się do podziękowań. Jestem na samym początku i właśnie potrzebowałam usystematyzowania zwłaszcza tych spraw formalnych

    emango

  3. #63

    Domyślnie

    Ja również dziękuję za kawał dobrej roboty. Właśnie czegoś takiego potrzebowałam.
    Pozdrawiam

  4. #64

    Domyślnie

    No nie ma co dobra robota

  5. #65

    Domyślnie ania

    Jestem pod wrażeniem- dzięki
    Ania

  6. #66

  7. #67

    Domyślnie

    Wielkie dzieki!

  8. #68

    Domyślnie

    Od kilku dni bezustannie wertuję forum wszerz i wzdłóż i nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tego szukałam, a może że mogę coś takiego znaleźć. Jestem na etapie poszukiwania projektu. Jestem szczęsliwa,że są tacy jak wy bezintesresowni ludzie i w końcu mogę iść spać z czystym sumieniem, że nie spędziłam tego czasu bezowocnie,DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!
    do szczęścia brakuje mi tylko domu

  9. #69

    Domyślnie

    Ja nie mogłam spać po nocach czy aby na pewno wszystko policzyłam - a tu proszę....
    Wielkie dzięki!!!

  10. #70

    Domyślnie

    Fantastyczna robota panowie!!!! Wielkie dzięki

  11. #71
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar SylwekW
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    505
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie rozbudowana wersja kosztorysu

    Witam.

    W trakcie prac przygotowawczych do budowy (większośc materiałów już mamy kupionych i leżą na składach czekając tylko aż prawdziwa wiosna się zacznie) kosztorys w postaci pliku Excella rozbudował się. Teraz jest jeszcze więcej arkuszy dla poszczególnych etapów. Jest znacznie więcej wzajemnych zależności między polami i arkuszami - sporo liczy się samo.

    Przypominam, że wszystko to powstało na bazie Harmonogramu Bart'a ale teraz znacznie już się zmieniło. Kto chciałby wykorzystać to tutaj jest najnowsza wersja Harmonogramu do ściągnięcia.

    Ponieważ jest sporo zależności między polami to jeśli ktoś miałby jakieś problemy z rozgryzieniem co i jak to śmiało proszę o pytania na email a postaram się pomóc.

  12. #72

    Domyślnie

    Watek naprawde super.Dodalam go do ulubionych.

  13. #73

    Domyślnie Re: rozbudowana wersja kosztorysu

    Cytat Napisał SylwekW
    Witam.

    W trakcie prac przygotowawczych do budowy (większośc materiałów już mamy kupionych i leżą na składach czekając tylko aż prawdziwa wiosna się zacznie) kosztorys w postaci pliku Excella rozbudował się. Teraz jest jeszcze więcej arkuszy dla poszczególnych etapów. Jest znacznie więcej wzajemnych zależności między polami i arkuszami - sporo liczy się samo.

    Przypominam, że wszystko to powstało na bazie Harmonogramu Bart'a ale teraz znacznie już się zmieniło. Kto chciałby wykorzystać to tutaj --> Harmonogramu jest najnowsza wersja do ściągnięcia.

    Ponieważ jest sporo zależności między polami to jeśli ktoś miałby jakieś problemy z rozgryzieniem co i jak to śmiało proszę o pytania na email a postaram się pomóc.
    SylwekW - jestem pod wrażeniem kosztorysu - przydałby się tylko jakiś link do Twojego projektu - można by wtedy odnieść koszty, które poniosłeś do wielkości/kształtu Twojego domu.

    pozdrawiam

    Tomasz

  14. #74
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar SylwekW
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    505
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie nie do porównania

    Ten kosztorys to udostępniłem nie z myślą o porównywaniu kosztów tylko, żeby sobie ktoś wykorzystał do liczenia swoich wydatków. Taki był mój zamysł a gdybym usunął wszystkie liczby - to zostałyby same zera i wtedy trudniej byłoby komuś kto go ściągnie zrozumieć jak są ze soba powiązane poszczególne pola czy arkusze.

    Ale być może pomysł z porównaniem jest dobry - w takim razie niebawem pojawią się scany mojego projektu i realny kosztorys ale to już w moim "Dzienniku budowy", który już zacząłem ale jest jak na razie tylko pierwszy krótki post informacyjny.

  15. #75

    Domyślnie Re: nie do porównania

    Cytat Napisał SylwekW
    Ten kosztorys to udostępniłem nie z myślą o porównywaniu kosztów tylko, żeby sobie ktoś wykorzystał do liczenia swoich wydatków. Taki był mój zamysł a gdybym usunął wszystkie liczby - to zostałyby same zera i wtedy trudniej byłoby komuś kto go ściągnie zrozumieć jak są ze soba powiązane poszczególne pola czy arkusze.

    Ale być może pomysł z porównaniem jest dobry - w takim razie niebawem pojawią się scany mojego projektu i realny kosztorys ale to już w moim "Dzienniku budowy", który już zacząłem ale jest jak na razie tylko pierwszy krótki post informacyjny jak na razie.
    W takim razie trzymam kciuki za dziennik budowy

  16. #76

    Domyślnie

    Jestem pod wrazeniem Czytalam ten watek zanim jeszcze zdecydowalam sie zostac Bobem Budowniczym, a teraz od 3 dni slecze i... wreszcie Tylko nie wiem, czy sie cieszyc, czy plakac, ze podjelam decyzje o domu Dzieki wielkie.

  17. #77

    Domyślnie

    jestes wielki dzieki, dzieki dzieki wszystko po kolei od razu wiadomo ile trzeba jeszcze zrobic

    boski pomysł - bardzo pracochonny więc tym bardziej podziwiam

    Witam wszystkich, którzy tak jak ja chcą mieć swój malutki, przytulny, właśniutki domeczek , którego pozazdroszczą wszyscy zazdrośnicy, złośliwcy itd.

  18. #78

    Domyślnie

    Jestem pod wieklim wrażeniem!
    Dzięki za pomoc!

  19. #79

    Domyślnie

    DZIĘKUJĘ ZA POMOC, BARDZO!!!!

  20. #80
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Heath
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Wielkie dzięki! Jestem na etapie kupowania działki i zbieram wszelkie tego typu zestawienia. Dzięki za opracowanie i plik .xls
    Widze że po kupnie działki to już z górki

Strona 4 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony