dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Temat: telefon

  1. #1

    Domyślnie telefon

    a słyszałyscie może o jakis ciekawych programikach na telefon? , może od razu w telefonie mozna by robic taka tabelkę?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    a co ten programik miałby robić?
    chyba nie tutaj wskoczyła Ci wiadomość...

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: telefon

    Cytat Napisał stefa1
    a słyszałyscie może o jakis ciekawych programikach na telefon? , może od razu w telefonie mozna by robic taka tabelkę?
    te programiki mają być z wibratorem?
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  4. #4
    Banned NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    adam_mk

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.218

    Domyślnie

    Wystarczy wyciszyć to się vibro załączy.
    Bez programowania - tylko zadzwonić!
    Adam M.

    (dziecię mi wyłączyło dźwięki... Chybłem jak głupi, jak mi kieszenią zatelepało... - to wiem!)
    Adam M.

  5. #5

    Domyślnie

    ale cyrk, rzeczywiście nie wskoczyło tu gdzie trzeba, ha,ha!!! ale widze że i tak po moim wpisie rozkreciło sie tu aż miło, chodziło mi o programy edukacyje dla dzieciaków w wieku szkolnym, żeby zamiast dzwonic bez celu, korzystały z jakis ciekawych rzeczy w telefonie!

  6. #6

    Domyślnie

    Jaki program edukacyjny można upchnąć w telefonie? Daj spokój, niech się dzieci normalnie uczą. Biurko, zeszyt, kredki, ołówek, klej, nożyczki.
    Chociaż wczoraj zakupiłem "Rzeczpospolitą" z "Klik uczy ortografii"

  7. #7

    Domyślnie

    a widzisz, teraz ta nauka inaczej wygląda niz dawniej , nawet czytałam w jakiejś gazecie artykuł, że powinniśmy oswajać dzieci z komputerem i nie bać sie tego, bo wczesniej załapie dziecko działanie maszyny i obsługe, no i widzisz wyscig szczurow w wieku 3-4 lat się zaczyna...

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Tak. A do poduszki można czytać kurs programowania, coby od razu mogło klepać programiki. Albo jakieś podstawy chemii organicznej i nieorganicznej, coby się ukierunkowało.

  9. #9

    Domyślnie

    no, no.. masz dobre podejście , a może tak czytac do snu dzieciom instrukcje obsługi telefonów,ha,ha... oczywiście żartowałam , biedne dzieci niedość, że maja sporo nauki to jeszcze rodzice kupuja im telefony i każą uczyc sie obsługi, po co im to?

  10. #10

    Domyślnie

    a słyszałyscie może o jakis ciekawych programikach na telefon? , może od razu w telefonie mozna by robic taka tabelkę?
    a pod jaki telefon?
    z javą?
    symbianem?
    Win mobile?
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  11. #11

    Domyślnie

    chodziło mi tak ogólnie czy jest cos takiego i jak z tego korzystac, moze bym poradziła paru dzieciakom, które lubują się w swoich teleonach.

  12. #12

    Domyślnie

    masz pełen pakiet office po win mobile
    albo OfficeSuite dla telefonów z symbianem
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  13. #13

    Domyślnie

    o prosze, dzieki , jeszcze powiedz gdzie tego szukac, w necie czy w sklepach ?

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    Jaki program edukacyjny można upchnąć w telefonie? Daj spokój, niech się dzieci normalnie uczą. Biurko, zeszyt, kredki, ołówek, klej, nożyczki.
    Chociaż wczoraj zakupiłem "Rzeczpospolitą" z "Klik uczy ortografii"
    się zgadzam
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  15. #15

    Domyślnie

    też wolałabym, żeby one żyły sobie tak beztrosko i bez tych wszystkich technicznych gadżetów,jak my kiedys, ale co zrobić jak jedno dziecko drugie wytyka palcami: - Ty jeszcze nie masz telefonu? nie nie wiesz jak wejśc do wapa...itd , Boże az mi sie żal robi, telefony sa fajne ale po co 8-9 latkom, niech sie jeszcze pilnuja spódnicy mamusi, a nie do techniki sie rwą...ha,ha,ha!!!

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał stefa1
    niech sie jeszcze pilnuja spódnicy mamusi, a nie do techniki sie rwą...ha,ha,ha!!!
    i potem się dziwić, że dziewczynki uwielbiają wibratory...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony