dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    Nie widziałem takiego węża - są takie wogóle?
    A w praktyce nie jestem pewien, czy to dobry pomysł: w szafce pod zlewem masz wiadro na śmieci, czasem jakiś pojemnik na torebki foliowe (reklamówki), pewnie pudełko z proszkiem czy tabletkami do zmywarki i jeszcze sto różnych innych rzeczy. U mnie np. w życiu wąż tam by się już nie zmieścił - tzn. zmieściłby się, ale rzucony luzem na wierzch tego wszystkiego, a to już byłoby do kitu.
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał daniel_torun
    A co sądzicie , żeby zamiast szufelki z kuchni dać pod zlewem taki rozciągalny wąż w gniazdem ? nie łatwiej i szybciej niż wyciąganie miotły i zmiatanie do szufelki ? Ceny wyjdzie nawet chyba niższa
    Pomysł niepraktyczny.
    Więcej problemów z wyciąganiem węża i następnie jego upychaniem w szafce.
    A wszystko to na kolanach lub w pozycji kucznej.

    Łatwiej zamieść kruszki w kierunku szufelki posługując się szczotką na długim kiju. Bez schylania się. Ssanie w szufelce uruchamia się lekkim trąceniem stopy w przycisk.

    Ps. Taką miotłę przechowuję w spiżarce do której wejście mam bezpośrednio z kuchni.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  4. #44

    Domyślnie

    wąż taki ( w BEAM) jest rozciągliwy. Przy mojej kuchni w najdalsze miejsce mam 3.5 m i starczyłby waż długości 1m . Można go zamocować na boku szafki pod zlewem i raczej jego obecność nie jest uciążliwa.

  5. #45

    Domyślnie

    No nie wiem
    Rozumiem, że jego zamocowany początek nie będzie przeszkadzał. Ale koniec? Trzeba by jakiś uchwyt na ściance szafki wewnątrz obstalować albo co...
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  6. #46

    Domyślnie

    dokładnie myślałem o mocowaniu , takim co się łatwo wypnie wąż .

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony