dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Mam Arysto z boczną szybą, doprowadzeniem powietrza bezpośrednio do wkładu, kosztował ok.2300.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edybre
    Mam Arysto z boczną szybą, doprowadzeniem powietrza bezpośrednio do wkładu, kosztował ok.2300.

    ...2300? co to za model? ze szprosem 10 L/P? to chyba dobry rabat dostalas...

  3. #23

    Domyślnie

    Tak się składa, że również jesteśmy na etapie wyboru kominka i ostatnio oglądając któryś nr muratora znalazłam tam na pierwszych stronach, w produktach polecanych wkład kominkowy ZUZIA firmy Kratki, (chyba to nazwa firmy, na pewno ich strona internetowa to www.kratki.pl). Cena atrakcyjna, w zależności od KW od 2 do 4 tyś. zł, gwaranca 5 lat. Myślę, że warto sprawdzić, z może ktoś z Was już taki kominek ma, użytkuje i może napisać coś więcej.
    Gosia

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    blady00

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Witam
    Dovre modern możesz kupić z 7% vat za 4200 ,poszukaj a znajdziesz
    jak umiesz liczyć to licz na siebie

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave
    Cytat Napisał Edybre
    Mam Arysto z boczną szybą, doprowadzeniem powietrza bezpośrednio do wkładu, kosztował ok.2300.

    ...2300? co to za model? ze szprosem 10 L/P? to chyba dobry rabat dostalas...
    No fakt, to było w 2006, na pewno cena się zmieniła. Tu znalazłam aktualne ceny: http://www.kominki-net.pl/index.php?...products_id=22

  6. #26

    Domyślnie

    Ja mam w domu wkład Zuzia. Wcześniej dużo szukałem, ale wybrałem ten, gdyż wygląda naprawdę solidnie (duże radjatory, spora waga, ma dolot powietrza bezpośrednio z zewnątrz i atrakcyjną cenę). Paliłem w nim już kilkanaście razy (pozostałości po budowie) i jak na razie spisuje się dobrze. Szyba się dość szybko okopciła, ale napisałem czym palę. Pozatym to dla mnie nie problem przetrzeć szybę co kilka paleń. Na dzień dzisiejszy wart jest wydanych pieniędzy.

  7. #27

    Domyślnie

    Wkład Zuzia wygląda dość solidnie . A jak wygląda u niego sprawność ? Może jak ktoś wcześniej napisał "ma rurę prosto w niebo "

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony