dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    w sumie to teraz pracuje w biurze podróży, i powiem wam , że to nie ma znaczenia jakie biuro wybierzecie bo rzadko biuro ma możliwość sensownego kontrolowania wykonawców zobowiązań..........

    jak się kiepawo ułoży wyjazd to z najlepszego biura nie będziecie zadowoleni... pokoje w hotelach są przydzielane losowo i nie masz wpływu co i jak....

    a pracownicy zwykle nie mają pojęcia o czym mówią bo przecież tam nie byli wbrew temu co mówią.............. więc trzeba mieć dystans i przestać winić biura za porażki...
    nic nie ma za darmo jak chcecie mieć wypas to trza zapłacić .... i tyle......

    nie polecam najtańszych opcji....

    pozdr
    w pełni popieram.
    Już kiedyś pisałam, z doświadczenia, ze ludzie z różnych biur podróży lądują potem w tych samych hotelach, dostają to samo do jedzenia itd itd.
    Teraz najczęsciej wybieramy hotel, a potem dopiero okazuje się jakie biuro ten hotel ma w swojej ofercie.
    Znajomi, którzy wybierają tylko b. dobre biura raz koczowali prawie dobe na lotnisku, innym razem dostali na miejscu zupełnie inny hotel ( to było akurat z Neckermann'a).

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał annecy
    ....
    nic nie ma za darmo jak chcecie mieć wypas to trza zapłacić .... i tyle......

    nie polecam najtańszych opcji....

    pozdr
    Przepraszam, ale mnie az zatkało jak przeczytałam te wypowiedz PRACOWNIKA BIURA PODRÓŻY.
    Jakie kurna ZA DARMO ?!?!?! Za DARMO wozicie ludzi na wakacje???
    Nawet najtańsze wakacje np. w Egipcie to wydatek ok 2 tys / osoba. To twoim zdaniem jest za DARMO???
    Ale nawet jakby ktoś płacił 10 zł bo była by taka oferta - to nie jest to za darmo!

    To jest po prostu czysta bezczelność. Nikt nie pisał o tym ze wyda 1 tys i oczekuje apartamentu ze złotym baseniem w łązience.
    Ale jesli nawet w tańszej wycieczce jest opisane ze np. pokój jest z wanną i napoje nie sa płatne to tego uczestnik wycieczki się spodziewa . I tego wymaga od organizatora a nie wiadra z woda zamiast wanny i płatnej po 3 EU wody do obiadu.
    Wymagamy wycieczki i warunków zgodnych z opisem jaki dostaliśmy przy podpisywaniu umowy i za to co zapłaciliśmy.
    No ale jeśli mentalnośc pracowników biura jest taka jak twoja - czyli ze tańsza wycieczka to jest za darmo (!!!) i nie podskakuj panie klient i ciesz sie że w ogóle masz co "żryć" i sufit nad głową , a PRAWDZIWA i nie "za darmo" wg której można wymagac od biura wywiązania się z warunków umowy to pewnie od 10 tys w górę - to nic dziwnego że sie zdarzają takie rzeczy.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sh'eenaz
    Cytat Napisał annecy
    ....
    nic nie ma za darmo jak chcecie mieć wypas to trza zapłacić .... i tyle......

    nie polecam najtańszych opcji....

    pozdr
    Przepraszam, ale mnie az zatkało jak przeczytałam te wypowiedz PRACOWNIKA BIURA PODRÓŻY.
    Jakie kurna ZA DARMO ?!?!?! Za DARMO wozicie ludzi na wakacje???
    Nawet najtańsze wakacje np. w Egipcie to wydatek ok 2 tys / osoba. To twoim zdaniem jest za DARMO???
    Ale nawet jakby ktoś płacił 10 zł bo była by taka oferta - to nie jest to za darmo!

    To jest po prostu czysta bezczelność. Nikt nie pisał o tym ze wyda 1 tys i oczekuje apartamentu ze złotym baseniem w łązience.
    Ale jesli nawet w tańszej wycieczce jest opisane ze np. pokój jest z wanną i napoje nie sa płatne to tego uczestnik wycieczki się spodziewa . I tego wymaga od organizatora a nie wiadra z woda zamiast wanny i płatnej po 3 EU wody do obiadu.
    Wymagamy wycieczki i warunków zgodnych z opisem jaki dostaliśmy przy podpisywaniu umowy i za to co zapłaciliśmy.
    No ale jeśli mentalnośc pracowników biura jest taka jak twoja - czyli ze tańsza wycieczka to jest za darmo (!!!) i nie podskakuj panie klient i ciesz sie że w ogóle masz co "żryć" i sufit nad głową , a PRAWDZIWA i nie "za darmo" wg której można wymagac od biura wywiązania się z warunków umowy to pewnie od 10 tys w górę - to nic dziwnego że sie zdarzają takie rzeczy.
    jakość i kompetencja kosztuje!

    to dotyczy pracowników biur, środków transportu, opiekunów, wyżywienia, standardu hoteli... itp itd jakaś nieoczywistość się tu wkradła?

    konkurencja na rynku jest tak duża, że biura obniżają wzajemnie ceny wycieczek, ale to zwykle oznacza jakieś oszczędności jeśli biuro ma przetrwać...
    wysoki kurs euro w tym roku tez nie pomaga...
    zgadnij kosztem kogo?

    pracownik biura ma sprzedać wycieczkę ! od tego jest... gadka wyćwiczona i tu ubarwi , tam nie dopowie i już... sprzedane , zaliczka zapłacona...

    większość ludzi szuka żeby tanio było... pokój z łazienką wystarcza zwykle...i widok na morze...
    umowę przelecą powierzchownie bo już się rozmarzyli , a potem zdziwienie przychodzi... Ci co zapłacili za lepszy standard zwykle nie narzekają po powrocie... mają lepsze hotele z lepszą obsługą i żarciem, lepszy basen i w pierwszej lini od morza... ciekawsze animacje i klimę wliczoną plus barek...

    ja się wcale nie śmieje , polecam sprawdzone biura i pytać się o wszystko!
    pozdr

    p.s. ja do Ciebie z małej nie pisze..........

    poza tym , zdecydowana większość klientów biur podróży właśnie za tysiąca oczekuje przelotu , złotej wanny , wyżywienia i barku 24h-7....
    pozdr

  4. #24

    Domyślnie

    Byłam w Egipcie, z Alfa Staru.Hotel 5*.Obcja last minute, all inc.Taba-Intercontinental. Wszystko było super.

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kamil Rogala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-610
    Posty
    2

    Domyślnie

    Obecnie Egipt i Turcja na lekkim cenzurowanym ze względu na zamachy itp. choć największe kurorty podobno bezpieczne np. Hurghada itp.. Jeśli jednak ktoś chce mieć spokojny umysł podczas urlopu z rodziną i dziećmi, może zdecydować się na Chorwację lub Bułgarię. Oba te kraje oferują naprawdę wiele, a ceny są chyba nieco niższe.

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kondzioxkow

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Kobyłka
    Kod pocztowy
    05-230
    Posty
    7

    Domyślnie

    hahaha pytać o wszystko, przypomniało mi się jak byliśmy na Lanzarote, hotel rewelacyjny, service super itd. a zaraz obok hotelu elektrownia.. jakoś taki niesmak pozostał - dodam, że widok z balkonu centralnie na nią xD chociaż pytaliśmy innych gości czy im to przeszkadza, mówili że absolutnie

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kamil Rogala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-610
    Posty
    2

    Domyślnie Mały szczegół, ale...

    Cytat Napisał Kondzioxkow Zobacz post
    hahaha pytać o wszystko, przypomniało mi się jak byliśmy na Lanzarote, hotel rewelacyjny, service super itd. a zaraz obok hotelu elektrownia.. jakoś taki niesmak pozostał - dodam, że widok z balkonu centralnie na nią xD chociaż pytaliśmy innych gości czy im to przeszkadza, mówili że absolutnie
    No właśnie, taki mały szczegół może wiele popsuć, ale przecież nie spędzamy całego urlopu w pokoju hotelowym Mimo to wybierając ofertę warto dokładnie sprawdzić hotel i okolicę. I nie mówię tu o obejrzeniu zdjęć w folderze reklamowym, a poszukaniu informacji w sieci, poczytaniu recenzji i opinii. Czasami w sieci można znaleźć naprawdę "ciekawe" opisy różnych miejsc...

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony