dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 56
  1. #21

    Domyślnie

    Ja także jestem pod wrażeniem dużej mobilzacji Kodiego,ale traktuję ów artykuł jako artykuł o bardzo ciekawej osobie a nie w kategorii sposobu na zdobycie własnego domu. Wydaje mi się ,że takie ciepłe spojrzenie na to spowodować może u bardzo wielu osób rozczarowanie. To tak trochę jak z komandosem ,każdy chce nim zostać ale udaje się to 2 na stu.
    Tak trzymaj Kodi
    HEJ!

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Ja wprawdzie komandosem (ską) zostać nigdy nie chciałam,ale artykuł o kodziaczku naszym przeczytałam ze wzruszeniem.

  3. #23

    Domyślnie

    kodi,

    Chylę czoła i podziwiam !
    Zazdroszczę jednocześnie zapału i chartu ducha !

    I cieszę się razem z Wami powiększoną rodziną !

    Całość, MIODZIO !

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    A u mnie Muratora ani śladu - nie mogę się doczekać tego artykułu - takie rekomendacje. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła się dołączyć do chóru wielbicieli
    gaga2

  5. #25

    Domyślnie

    Witam

    Ja jestem z tego gorszego sortu czytelników Muratora (czytaj PRENUMERATORÓW), więc miałem numer 11/2003 dopiero wczoraj. I od razu nerwowe przeglądanie, gdzie jest artykuł o Kodim.
    KODI -już Ci pisałem kiedyś, że jesteś GOŚĆ (nieprzypadkowo dużymi literami pisane). I nie odwołam tego, choćby mnie przypiekali.

    Pozdrowienia B.

  6. #26

    Domyślnie

    Kodi,
    pozdrawiam, podziwiam. Jak wszyscy, jestem pod wrażeniem.

  7. #27

    Domyślnie

    Dajcie spokój z tym bałwochwalstwem z waszej strony. To już jest żenujące
    Kodi - pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yogi66
    Dajcie spokój z tym bałwochwalstwem z waszej strony. To już jest żenujące
    Sympatyczna Twoja wypowiedź to nie jest. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię o wysiłku i efekcie jaki osiągnął Konrad. Możesz być pewien, że te wypowiedzi są szczere.
    Jak zbudujesz swój dom, poznasz jaki to wysiłek psychiczny, fizyczny i finansowy. Znam Konrada z Forum, oglądałem zamieszczane zdjęcia i trzymałem kciuki by mu sie udało. I dlatego jestem pod wrażeniem.

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    No i udało się - Murator dotarł, artykuł przeczytałam... Kodi, podziwiam Twoje samozaparcie. mnie się buduje komfortowo, w Twoich warunkach pewnie żadne z nas nie podjęłoby się budowy... tym większe brawa...
    Pozdrawiam,
    gaga2

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał ketiso
    Ja także jestem pod wrażeniem dużej mobilzacji Kodiego,ale traktuję ów artykuł jako artykuł o bardzo ciekawej osobie a nie w kategorii sposobu na zdobycie własnego domu. Wydaje mi się ,że takie ciepłe spojrzenie na to spowodować może u bardzo wielu osób rozczarowanie.To tak trochę jak z komandosem ,każdy chce nim zostać ale udaje się to 2 na stu.
    I właśnie dlatego takie atykuły są potrzebne. Bo to rzetelna opowieść, jak było trudno i ile to wszystko może kosztować wysiłku.
    Podziwiam Kodiego, a Muratorowi jestem wdzieczna za taki artykuł. Mi potrzebne właśnie takie, PRAWDZIWE słowa o budowaniu.
    A z tymi 2 na 100, zgadzam się w pełni. Tyle tylko, że uważam, że to wynika z tego artykułu.
    Pozdrawiam.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Kodi


    podziwiam twoje samozaparcie.....

    Gratuluje narodzin córeczki[/b[/b]

  12. #32

    Domyślnie

    Kodi udowodnił, że sprawy trudne załatwia od ręki, na niemożliwe trzeba sekundę poczekać.

  13. #33

    Domyślnie

    Aga J.G, Ketiso, Opal, Maco, gaga2, Benicio, apeska, tomek1950, kksia, Teska, S.P - dziękuję Wam serdecznie. Mnie również podnosi to na duchu. Buduje się dla siebie, ale jeśli inni mogą z tego skorzystać to tym bardziej jest to miłe.

    Yogi66 - pozwól wyrażać opinie innym. Nikt, nikomu nie narzuca co ma pisać. Skoro mi gratulują to faktycznie tak jest i ja im za to szczerze dziękuję. Yogi - też Cię pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie

    miałem coś naskrobać - chyba już daaaaaaaaaaaaawno coś piasłem przy okazji dyskusji za ile można postawić dom. Oj, chyba się pomyliłem - a wtedy mógłbym się założyć, że się nida.
    Gratulacje, szczerze zazdroszczę, bo ja tylko sprzątam.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Yogi czy ty uważasz że my się tu podlizujemy czy co ???
    Gratulujemu Kodiemu bo to nareszcie artykuł o kimś kogo znamy. Łatwo się buduje jak się ma kupę kasy na koncie i nie trzeba sie o nic martwić no może o to jaki tynk wybrać itp.
    Jeśli czytasz forum to wiesz na pewno że większośc z nas nie ma zbyt dużych pieniędzy na budowę i dlatego gratulujemy Kodiemu a dzięki temu sami podnosimy sie na duchu że nam też się uda.
    Pozdrawiam wszystkich Aga.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yogi66
    Dajcie spokój z tym bałwochwalstwem z waszej strony. To już jest żenujące
    Yogi przyznaj się, że zżera cię zazdrość.

  17. #37

    Domyślnie

    no i potwierdziła się moja teoria, że zawsze znajdzie się jakiś Yogi, który musi dokopać - samo życie
    Kodi większość cię jednak podziwia i gratuluje !!!
    Pozdrawiam cieplutko i serdecznie
    - George
    a tutaj mój domek

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Kodi, jestes boski pod każdym wzgledem!!! Życzę sobie (pracuje nad tym) i innym Paniom takiego udanego egzemplarza mężczyzny. Kodi, my budujemy tak jak Ty i poprostu mamy teraz dowód, ze naprawde moze sie udać. Naprawdę gratuluję.

  19. #39

    Domyślnie

    Zazdrość mnie nie zżera. Wycinków prasowych ze swoimi zdjęciami i wypowiedziami nie zbieram, na magnetowid też się nie nagrywam a mogło to juz być spore archiwum.
    Wzbudzacie tylko moje zażenowanie waszym poziomem drodzy forumowicze. O tym jak Kodi budował dom wiecie od prawie 2 lat. Wystarczy poczytać jego dziennik budowy i liczne jego rzeczowe wypowiedzi. Przyjmowane to było spokojnie a co się stało teraz?
    Wystarczyło przeczytać o Kodim artykuł i już Supermann to przy nim Pietaszek !!!!
    Czy coś się zmieniło w międzyczasie? Otóż nic sie nie zmieniło. Tylko Murator napisał to co odwiedzający forum mogli już dawno przeczytać.

    Na forum nie uczestniczę aktywnie swoimi wypowiedziami. Czerpię za to łapczywie z Waszych doświadczeń. Może własnie dlatego zachowałem pewien umiar w swoich wypowiedziach?

    By nie było niedomówień. Ten tekst dedykuję absolutnie nie Kodiemu, którego uważam za rzeczowego, dążącego wytrwale do wytyczonego celu faceta.

  20. #40

    Domyślnie

    Dziękuję wszsytkim za miłe słowa, tym bardziej że mój dziennik i artykuł podnosi na duchu. Fajnie że udowodniłem kilku osobom, sobie i rodzinie że można a ten artykuł to w pewnym sensie taka nagroda i uwieńczenie mojej budowy.

    Yogi - jasne że nic się nie zmieniło. Dalej jestem kodim. Nie wygrałem w totka 6mln żeby robić niewiadomo co. Forumowicze mi gratulują i fajno jest. I zawsze mówiłem, że forum to prawie jak rodzina i niech tak pozostanie.
    Dzięki, że korzystasz także z mojej wiedzy. Nawzajem się ciągle czegoś uczymy.
    Pozdrawiam

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony