dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 1320
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 26391
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    malka piszpisz bo nic nie wiemy co u Ciebie

  2. #62

  3. #63

  4. #64

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Dziewcznki - wszystko sie tak pierdziu - że aż słów brak, muszę pozbierać się co by nie bluzgac na lewo i prawo, opisze mój "mały remoncik", obiecuje - juz niedługo.
    No i wielkie dzieki za zainteresowanie - fakt olalam dziennik (ale doba ma tylko 24 h i czasu troche brak)
    Pozdrawiam

  6. #66
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    walnij setę albo dwie i pisz
    papier wszystko przyjmie (znaczy się monitor)

    się nie przejmuj będzie dobrze i nie mów że nie kiedy tak
    pozdrawiam ciepło

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniawmuratorze
    walnij setę albo dwie i pisz
    papier wszystko przyjmie (znaczy się monitor)

    się nie przejmuj będzie dobrze i nie mów że nie kiedy tak
    pozdrawiam ciepło
    Walnęłam trzy pięćdziesiatki - lub półtora sety - (jak kto woli) i napisałam .

  8. #68
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    U nas w sumie podobnie było jak u was Kominy mamy systemowe tam gdzie nam pasuje, strop z więźbą nowy (jak wiesz) i teraz już do przodu Ale jeszcze w lipcu byliśmy tam gdzie wy.... No i u nas jest jedna sztuka robiąca od rana, a druga pomagająca po 16.30, więc idzie woooolnoooo...
    Spokojnie. Zróbcie dobry plan, kilka oddechów i do przodu
    Pozdrawiam...

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał olorobal
    U nas w sumie podobnie było jak u was Kominy mamy systemowe tam gdzie nam pasuje, strop z więźbą nowy (jak wiesz) i teraz już do przodu Ale jeszcze w lipcu byliśmy tam gdzie wy.... No i u nas jest jedna sztuka robiąca od rana, a druga pomagająca po 16.30, więc idzie woooolnoooo...
    Spokojnie. Zróbcie dobry plan, kilka oddechów i do przodu
    Pozdrawiam...
    Ola - ale Wy byliscie na to przygotowani - prawda ? -my kupiliśmy dom do liftingu - a zrobiła się z tego budowa.Nie byliśmy przygotowani ani czasowo, ani finansowo, ani emocjonalnie-teraz musimy walczyć z potworem

  10. #70
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    My też do liftingu. Ale ostukaliśmy, opukaliśmy co nie co i zdecydowaliśmy, że jeśli mamy tam mieszkać najbliższe kilkadziesiąt lat to lepiej gruntownie się za niego zabrać..... Właścicielami jesteśmy już ponad rok i jeszcze z rok potrwa zanim będzie przypominać coś w czym tak na chama da się zamieszkać....
    Na pocieszenie powiem ci, że kasa kończy się nam w najlbiższym czasie jak tylko dotrze do nas blachodachówka na dach, czyli może już za tydzień Właśnie m.in. z tego powodu za tydzień idę już do pracy zarabiać na kolejne etapy robót

    Wiem, musicie oswoić się z sytuacją... To chwilę potrwa, ale jak tylko chałupa zacznie rosnąć to i wy zaczniecie się faktycznie cieszyć z postępów
    I tego wam życzę

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    To chwilę potrwa, ale jak tylko chałupa zacznie rosnąć to i wy zaczniecie się faktycznie cieszyć z postępów I tego wam życzę
    Dzieki Olu - takich słów mi trzeba - to podnosi na duchu.
    My nie mamy czasu by dłubać przy chałupie sami - musimy zdać się na ekipę, mam nadzieję,że dobrze trafiliśmy.
    A na marginesie - jaka blachodachówkę zamówiłaś ? Ja jestem na etapie wyboru między Bud Matem a Planniją (ze wskazaniem na tę pierwszą ).

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Aaaaaaaaaaaaaaa- no i powodzenia w pracy

  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    malka wódka Ci służy
    Moi rodzice kupili dom drewniany z 1939 roku bez łazienki ze sławojką normalnie maszakra a teraz to miejsce nie do poznania

    Za jakiś czas wypniecie z dumą pierś i powiecie to bula ruina teraz to palac i nikt Wam nie uwierzy że te dzisiejsze zdjęcia to Wasz dom sprzed kilku miesięcy. Ściskam dasz radę
    a że działa to sama się przekonałam

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniawmuratorze
    malka wódka Ci służy
    Moi rodzice kupili dom drewniany z 1939 roku bez łazienki ze sławojką normalnie maszakra a teraz to miejsce nie do poznania

    Za jakiś czas wypniecie z dumą pierś i powiecie to bula ruina teraz to palac i nikt Wam nie uwierzy że te dzisiejsze zdjęcia to Wasz dom sprzed kilku miesięcy. Ściskam dasz radę
    a że działa to sama się przekonałam
    Coś tam na dnie jeszcze zostało - chyba dziś skończę bo cos nie mogę sie pozbierać.
    Czuję się jak ostatni frajer - poprostu dałam sie oszukać i tyle.
    Następny dom wybuduję od fundamentów - żadnych remontów.

    Ale jaka satysfakcja - jak wyszarpię 28 % rabatu na okna , narazie stanęło na 26

  15. #75
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniawmuratorze
    Za jakiś czas wypniecie z dumą pierś i powiecie to bula ruina teraz to palac i nikt Wam nie uwierzy że te dzisiejsze zdjęcia to Wasz dom sprzed kilku miesięcy.
    Ooo tego i ja nie mogę się doczekać

  16. #76
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar marekmarian
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    2.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    no ale widzę że ruch sie dzieje a to najważniejsze. kroczkami do przodu
    też sie cieszyłem ze swojej stodolki (lekko ślepy) a teraz mam oprócz dachu strop i część ścian do wymiany, i jakieś słupy mi grożą w salonie na środku.... kosztów więcej niż możliwości a kredyt juz przyznany i sie bank z pierwsza transzą dobija o PNB
    Tanio więźba to po ile ? bo sam jestem na etapie szukania i kombinowania... Tyle dobrze ze fundamenty okazały sie wysokie (choc nikt nie wie czy tam druty w środku )
    pisz więcej jak idzie robota i zmiękczanie hurtowni... cholerrra, że ja nie mam dekoltu tak skutecznego

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekmarian
    no ale widzę że ruch sie dzieje a to najważniejsze. kroczkami do przodu
    też sie cieszyłem ze swojej stodolki (lekko ślepy) a teraz mam oprócz dachu strop i część ścian do wymiany, i jakieś słupy mi grożą w salonie na środku.... kosztów więcej niż możliwości a kredyt juz przyznany i sie bank z pierwsza transzą dobija o PNB
    Tanio więźba to po ile ? bo sam jestem na etapie szukania i kombinowania... Tyle dobrze ze fundamenty okazały sie wysokie (choc nikt nie wie czy tam druty w środku )
    pisz więcej jak idzie robota i zmiękczanie hurtowni... cholerrra, że ja nie mam dekoltu tak skutecznego
    Fajnie że wpadłeś
    Więźbę wyszarpalam (prawie zębami) po 700 zł/m3 z impregnacją i jeszcze za free mi dowiozą
    Obdzwonilam z milion tartaków i poniżej 800 zł nie znalazlam, i ostatni na mojej liscie - to był strzał.

    Fundament mam już zrobiony na 1/2 chałupy - a raczej scian - bo tylko zewnętrzne zostały , a to i tak do wzmocnienia (na rapicy).
    Panowie dłubią pomału, co by to co zostało nie zapadlo się do piekła.
    Moja Pani architekt, stanęla na wysokości zadania i znów wszystko przeprojektowała, co by za bardzo nie obciążać konstrukcji (i nawet o dodatek za pracę w ciężkich warunkach się nie upomina, choc chyba Jej zdrowie mocno ucierpialo z powodu tej modernizacji).
    Ekipa fachowców, tez konkretna "nie chwal dnia przed zachodem słońca" - mawiała babcia - więc chwalić nie będę.
    Jutro spotkanie z kierbudem - dostaniemy plan prac na nastepny tydzień.

  18. #78
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Nooooo jak ekipa (wszyscy od proj po wykonawców) dopisuje to będzie rosło Cieszę sie

    A z tym dekoltem to i ja muszę chyba popracować... Tylko zima idzie... Ale co mi tam... Za te 700zł za więźbę warto chyba
    My umówiliśmy już dekarza za... 8zł za m2 kładzenia blachodachówki z obróbkami (łaty, kontrłaty sami położyliśmy).... U meża w firmie biorą 25zł za m2

  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Olu, akurat w tartaku w golfie byłam - może mam inne wdzieki , albo pan ma kłopoty ze wzrokiem.

    8 zł, za m2 blachodachówki, to fajna cena, nie potrafię powiedzieć ile u mnie za te roboty wyjdzie - mam wyceniony cały dach+ stropy+sciana szczytowa (ta która szlak trafił)
    .Ola jaką blachodachówke wybrałaś ?

  20. #80
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Pruszyńskiego, mat, brąz... Resztę dobierał mąż

Strona 4 z 1320

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony