dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie okna velux i czarna/antracytowa dachówka

    Czy ktoś ma może czarną/antracytową dachówkę i okna Velux? Czy zewnętrzny profil okna Velux nie odznacza się za bardzo na tak ciemnej dachówce?

    Okna Velux mają profil w kolorze RAL 7043 (szary) i jest to najjaśniejszy profil wśród czołowych producentów: Fakro RAL 7022 (popielato-brązowowy), Roto RAL 8019 (ciemnobrązowy).

    Może ktoś ma jakąś fotkę?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie Re: okna velux i czarna/antracytowa dachówka

    Cytat Napisał jz
    Czy ktoś ma może czarną/antracytową dachówkę i okna Velux? Czy zewnętrzny profil okna Velux nie odznacza się za bardzo na tak ciemnej dachówce?

    Okna Velux mają profil w kolorze RAL 7043 (szary) i jest to najjaśniejszy profil wśród czołowych producentów: Fakro RAL 7022 (popielato-brązowowy), Roto RAL 8019 (ciemnobrązowy).

    Może ktoś ma jakąś fotkę?
    Ja tez mam okna Velux i grafitowa Euronit i pasuje

  4. #4

    Domyślnie

    A może jest ktoś z czarnym dachem?

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam z czarnym dachem i jak dla mnie jest ok, nawet nie pomyślałam o różnicy w odcieniu. Jak znajdę kabel do aparatu to wrzucę zdjęcia.

  6. #6

    Domyślnie

    nie wiem czy o to chodzi ?
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    nie wiem czy o to chodzi ?
    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    o choroba wgrało sie i to 2 razy a myślałam, ze w ogóle nie... przepraszam za powtórkę
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Merka_23
    nie wiem czy o to chodzi ?
    Tak, o to chodzi Kawał dachu masz... Masz może jakąś fotkę, która ukazuje bliżej okno dachowe, bo z tak dalekiej perspektywy ciężko dojrzeć kolory... Dachówka to widzę Roben czarno-brązowa...

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Z antracytem się doskonale komponują podobnie jak rynny. Na zamówienie (za dopłatą) można otrzymać oblachowanie okna w żądanym kolorze. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony