dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 26
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 517

Temat: Auto z klas?

  1. #41

    Domyślnie

    Saab jest snem młodszego.
    Mnie wystarczy pospolita Toyota. Byle szybko, bezpiecznie, ciepło i wygodnie. Może być AVENSIS. Choćby taka

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nurni
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.863
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Ewunia:
    wybaczamy Ci

    Przecierz my tu o samochodach a Ty jakąś Avensis nam po oczach.
    Co z tego że ładna, jak taka jakaś bezpciowa
    Co innego gdyby to była Celica GT4 Carlos Saintz (jakoś tak się chyba pisze) lub Supra

    Też jest bezpiecznie, wygodnie choć z ciszą mały problem.
    Wygodnie to znaczy, że jeszcze plomby z zębów nie wypadają.
    Mój DOM na mojej ZIEMI.
    Dziennik
    Komentarze

  3. #43

    Domyślnie

    Albo ładna Alfa 156 coupe po tunningu u Bertone...
    Ten wózek się rwie...
    Tja

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Na początku informuję, że nie lubię francuskich samochodów. Nie nie podobają mi się i już, ale było takie autko które wspominam z sympatią. Może dlatego, że byłem wtedy młody. Nie miałem okazji nigdy nim jechać. Nawet w charaktarze pasażera. To Renault 8, a zwłaszcza rajdowa wersja Gordini. To drugie, to następca ósemki - Renault 10. Czy ktoś jeszcze pamieta te samochody? Silniki z tyłu, oba bardzo nadsterowne, zwłaszcza R8. Ale miały w sobie coś. Tak przynajmniej mi się wydaje.

  5. #45

    Domyślnie

    Ładna alfa to jest 147 i mogłaby być nawet bez tuningu

  6. #46

    Domyślnie

    Jo, mała alfa to ładne autko,
    ale po tuningu wygląda jeszcze lepiej (zwłaszcza kokpit).
    Pozdrowienia

  7. #47

    Domyślnie

    Mi ostatnio wpadły w oko bardzo: Toyota Avensis, Honda Accord i Mazda 6. Nie wiem, ale jakieś takie fajne te autka....wiem, że za dużo fantazji nie mają ale co tam....

    Jeśli chodzi o oldskul to mam aktualnie Ładę Samarę 1,5 z 1990 roku. Prawie jak wino...im starsza...

    Pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    Hej, doskonale pamiętam R 10 (Renówkę!) oraz inne modele popularne na przełomie lat 60-tych i 70-tych. Szkoda, że poza 5-kami, które znają wszyscy, tamte modele pojawiały sie na polskich drogach sporadycznie (oczywiście poza 12-ką w rumuńskiej wersji). Mnie jeszcze bardziej zapadła w pamięć Matra-Simca w "sportowej" wersji i inna Simca (to już lata 80-te) Horizon, która z powodzeniem mogłaby konkurować z sylwetką R Kangoo czy Peugeota/Citroena Partnera. Na koniec pytanie, kto pamięta pierwszą wersję fiata Multipla "odwrócony" samochód z 3 rzędami siedzeń??? To dopiero był odlot.
    Pozdrawiam,
    Finiszant

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Pamiętam starą Multiplę.
    Obecna nowa wersja wygląda moim zdaniem tragicznie.

  10. #50

    Domyślnie

    No cóż Multipla obecna jest tragiczna. Gdzieś , ktoś porównał ją do rozdeptanej żaby! I coś w tym jest.
    A mnie podobaja sie auta francuskie. I to nieważne nowe, czy stare modele. I już.
    Tak trochę mniej poważnie. To fajny był Citroen 2CV. Pamiętacie te filny z Louisem de Funes. Jak nim posuwała zakonnica?
    A tak bardziej poważnie. Ze starszych modeli to sentymentem dażę Citroena BX. Było takie w rodzinie. Doświadczenia super. Co za komfort. Z nowych zaś choruję na Citroena C5. A co mi tam. I nie wazne, że ktoś powie, że nowoczesne francuzy to nie samochody. Taki mam gust i już.
    Ładne sa też niektóre modele Renault. Dziś jeździmy Megane hatchback. Nowy hatchback jest zaś dla mnie po prostu brzydki. No ale nowy Megane Grand Tour też jest niczego sobie.
    Dla mnie francyzy są po prostu funkcjonalne (te wykończenie, schowki).
    Aha i jeszcze z nowych ładne są francuskie Minivany.
    Pozdrawiam

    Marzek

  11. #51
    Guest

    Domyślnie

    Ja mam minivana Dodga Caravana , maly, zgrabny i wygodny
    samochodzik , ale ogladalam pare dni temu Lexusa RX 330 ,
    to jest dopiero autko.

  12. #52

    Domyślnie

    A takie cacko, choć na kilka godzin+pełny potfel+autostrada słońca+moja kochna żona....i umrzeć.

    , albo , ale i tak też miło

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Z tych czterech na zdjęciach to najbardziej chciałbym Hummera. Dojazd w najgorszych warunkach bez problemu

  14. #54

    Domyślnie

    No dobra, teraz ja!
    Jezdzilam sluzbowym subaru legancy i byl bombowy, zadne inne auto, ktore prowadzilam nie ma takiego przyspieszenia, fajnie czuc taka sile pod obcasem
    jednak marzeniem jest i bedzie Jaguar Xtype, klasa sama w sobie, nic nie przyciaga bardziej spojrzenia.
    Teraz ostrzezenie: nie kupujcie forda focusa! Skasowal go moj mezczyzna i: poduszki przednie nie wystrzelily, pomimo ze klapki sie podniosly, napinacze pasow jakby nie istnialy, skonczylo sie na bardzo powaznych obrazeniach w szpitalu. W sumie gdybysmy jechali fiatem 125 pewnie byloby to samo, wiec po co wydawac tyle kasy na "bezpieczenstwo"? Focus juz zaliczyl sporo wpadek z poduszkami, a teraz jeszcze napinacze...
    Naprawde odradzam!!!! Poza tym silnik 1,8TD wcale ale to wcale nie jest oszczedny!

    Teraz kupujemy Volvo, moze dlatego ze jestesmy przewrazliwieni na punkcie bezpieczenstwa, a moze dlatego ze mialam kiedys Volvo 740V w automacie rocznik 1986, byl boski i nie dawal zarobic mechanikom

    Czy wiecie cos na temat zmian od 1 maja dotyczacych cla i akcyzy dla aut sprowadzanych? Z salonu juz nie kupujemy i Forda omijamy z daleka!

  15. #55

    Domyślnie

    od jakiegoś czasu oglądam systematycznie program Top Gear na tvn turbo

    jestem pod wrażeniem nietuzinkowego podejścia do tematu
    Nie zapominaj nigdy, skąd ci nogi wyrosły.

  16. #56

    Domyślnie

    Gdyby mnie tylko było stać na takiego:



    to nawet w tym kolorze.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Miku, a gdzie byś nim jeździł? Po naszych drogach?

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tommco
    Mi ostatnio wpadły w oko bardzo: Toyota Avensis
    Nie przyznawaj się, bo mnie już za to auto zjechali
    Proponuję zmianę tytułu na "Auto z duszą", bo dlaczego np. peugeot 607 jest z klasą , a Toyota Avensis nie ?

  19. #59

    Domyślnie

    Dlaczego Toyota avensis nie? to proste, moze i jest solidna i bezawaryjna, ale zaprojektowana zupelnie bez polotu, niczym nie zwraca na siebie uwagi, niczym sie nie wyroznia - zostala stworzona dla 80-letnich emerytow z Bawarii, ot co!!!

  20. #60

Strona 3 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony