dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 60
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kangai

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    hej alex_

    oczywiście, że krokwie są nie wymienione. Nordhome ma wg. prawa jeszcze kilka dni na naprawę gwarancyjną, ale nie sądzę, zeby w ogóle się tym przejęli.

    Przejmą się może jak zostaną obciążeni fakturą za ich wymianę lub naprawę, wg. prawa jeżeli tego nie zrobią możemy tak zrobić.

    Co do kawki, to będziemy na pewno w twoich okolicach na początku grudnia, na Mistrzostwach Polski w Myślęcinku )

    Ale mam nadzieję, ze zajrzycie do nas wczesniej, coś pisałaś o sierpniu przejazdem w naszej okolicy? Zapraszam, zapraszam. Mam nadzieję, że już powoli właśnie wtedy będziemy już zamieszkiwać.

    ps. a jaką wy ściankę chcecie zlikwidować?

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kangai
    hej alex_

    ps. a jaką wy ściankę chcecie zlikwidować?
    Tą, której już u Was nie miało być między salonem i korytarzem, ale podciąg nam się o jej koniec podpiera.
    W każdym razie wrzuć mi telefon na priva w razie czego, bo potem zapomnę.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    Przeczytałam Twój dziennik włosy się jeżą na głowie
    Mam nadzieję że nikt więcej nie natnie sięna tych panów
    powinni dostać zakaz prowadzenia JAKIEJKOLWIEK działalności gospodarczej

    Pozdrawiam i życzę miłego urządzania domku

  4. #44

    Domyślnie

    Witaj

    czekam w napięciu na kolejne relacje z placu boju o Jaśminka

    pozdrawiam

  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kangai

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Hej alex, no było znowu parę zawirowań, w dodatku przed długim weekendem miałam tydzień nonstop pracy z powodu wizyty megagwiazdy u nas w teatrze
    Potem chwilę odpoczywałam za miastem, i dzisiaj wracamy do rzeczywistości i roboty samemu w naszym domku...

    Natomaist z dobrych wieści to to ze Nordhome, ma kolejne wyroki na swoim koncie, i ludzie zaczynają wyfgrywać z nimi w tempie zawrotnym

  6. #46
    ela_marek_luszowice
    Guest
    ela_marek_luszowice

    Domyślnie

    Za łóżko (bez materaca, bo takowy mamy), dwie szafki nocne, dwie komody i szafę trzydrzwiową z lustrem - 1600zł.
    Wiem, ze to najtanszy Ikeowy chłam, ale za taką kasę? W koncu to tylko sypialnia, a wygląda całkiem znośnie.... Niebawem po nie jedziemy...
    Chłam? Wiemy z doświadczenia, że nawet tanie rzeczy z IKEI są dobrej jakości. Jedyną rzeczą, która nam się nieco popsuła jest stół, ale to ułamek zakupów, których dokonaliśmy w tym sklepie Więc spokojnie - ASPELUND będzie ok.

    Tak na marginesie... Też będziemy mieli ASPELUND w sypialni. Widzieliście te meble na żywo? My widzieliśmy w Katowicach - wyglądają bardzo fajnie.

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kangai

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    no to mnie bardzo pocieszyłaś
    Ja się po prostu już przyzwyczaiłam do kiepskiej jakosci seryjnych mebli jakichkolwiek, i z góry wiele się po nich nie spodziewam. Ale jak wytrzymają i się sprawdzają, to tylko się cieszyć. Ciekawe, kto pierwszy z nas się wyśpi w ASPELUNDOWEJ sypialni? Powoli nas gonicie, a dopiero co zaczeliście

  8. #48

    Domyślnie

    Budowa Waszego Jaśminka to niezły serial trzymający w napięciu. Już nie mogę się doczekać efektów końcowych. A najbardziej jak sama zobaczę
    My jeszcze cały czas w wykańczającej wykończeniówce siedzimy, nie które ściany już zmieniły barwy, bo zdążyły się wybrudzić i znudzić (wiatrołap)
    A tak w ogóle to my właśnie mamy okap w kolorze kremowym z belką do wybarwienia Teki

  9. #49

    Domyślnie

    Budowa Waszego Jaśminka to niezły serial trzymający w napięciu
    Kangai, wspolczuje niemilosiernie takich doswiadczen w budowaniu. Wiem ze budowa to nie lekki kawalek chleba ale Ty to chyba moglabys juz poradniki pisac na temat nierzetelnych wykonawcow. Trzymam kciuki oby juz z gorki bylo.
    Mozna mnie postawic pod sciana ale nie mozna mnie rozstrzelac!

    POMOZ MALUCHOM Z BACIK

  10. #50
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kangai

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    oj, dziewczyny, zebyście wiedziały... jak ja sobie teraz pomyślę, że miałam zamieszkać tam (I wersja) na Boże Narodzenie, to nie wiem, czy śmiać się czy płakać. Jedyne co mnie pociesza to fakt, że w koncu zamieszkam... kiedyś, ale że będzie w nim fajnie teraz, to az się tylko boję, czy nie zmaluje czegoś ekipa od kuchni. Uff.

    Naprawdę staram się nie byc jędzą, ale zdaje się, że budując dom, trzeba nią być. Poza tym jak słyszę, że tak cieżko w Polsce o pracę, że ludzie nie mają pieniędzy, to aż mnie szlak trafia. Ja jestem w stanie uczciwie zapłacic, ale i wymagam uczciwości w wykonaniu tej pracy. jak kto robi, robi dobrze i na umówiony czas, to dlaczego mam nie zapłacić? Muszę i koniec. Ale darmozjadom za co, czego nie zrobili, kasy nie dam, i nie odpuszczę (bo jednak jędza jestem .

    Czy tak trudno zadzwonić, przeprosić, wyjasnić problem i pomyslec jak go rozwiązać? Czlowiek wtedy lekko zmięknie, bo kazdemu moze się coś nieprzewidzianego zdarzyć. Nam przecież też...
    Dzisiaj się smialismy, że PIERWSZĄ osobą z firmy od schodów, która do nas zadzwoniła z tej firmy w ogóle - to MONTER!!!!! ))

  11. #51

    Domyślnie

    Nie jestes jedza - ja bym byla duzo gorsza. Generalnie nie trzymam cisnienia przy takich wyzyskiwaczach.
    Mozna mnie postawic pod sciana ale nie mozna mnie rozstrzelac!

    POMOZ MALUCHOM Z BACIK

  12. #52

    Domyślnie

    Ja to naszą ekipę od szkieletu to tak krótko trzymałam, że Kier-bud mówi niech Pani uważa, bo jeszcze uciekną
    Za to dachowy tak pojechał, że w ogóle od nas kasy nie chciał, mimo, że u nas ukradziono mu całe rusztowanie. To już sami prosiliśmy, żeby wziął
    Ale na szczęście uniknęliśmy takich problemów, bo nie wiem czy bym dała wtedy radę

  13. #53

    Domyślnie

    Kangai w zyciu tak jest ze czasem sie chmurzy, a ciag zlych rzeczy wydaje sie nie miec konca, nawet ne wiesz ile potrafi zniesc czlowiek by moc sie za jakis czas odbic by isc dalej, brnac do celu i gonic za marzeniami. Trzymam kciuki za Ciebie i zycze duzo dobrych rzeczy. Wysylam mase pozytywnej energii.

    PS Jesli bedziesz miala ochote sie wyzalic, (czasem pomaga, nawet obcej osobie) to sluze swoim privem
    Mozna mnie postawic pod sciana ale nie mozna mnie rozstrzelac!

    POMOZ MALUCHOM Z BACIK

  14. #54

    Domyślnie

    Dziękujemy bardzo za gościnę i czekamy na rewizytę . Faktycznie oglądanie swojego domku w innym wydaniu to bardzo interesujące doświadczenie.
    Jako, że ogarnęło nas takie szczęście na widok Jaśminka2, że doznałam zaćmienia, obiecuję, że przy kolejnym spotkaniu nadrobię.

    PS: miałam własnej roboty ciacho na pace

  15. #55

    Domyślnie

    W sprawie kuchni, to mogę powiedzieć no, no, no...
    bo przez jakiś czas zastanawialiśmy się nad zabudową z cegły, ale wygrała inna opcja
    czekam na fotki okapu i życzę wytrwałości, bo teraz to już chyba z górki

  16. #56
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kangai

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    153
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    alex_ a wiesz, że zajrzałam w projekt Jasminka-szkielecika, i w projekt naszej klatki schodowej obecnej i jej szerokość jest.... identyczna )

    Zatem to tylko złudzenie, ze nasza jest węższa, moze to kolor schodów, policzki i szeroka dusza schodów powoduje, ze nasze sa po prostu węższe

    natomiast co do przedpokoju na górze, to juz też wiem, dlaczego wasz wydaje się dluższy. A właściwie nie wydaje się, ale jest U nas Praefa, łącząc pokoje, przedłużyła ten jeden (gdzie my zostawilismy drzwi) przesuwając linię drzwi o grubość komina. Gdybysmy zostali przy szkielecie jak wy, to drzwi do tego pokju zapewne zaczynałyby się identycznie, po prostu jakies 20 cm głębiej )))
    ot, rzut oka na plany i zagadka rozwiązana
    a jak było na flatowisku? Trafiliscie bez problemu?

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kangai
    alex_ a wiesz, że zajrzałam w projekt Jasminka-szkielecika, i w projekt naszej klatki schodowej obecnej i jej szerokość jest.... identyczna )

    Zatem to tylko złudzenie, ze nasza jest węższa, moze to kolor schodów, policzki i szeroka dusza schodów powoduje, ze nasze sa po prostu węższe

    natomiast co do przedpokoju na górze, to juz też wiem, dlaczego wasz wydaje się dluższy. A właściwie nie wydaje się, ale jest U nas Praefa, łącząc pokoje, przedłużyła ten jeden (gdzie my zostawilismy drzwi) przesuwając linię drzwi o grubość komina. Gdybysmy zostali przy szkielecie jak wy, to drzwi do tego pokju zapewne zaczynałyby się identycznie, po prostu jakies 20 cm głębiej )))
    ot, rzut oka na plany i zagadka rozwiązana
    a jak było na flatowisku? Trafiliscie bez problemu?
    Trafiliśmy i się bardzo cieszymy, że dojechaliśmy , bo po drodze, mężulowi hamulce zaginęły

  18. #58

    Domyślnie

    Witaj . Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam Twój dziennik . To co opisałaś zjeżyło mi włosy na głowie, bo myślałam , że wybór tej technologii zapewni Ci bezproblemowy start .Wiem jak to bywa z wykonawcami , i szczerze współczuję .Gratuluję postępów , będę podczytywać .

  19. #59

    Domyślnie

    Witaj Kangai

    a cóż się dzieje, że w dzienniku taka cisza

    mam nadzieję, że już mieszkacie w Jaśminku

    pozdrawiam

  20. #60

    Domyślnie

    Witam. Wciąż zbieram opinie posiadaczy domków z drewna i tak jeszcze do lipca Chciałam i tu poprosić o pomoc w mojej pracy magisterskiej poprzez wypełnienie ankiety http://webankieta.pl/ankieta/w1hpw40e16is. To naprawdę nie potrwa długo a większość pytań jest tylko na zaznaczenie bądź wymaga krótkiej odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony