dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 47
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    To dobrze że ktoś kto zawsze ma rację odwiedza mój dziennik Będę miał z kim się konsultować

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fracha_
    To dobrze że ktoś kto zawsze ma rację odwiedza mój dziennik Będę miał z kim się konsultować
    Hehe, eee no, nie zawsze mam racje
    Ale pokonsultowac sie mozemy czasem

  3. #23

    Domyślnie B.ładna działka

    Działka o korzystnym kształcie,"otwierajaca" sie na górki z najlepszym wjazdem bo od północy!

    Budynek o zachowanych proporcjach z wyjątkiem garażu.On mi nie pasuje do tej bryły budynku.
    Gdybym zmieniał coś w projekcie to:

    - w kuchni zlikwidował bym drzwi ,a pozostawil tylko otwór drzwiowy od strony holu.Kuchnia stała by się bardziej ustawna.
    -w łazience na dole natrysk,a nie wanna.Wanna jest już na górze.Ceny wody będą coraz wyższe,a podczas kąpieli pod natryskiem używa się znacząco mniej wody!
    -pomysł z likwidacją ścianki między pokojami b.dobry
    -zlikwidował bym drzwi miedzy sienią/wiatrołap/a holem.Mam podobny układ i przez kilkanaście lat te drzwi ani razu nie byly zamykane!
    Zastanowił bym się nad likwidacją balkonu.W naszych warunkach klimatycznych są one b.rzadko wykorzystywane ,zwłaszcza że ma się do dyspozycji tak duży ogród !Brak balkonu,to mniej mostków termicznych!


    Powodzenia życzę!

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie Re: B.ładna działka

    Cytat Napisał STRASS
    - w kuchni zlikwidował bym drzwi ,a pozostawil tylko otwór drzwiowy od strony holu.Kuchnia stała by się bardziej ustawna.
    Oczywiście że nie będzie drzwi do kuchni tylko sama wnęka - to są drobne zmiany więc nawet o nich nie pisałem

    Cytat Napisał STRASS
    -w łazience na dole natrysk,a nie wanna.Wanna jest już na górze.Ceny wody będą coraz wyższe,a podczas kąpieli pod natryskiem używa się znacząco mniej wody!
    I tak też będzie

    Cytat Napisał STRASS
    -zlikwidował bym drzwi miedzy sienią/wiatrołap/a holem.Mam podobny układ i przez kilkanaście lat te drzwi ani razu nie byly zamykane!
    Tak również będzie Jedne drzwi wejściowe wystarczą.

    Co do balkonu natomiast to prawdopodobnie zostanie gdyż będzie skierowany na stronę z najpiękniejszym widokiem więc szkoda było by na niego patrzeć tylko przez okno w pokoju

    Dzięki i pozdrawiam!

  5. #25

    Domyślnie

    Witam
    Bardzo ładna działka - daje dużo możliwości aranżacji ogrodu
    A tak poza tym to bardzo rzadko się spotyka ludzi którzy najpierw znajdują wymarzony projekt a potem szukają do niego działki - ale domek naprawdę bardzo fajny - mały i przytulny

    Pozdrawiam cieplutko

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za miłe słowa Tak jakoś wypadło że najpierw wybraliśmy projekt (a przeglądnęliśmy ich naprawdę dużo) i tylko ten wpadł tam w oko. Czasem czuje się to coś Na szczęście udało się znaleźć dobrą działeczkę pod projekt więc w sumie dobrze wyszło

  7. #27

  8. #28

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mort
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Co ciekawego na budowie??

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Napiszę wszystko dokładnie 7 kwietnia ;D Proszę nie pytać czemu akurat wtedy

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Fracha, dobre prawie uwierzyłam, dopóki nie ujrzałam ogromu betonu

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mort
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Do rozbicia tego betonu to jest potrzebny porządny młot i dużo wolnego czasu

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Notka miała być dopiero 7 kwietnia ale nie mogłem się oprzeć takiemu dniu jakim jest prima aprilis Za tydzień jadę odebrać już pewne papiery (w tym jeden najważniejszy), pewnie wiecie już o co chodzi ale nie powiem wprost

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mort
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Gratulacje! Najgorszy etap zakończony Ja ciągle czekam na TEN papier.Mam takie pytanko, jak to się stało że od razu dostaliście prawomocne PnB?
    Oby mury szybko teraz rosły!!

  15. #35
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    PnB tak naprawdę czekało na nas już 24 marca ale stwierdziliśmy że przyjedziemy dopiero 7 kwietnia bo od razu mieliśmy możliwość załatwienia jeszcze kilku spraw jednocześnie. Dlatego podczas odbioru było już prawomocne A czy najgorszy etap to nie wiem.... na pewno najnudniejszy

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Kolejne papierki skończone ;D Czy oddanie wniosku o rozpoczęciu budowy to już naprawdę koniec tej biurokracji ??

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mort
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fracha_
    Kolejne papierki skończone ;D Czy oddanie wniosku o rozpoczęciu budowy to już naprawdę koniec tej biurokracji ??
    Niestety to nie koniec - oddanie budynku do użytkowania jest równie malownicze.

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Ale oddanie budynku będzie chyba najmilszym uczuciem w tym wszystkim i pewnie wynagrodzi to końcowy etap załatwiania Mam nadzieję że teraz już nic nie trzeba będzie załatwiać - w przyszłym tygodniu chcemy już zacząć budowę. Teraz tylko się czeka na pismo że wniosek o rozpoczęciu budowy został przyjęty tak? I data 1 wpisu w dzienniku (wytyczanie budynku) powinien być z datą złożenia takowego wniosku czy datą otrzymania tego potwierdzenia?

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mort
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fracha_
    Ale oddanie budynku będzie chyba najmilszym uczuciem w tym wszystkim i pewnie wynagrodzi to końcowy etap załatwiania Mam nadzieję że teraz już nic nie trzeba będzie załatwiać - w przyszłym tygodniu chcemy już zacząć budowę. Teraz tylko się czeka na pismo że wniosek o rozpoczęciu budowy został przyjęty tak? I data 1 wpisu w dzienniku (wytyczanie budynku) powinien być z datą złożenia takowego wniosku czy datą otrzymania tego potwierdzenia?
    A mi się wydaje, że prace można rozpocząć po 7 dniach od dostarczenia informacji (zgłoszenia rozpoczęcia robót), jeśli urząd nie zgłosi żadnych zastrzeżeń.

  20. #40
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Fracha_

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    95
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za informację Zobaczymy co ciekawego przyniesie przyszły tydzień

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony