dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał zoozka Zobacz post
    Zbroiłeś jakoś fundament czy tylko te pręty od ceownika ? Rozumiem, że beton sam w betoniarce kręciłeś?
    Nie dawałem dodatkowego zbrojenia.Do ceownika (szerokość ponad 20 cm) było dospawanych 8 drutów chyba fi8 (wąsy każdy po 2 metry i powyginane, tak żeby wszedły do wykopu)Ceownik zalany betonem tak,żeby wystawały tylko śruby do przykręcenia wózków wahliwych . Beton oczywiście kręciłam sam-zabawy z zalaniem i ustawieniem do porządku zajęło mi jedną sobotę ale jestem bardzo zadowolony z rezultatu, żaden fachowiec lepiej chyba by mi tego nie zrobił

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    trainyman

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    42-954
    Posty
    1

    Domyślnie

    Potrzebuję porady dotyczącej bramy przesuwnej. Mianowicie z czego powinna być wykonana rolka prowadząca, aby brama działała nawet zimą? Zależy mi na jej dużej wytrzymałości, żeby nie trzeba było co chwilę wymieniać. Nie mam niestety o tym bladego pojęcia.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar XCEL
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    37

    Domyślnie

    W zależności od konstrukcji rolka najazdowa powinna znajdować się wewnątrz szyny samonośnej wtedy jest chroniona przed warunkami atmosferycznymi i nie ma problemu z jej zamarzaniem.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony