dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1318 z 1320
Pokaż wyniki od 26.341 do 26.360 z 26391
  1. #26341
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Też się poskarżę na fotki. Niektóre udają, ze ich nie ma, np. zwalony sufit.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #26342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Poprawiłam, widać ??

    Albo instrukcje proszę, bo z wprawy wyszłam. Pamięć już nie ta

    Tarcia, buczy, buczy I pięknie gra

  3. #26343
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    nio teraz wsio widać tylko ciągu dalszego brak a obiecałaś byłaś w szkółce

  4. #26344
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ej, no wezcie o czym mowicie o jakich fotkach????

  5. #26345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Post 104 w Ziewniku nadal się buntuje
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #26346
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    teraz nie widzę a wcześniej widziałam

  7. #26347
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Kuchnia bardzo fajna. Na zamówienie? Jakie urządzenia sobie zamontowałaś ? (piekarnik ? parowar?)
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  8. #26348
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Post 104 w Ziewniku nadal się buntuje
    Kolejna próba, czy teraz widać??
    Cytat Napisał wu Zobacz post
    teraz nie widzę a wcześniej widziałam
    Jakis pomysł jak to naprawić??

    Cytat Napisał dr_au Zobacz post
    Kuchnia bardzo fajna. Na zamówienie? Jakie urządzenia sobie zamontowałaś ? (piekarnik ? parowar?)
    Dzięki, kuchnia to moje najulubieńsze miejsce w domu, tuż za wanną

    Tak, kuchnia robiona na zamówienie, niestety w casto nie mieli tego co sobie wymyśliłam
    Sprzęty, to klasyczny piekarnik (ten, który mnie atakował), mikrofala (bez sensu, Młode robi w niej popcorn i podgrzewa mleko na kakao) i piekarnik parowy - kocham miłością wielką, płaczę, bo coś się z nim dzieje (przecieka. wykończyłam go mega eksploatacją

  9. #26349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    W 104 nadal są 2 trójkąty z wykrzyknikami, ale wreszcie widzę na dwóch kwitnące różowości i 8,2 nad głową. Wiem co cię w tym kręci, bo mnie widok sufitu w mojej salonowej "katedrze" kręci tak samo
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #26350
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ja aktualnie widzę wszystko

  11. #26351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    widze sufit - zajeb iaszczo wyszlo i ekstra lampy, co one za jedne? musze cos u siebie w koncu zamontowac, bo chyba nie mowilam ze moje salonowe wszystkie sprzedane?

  12. #26352
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Tak, kuchnia robiona na zamówienie, niestety w casto nie mieli tego co sobie wymyśliłam
    Sprzęty, to klasyczny piekarnik (ten, który mnie atakował), mikrofala (bez sensu, Młode robi w niej popcorn i podgrzewa mleko na kakao) i piekarnik parowy - kocham miłością wielką, płaczę, bo coś się z nim dzieje (przecieka. wykończyłam go mega eksploatacją
    Raczej nie spodziewałem się Casto . Pytanie zadane trochę z rozpędu, bo po detalach widać, że nie jest to żadne z gotowych rozwiązań. Po prostu dość długo łamałem się, czy brać kuchnię z Ikei, czy zamówić i w ramach monomanii bez sensu zapytałem.

    Podpytam jeszcze – jeżeli można – o sprzęt:

    - piekarnik widzę, że masz kompaktowy. Nie brakuje ci miejsca w porównaniu do tradycyjnego?
    - piekarnik parowy to piekarnik z funkcją pary (czyli można piec normalnie, normalnie z parą i na parze) czy parowar (do 100 stopni i wyłącznie parą)?
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  13. #26353
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    widze sufit - zajeb iaszczo wyszlo i ekstra lampy, co one za jedne? musze cos u siebie w koncu zamontowac, bo chyba nie mowilam ze moje salonowe wszystkie sprzedane?
    Sufit do zerwania.
    Może w sierpniu się uda to naprawić.
    Historia jest długa, w skrócie. żadnej szpachli panowie, jak będą szczeliny, znaczy ,że prawdziwe drewno, mnie to nie boli.
    Położyli szpachlę.
    Kazałam zerwać,
    Położyli nowe deski, bo szlifowanie tych, które kupiłam, ponoć się nie kalkulowało.
    Na nowych położyli szpachlę.
    Wyjebałam całą ekipę, został po nich niesmak, siwy dym i złe opinie na szukamfachowca.

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    ja aktualnie widzę wszystko
    Się cieszę

    Cytat Napisał dr_au Zobacz post
    Raczej nie spodziewałem się Casto . Pytanie zadane trochę z rozpędu, bo po detalach widać, że nie jest to żadne z gotowych rozwiązań. Po prostu dość długo łamałem się, czy brać kuchnię z Ikei, czy zamówić i w ramach monomanii bez sensu zapytałem.

    Podpytam jeszcze – jeżeli można – o sprzęt:

    - piekarnik widzę, że masz kompaktowy. Nie brakuje ci miejsca w porównaniu do tradycyjnego?
    - piekarnik parowy to piekarnik z funkcją pary (czyli można piec normalnie, normalnie z parą i na parze) czy parowar (do 100 stopni i wyłącznie parą)?
    Gdyby Ikea ogarnęła to co chciałam mieć, pewnie nie zastanawiałabym się nad wyborem, jednak przeróbki kosztowały tyle co meble na wymiar, więc decyzja była jakby poza mną. Zadecydowały realia rynku.
    Indyka nie piekę, więc wystarcza mi kompakt, acz czasem biszkopt jak się rozszaleje to przywiera do górnej grzałki

    Górkę zawsze ścinam, więc dramatu nie ma.
    Choć przyznam, czasami przydałyby się dwa, przed większą imprezą muszę się w logistyka bawić, by ogarnąć, ale nie ze względu na wielkość, lecz ilość
    Wiem, że są (chyba) Samsungi z dwoma strefami pieczenia, ale nie miałabym odwagi piec w jednym czasie boczku i bezy


    Parowar, max 120 stopni, choć kupując myślałam, że to piekarnik parowy.
    Już go wykończyłam eksploatując dość mocno, więc rozglądam się za nowym. Tym razem dopilnuje by bł to piekarnik, choć nie wiem do czego byłby mi niezbędny -chyba tylko do chleba.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biszkopt.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	414659  

  14. #26354

    Domyślnie

    malka ani załącznika ani następnej fotki nie widać

    Po styczności z Duchem pozostało bardzo miłe wrażenie.... niestety nie skorzystaliśmy..... inwestycja okazała się nieopłacalna

  15. #26355
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dr_au

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Pokój młodego i parkiety super.

    W postach 109 i 110 też nie widzę fotek. Przy okazji odświeżyłem sobie cały dziennik - dziś takich już nie ma .

    Dzięki za wyjaśnienia kuchenne. Chyba jednak skończy się u mnie na normalnym/standardowym piekarniku + piekarniku parowym. Mikrofali i tak nie używam.

    Jeżeli chodzi o Ikeę, to:

    - potrzebuję część frontów zrobić fornirowanych, żeby trochę ocieplić kuchnię.
    - Ikea nie ma ładnych frontów fornirowanych, szczególnie takich, które dałoby się połączyć sensownie z białymi szafkami,
    - z ikeą jest problem z detalami (cokoły, wykończenia szafek wiszących itp.).

    Stanęło na stolarzu, zwłaszcza że dostałem ofertę niewiele wyższą niż w Ikea. Zobaczymy, jak zrobi.
    Dziennik budowy <<< dziennik i komentarze tutaj

  16. #26356
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cześć Siostra

    Ja teraz wszystko widzę , ale jeszcze z tydzień temu lub dwa jeszcze zdjęć nie widziałem. Pomyślałem, że poczekam i .... się opłacało.
    Bardzo bardzo ładnie macie.... tyle powiem. Piekarniki i kuchnia mniej mnie interesuje ALE TE ponad 8 metrów do sufitu to bomba. Wykazałaś się dużą asertywnością wypier...lając "ekipę szpachlującą" Rafałka ... no i dobrze. Czy ekipa pana Tomka też została wyp... czy to oni będą naprawiać???
    A Duch to ten sam Duch z FM sprzed wielu lat??? Miał taki charakterystyczny awatar ....

    To na razie

  17. #26357
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Sufit do zerwania.

    Wyjebałam całą ekipę, został po nich niesmak, siwy dym i złe opinie na szukamfachowca.
    na zdjeciach nie widac, ze spierniczony, ale skoro tak to dobrze ze sie nie certolilas

    Wiem, że są (chyba) Samsungi z dwoma strefami pieczenia, ale nie miałabym odwagi piec w jednym czasie boczku i bezy
    sa mam taki, nie ma problemu z zapachami, na swieta pieklam na jednej polce schabik a na drugiej sernik, jedno drugim nie przeszlo

  18. #26358
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    wstęgi nie widzę

  19. #26359

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    ...sa mam taki, nie ma problemu z zapachami, na swieta pieklam na jednej polce schabik a na drugiej sernik, jedno drugim nie przeszlo
    Tar, możesz szepnąć, który dokładnie model piekarnika masz? Ja się napaliłam ostatnio na "SAMSUNG NV75N5641RB Dual Cook Flex".


    Malka, oglądam zdjęcia waszego domu (kuchnia, podłogi, wysokie sufity, schody) i normalnie koparka opada Jest pięknie! A taki był straszący domek, na początku ziewnika Miło patrzeć...
    Zaciszny domek pod lasem
    143m2 PU, PF-20cm XPS, ściany-20cm grafit, dach i strop-ponad 30cm PUR, poddasze nieużytkowe 15cm PUR-dach+ściany szczytowe, rekuperacja, 100% OP akumulacyjne, wszystko na prąd

  20. #26360
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    annatulipanna mam dual cook NV70H5787CB, poza tym ze wywalilo mi szybe po roku uzywania (wymienione na gwarancji bez problemu) dziala jak brzytwa, uzytkowany bardzo intensywnie. generalnie bez zastrzezen.
    z pozytywow moge o samej marce napisac ze obsluga gwarancyjna dobra, nie migaja sie. ostatnio nawalila mi kostkarka w lodowce, w ciagu 3 dni od zgloszenia wymieniona na nowa. mam nadzieje ze wiecej nic mi sie nie sypnie
    z minusow, to ze w ogole cos sie sypie. ale patrzac na jakosc wszystkiego w ostatnich czasach to nie wypadaja najgorzej

Strona 1318 z 1320

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony