dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 56
  1. #1

    Domyślnie 11/2003 Opowieśc o Kodim

    Nie ukrywam ...jestem pod wrażeniem. Gratulacje Kodi


    pozdrawiam.
    Polecam swoje usługi
    "Wnętrze z pomysłem"

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    A co??
    Nie mam jeszcze Muratora,ale i tak jestem pod jego wrażeniem (kodziaczka oczywiście).
    Nie potrzebuję do tego żadnych gazet.

  3. #3

    Domyślnie

    Jutro pędzę po ,,MURATORA", poczytam
    to może mój podziw jeszcze wzrośnie...

  4. #4

    Domyślnie

    Nie śmiejcie się, ale ja czytałam to jak bajkę a oczy robiły mi się coraz większe, a szczęka wisiała coraz niżej. Matko boska! tyle przeciwności - po kolana jak nie w śniegu to w błocie a udało mu się!!!! I to bez pomocy magicznych sztuczek, a wyłącznie siłą charakteru i przy pomocy dobrych ludzi... Co tam przy tym problemy z narzekającymi teściami czy opóźniającą się ekipą.

    Kodi - podziwiam Cię, naprawdę, jesteś moim bohaterem.

    CAŁA POLSKA CZYTA BUDUJĄCYM "OPOWIEŚĆ O KODIM" 10 MINUT DZIENNIE.

    CODZIENNIE!

  5. #5

    Domyślnie

    No nie forumowicze, zaraz się rozpłaczę a do tego wszystkiego narodziny córy. Jesteście wspaniali.

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Z tego wszystkiego zapomniałem wstyd się przyznać, ale chciałem w tym miejscu publicznie podziękować Pani Redaktor Naczelnej za miłe słowa i oczywiście Andrzejowi Paplińskiemu za udany artykuł.
    Dziękuję

  7. #7

    Domyślnie

    czytelem czytalem ............." BUDUJĄCE"
    pzdr

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał kodi_gdynia
    No nie forumowicze, zaraz się rozpłaczę a do tego wszystkiego narodziny córy. Jesteście wspaniali.

    Pozdrawiam
    Ja też Gratuluję.
    Podziwiam tym bardziej, ze my stchorzylismy i po długich dyskusjach - budowac czy kupic, kupilismy uzywany dom.
    Ze strachu przed tym wszystkim, CZEGO DOKONAŁEŚ.

  9. #9

    Domyślnie

    Kodi - zuch chłopak. GRATULACJE !!!
    Życzę tylko szczęśliwych chwil całej Waszej rodzince.
    A drzewko jakieś zgodnie z przesądem, że każdy facet...zasadzisz? Chociaż w Twoim przypadku to już nic nie trzeba udowadniać.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki Drodzy forumowicze bardzo mi miło co piszecie, a co do drzewek to nie wiem czy się iglaste liczą, ale w niedzielę posadziłem z tego wszystkiego 90 świerków na naszej działce.

    Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał kodi_gdynia
    Dzięki Drodzy forumowicze bardzo mi miło co piszecie, a co do drzewek to nie wiem czy się iglaste liczą, ale w niedzielę posadziłem z tego wszystkiego 90 świerków na naszej działce.

    Pozdrawiam
    Nie wiem czy iglaste się liczą czy nie, ale proponuję żebyś zasadził dąb czerwony, rośnie powoli, wygląda pięknie i jest twardy.... tak jak Ty!

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Kodi, jak tylko przeczytalam tu na forum, ze w Muratorze jest artykul o tobie, od razu po pracy pobieglam go kupic i oczywiscie rownie szybko przeczytalam! Gratuluje, gratuluje, gratuluje ale przede wszystkim to tego, co dokonales, bo ja tez mysle, ze jesli tylko mocno sie czegos pragnie, to uda sie to osiagnac, nawet gdy nie dysponuje sie ogromnymi funduszami

  13. #13

    Domyślnie

    Kodi GRATULUJĘ!!!
    Wystarczy CHCIEĆ.....a CHCIEĆ to MÓC!!!!!!!!! Na pochybel wszystkiemu i wszystkim.
    Nareszcie w "MURATORZE" znalazł się artykuł o tym jak naprawdę się buduje samemu w dosłownym tego słowa znaczeniu. Brakowało mi tego typu artykułów o ludziach, którzy niemając wiele osiągają tak wiele. Bez kredytów, pożyczek i innych dochodów niż własna pensja i własna praca.
    Zresztą sami z mężem tak własnie budujemy.
    Kodi pozdrawiamy bardzo serdecznie i TAK TRZYMAJ!

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Wyrazy uznania za wytrwałość i skuteczność w dążeniu celu. Oby starczyło Ci sił i zapału. Szczęście i poczucie humoru nie maja prawa Cię opuścić.
    Gratulacje dla Całej Rodziny. Dobrze się spisaliście.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Konrad, jesteś niesamowity. Podziwiam Cię i gratuluję sukcesu.
    Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej żony, ojca i teścia.
    Ucałowania dla starszego brata i młodszej siostry.
    Tomek

  16. #16

    Domyślnie

    Kodi gratulacje!!!
    A swoja drogą, to gdy zauważyłem ten artykuł, nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że to o moim znajomym, któremu się udało to o czym ja marzę!

    Pozdrawiam.

  17. #17

    Domyślnie

    Kodi, JESTEŚ WIELKI!!!!!!!!!! A właściwie nie, JESTEŚ SUPERWIELKI

  18. #18

    Domyślnie

    Brawo Kodi!!! Brawo Redakcjo za budujący artykuł! Kodi, byłem pod wrażeniem Twoich zmagań z przeciwnościami losu! Wierzę, że Twoja opowieść doda ducha i odwagi innym budującym, którzy nie mają kasiory jak lodu. Swoim postępowaniem pokazujesz, że CHCIEĆ to MÓC!
    Jeszcze raz gratulacje!
    Martin

  19. #19

    Domyślnie

    Kurcze nie wiem co powiedzieć. Wiem jedno mam swoje 5 minut w tym zyciu. Cieszę się z tego bardzo. wpadam do pracki na dosłownie 5 minut a tu tyle ciepłych postów.
    Całuję Was - jesteście wspaniali.

    Pozdrawiam serdecznie

    Do zobaczenia na forum w poniedziałek najbliższy.

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Kodi jeszcze raz G R A T U L A C J E !!!
    Musiałam czekać na swój nr Muratora bo mam prenumeratę
    Ale dzisiaj już był w skrzynce i przeczytałam jak wszyscy wyżej z wypiekami na twarzy i stwierdziłam że mi też się uda.
    Jeszcze raz Kodi dzięki za wsparcie.
    Nareszcie napisano o kimś kto naprawdę wybudował za małe pieniądze.
    Pozdrawiam całą Twoją rodzinkę.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony