dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 56 z 56
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Oczywiście Yogi - Kodi pisze swój dziennik nie od wczoraj i wszystko dokładnie opisywał, ale zamieszkał dopiero nie dawno i to świadczy o tym czy mu sie udało czy nie. Dziwne by było aby ktos mu skaładał gratulacje po wy murowaniu każdej ściany. Choć z tego co wiem to w komentarzach do dziennika kodiego i takie gratulacje się zdarzają.
    Pozdrawiam gorąco Aga.

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lola

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Yogi, Kodiemu gratulujemy, bo taka mamy ochotę.
    Uczniowi, który uczy sie na samych piatkach pomimo, ze wspieramy go codziennie, to jak przyniesie piatkowa cenzurkę na koniec roku to też gratulujemy. Taka mała przenosnia.

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafi27

    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Posty
    226

    Domyślnie

    Kodi GRATULACJE!!!!!!
    Jak to czytam to mi wstyd to już wiem że ja bym tak nie potrafił.

    KODI NA PREZYDENTA!!!!!!!

    PS Nie zapomnij o nas i znieś 22% VAT !!!!

    Jeszcze raz GRATULACJE. Przekaż też gratulacje ojcu i teściowi im też się nalezy.

  4. #44
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rafi27

    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Posty
    226

    Domyślnie

    Kodi. Ile czasu spędziłeś na "urlopie". Chcę wiedzieć żeby już zacząć oszczędzać dni urlopowe. Jeszcze raz gratuluję samozaparcia i silnej woli.
    Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    Aga, lola, Rafi - dziękuję Wam.
    Porównanie całkiem dobre. Z tym Prezydentem to może nie za bardzo, ale zniesienie vatu jak najbardziej.

    Co do dni urlopowych to oczywiście poszły mi wszystkie w tym roku i do tego ze 20 dni bezpłatnego. To poszło na wykończeniówkę i takie tam.

    Na stan surowy otwarty starczyło mi ok. 30 dni urlopu, a prace wykonane były w 2002 roku.

    Trochę czasu potrzeba, ale jak się zarabia nie za wiele to lepiej popracować na budowie, w przeciwnym razie dobrze jest dać sobie spokój.

    Pozdrawiam

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    RR

    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7

    Domyślnie

    Niech to piorun Kodi. Ja tez nie wygralem tych 6 mln w totka. Chociaz jakby Kodi wygral te 6 mln to chyba smialo mozna powiedziec, ze w Polsce pojawilaby sie budowla ktora byloby widac z ksiezyca. Niestety Kodi nie wygral i z ksiezyca widac tylko chinski mur.

    Jak zaczne budowac i cos pojdzie nie tak to zawsze bede mogl sobie pomyslec, ze Kodi mial jeszcze gorzej i sie udalo.

    Pozdrowienia

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Konrad, już pisałam, ale powtórzę - jesteś naprawdę super facetem. Wszystkim nam szaraczkom budującym za uciułane grosze i nie koniecznie chcącym mieć złote klamki w domu potrzebna są takie artykuły, bo dodają wiary, że się uda.

    Yogi - nie chcesz, to nie czytaj.
    Zazdrość mnie nie zżera
    zżera , zżera, dowód:
    Wycinków prasowych ze swoimi zdjęciami i wypowiedziami nie zbieram, na magnetowid też się nie nagrywam a mogło to juz być spore archiwum
    Może ktoś cię kiedyś dowartościuje. Nie my.

  8. #48

    Domyślnie

    Tak naprawdę to Yogi jest zły na Kubusia Puchatka, co to ma okrągłe urodziny w tym roku! A Kodi jest extra facet, bo ma córkę!!!!

  9. #49

    Domyślnie

    Ja dopiero dziś zakupiłam Muratora i przeczytałam artykuł o Kodim. I nie powiem, powodem zakupu była właśnie chęć zapoznania się z tym artykułem ( czyżbym była ostatnim forumowiczem, który nie prenumeruje Muratora? ) Muszę przyznać: budujące...

  10. #50

    Domyślnie

    Wystarczy spojzec na zainteresowanie dziennikiem Kodiego. Sam bardzo lubie potyczki Kodiego w stylu "a wlasnie ze mozna tanio..."

  11. #51

    Domyślnie

    RR - ubawiłeś mnie tym tekstem o księżyciu. Wielkie dzięki. Gram w totka tylko wyników brak i ta ostatnia kumulacja też mi przeszła koło nosa. Może jakimś innym hazardem się zajmę.

    Agnes - jak zywkle jesteś super. Pozdrawiam

    Luśka - również wielkie dzięki. Co do towjego sotatniego zdania to przypomniał mi się tekst takiej undergroundowej kapeli w stylu cyt:" dlaczego ta Pani pije z sokiem a ten Pan bez - ta Pani pije z sokiem bo jest kobietą, a ten Pan pije bez soku bo jest mężczyzną". Oczywiście były to czasy saturatorów.

    jolanta - bardzo mi miło, że z uwagi na artykuł o mojej skromnej osobie, kupiłaś muratora. Co do prenumeraty to również nie mam. Za długo się czeka.

    mark0 - potyczki są fajne, bo można prawie zawsze wszystko, pod kilkoma oczywiście warunkami.

    Pozdrawiam serdecznie

  12. #52

    Domyślnie

    Gratulacje,
    gratulacje, gratulacje.
    Forumowiczka

  13. #53

    Domyślnie

    Swietny artykuł o świetnym człowieku
    Forumowiczka

  14. #54

    Domyślnie

    specjalnie dla Ciebie zakupiłem muratora i to co przeczytałem utwierdziło mnie w przekonaniu że dom można zbudować za całkiem nie duże pieniądze. Artykuł ten podbudował mnie jeszcze bardziej w moich zmaganiach z budową zwłaszcza że ja walczę zupełnie sam, ale ten fragment z dachem i wkrętami to tak jakbym widział siebie ja w dach wbiłem 45 tysiecy zszywek (rano smarowałem maścimi opuchnietą dłoń aby się rozgrzała i wio na dach a tam deszcz, wiatr, w jednej ręce zszywacz w drugiej lina, w zębach gonty, po powiekach spływaja krople deszczu zmieszane z własnym potem) ale cóż niestety dla jednych budowa jest małym epizodem w życiu i wiekszym wydatkiem z portfela którego nie odczują i tak, dla innych całym życiem, ja niestety należę do tych drugich i cieszy mnie że nie jestem sam w swoich zmaganiach dlatego też chylę czoła przed takimi ludźmi jak TY i zawsze rady Twoje na forum będą miały większą wartość bo są wypracowane w trudzie i są autenytczne, a nie jakieś tam wydaje mi się teoretyków

    PS: powodzenia i dalszej owocnej pracy na wielu płaszczyznach i nie zapomnij pozdrowić małżonki ten cały splendor nie nałeży się tylko Tobie w końcu Ona w tym czasie nie była na wczasach no i masz dzidziusia.
    opinia jest jak du... każdy ma inną

  15. #55

    Domyślnie

    Dopisuję się do gratulacji, ZWŁASZCZA dla żony... znam moją budowę od tej strony. Pomagałam mężowi jak mogłam, np.robiąc różnorakie kosztorysy materiałów, ale ile dni spędziliśmy z synkiem bez niego! Mieszkamy już ponad dwa lata, cudnie jest. Zawsze byliśmy minimalistami: chcieliśmy tylko dom z ogródkiem...

  16. #56

    Domyślnie

    Dziękuję wam bardzo serdecznie. Duża zasługa w tej budowie oczywiście leży po stronie Beaty. Ona co prawda nie budowała, ale była ze mną cały czas, zajmowała się domem i potem kiedy już zamieszkaliśmy w betonach była dzielna mimo ciąży do bólu. Ta wytrwałość i chęć osiągnięcia sukcesu udzielił się nam obu.

    Januszek - świetnie to ująłeś - dla jednych epizod dla innych całe życie. Z drugiej strony zamieniłbyś się. Bo ja mam nieraz wątpliwości. Tam jest całe moje serce i my to wszyscy czujemy.

    Trzymam kciuki za was wszyskich - pozdrawiam

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony