dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 205 z 215
Pokaż wyniki od 4.081 do 4.100 z 4294
  1. #4081
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Iwonko, wstawiłam na chwilę kilka fotek kuchni w swoich komentarzach. Skasuję zdjęcia za jakiś czas, więc zerknij sobie na płytki w wolnej chwili, choć jakość fotek kiepska . Nie mam kiedy zrobić dzienne zdjęcia ...

  2. #4082

    Domyślnie

    Witaj Iwonko

    wieki nie zaglądałam, zostawiam pozdrowienia

  3. #4083
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    \Miejsce będzie, przy wyspie Blat u mnie będzie trochę bardziej wystawał. I krzesełka będom...
    Dardurdka juz wiem dlaczego Ciebie lubie ...... bo nasze pomysly sa identyczne ( lub prawie identyczne ) ..... ja w jadalni planuje stol ( wyspe ) szafeczki wokol i krzeselka obok ..... zaplanowalam dwa w jednym . Wciaz szukam pomyslu na kuchnie ......... nie moze byc nowoczesna .... nie nie nie ......... raczej styl jak ja to nazywam odrapany czyli nowe ma wygladac jak troche stare .... ale czy cholera to pasuje do mojego domu .

  4. #4084
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał justyna27 Zobacz post
    Witaj Iwonko

    wieki nie zaglądałam, zostawiam pozdrowienia
    No wreszcie!!!
    Gdzie Ty się podziewałaś???? Może uaktualnisz swoją galerię???

  5. #4085
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Dardurdka juz wiem dlaczego Ciebie lubie ...... bo nasze pomysly sa identyczne ( lub prawie identyczne ) ..... ja w jadalni planuje stol ( wyspe ) szafeczki wokol i krzeselka obok ..... zaplanowalam dwa w jednym . Wciaz szukam pomyslu na kuchnie ......... nie moze byc nowoczesna .... nie nie nie ......... raczej styl jak ja to nazywam odrapany czyli nowe ma wygladac jak troche stare .... ale czy cholera to pasuje do mojego domu .
    HEH.. U Ciebie raczej modernizm, ale ja osobiście lubię sprytne połączenia nowego ze starym Taka obdrapana kuchnia może super pasować, oby była raczej prosta, bez zbędnych zdobień, bo z nimi cała reszta mogłaby się gryźć. Ale najważniejsze to Tobie ma się podobać, i jeśli coś takiego chodzi Ci po głowie to zrób, w końcu to Ty będziesz tam mieszkać i Ty masz się tam czuć dobrze, jak w DOMU

  6. #4086
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Wlasnie nowe ma byc stare ........ bez ozdobnikow ( lapaczy kurzu ) ........... PROSTOTA na pierwszym miejscu ... chociaz chce aby moj dom byl cozy zobaczymy co z tego wyjdzie

  7. #4087
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Witaj Iwonko! Zasłonki ładne ,ale do twojej kuchni moim zdaniem nie pasują a dlaczego nie roleta?przecież w ciągu dnia nie będziesz jest ściągała do końca .A jeżeli boisz się zachlaania, to po prostu zostawiaj ją opuszczoną 20cm nad parapetem to na pewno wystarczy.Ja mam też roletę przy baterii i jakoś specjalnie zachlapana nie jest a używam jej już prawie od dwóch lat.Pozdrawiam

  8. #4088
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Beatko, kombinuję, bo teraz (w sumie gołe okno mam), jak stoję przy zlewie i światło w kuchni jest zapalone, czuję na sobie oczy gapiów zwalniających na ulicy Okno jest od szosy, więc najlepiej jakby tam była zazdrostka firankowa, wtedy byłoby widno i trochę mniej było by widać. Myślę o zazdrostce z gipurą + firany woalowe podpięte +niewielkie zasłonki. To samo (tylko bez zazdrostki na okno balkonowe. Ja mam to balkonowe i ono mi komplikuje wszystko. Nie może być przecież jedno takie, drugie takie

  9. #4089
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Hej! Widać kochana ,że porządny kawał roboty odwaliłaś

    Już chyba Iwonko blisko do przeprowadzki?

  10. #4090
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Podziwiam Cię z tym sprzątaniem, że dałaś radę sama. Ja musiałam korzystać z pomocy przy tym najgorszym sprzątaniu na początku, przed przeprowadzką, a teraz nadal nie ma końca tych porządków. Niestety przez to, że zamieszkaliśmy w niewykończonym domu, wciąż mieliśmy na głowie fachowców różnej maści i nadal trzeba porządkować jak na budowie, bo wszystkim wydaje się, że co to takiego, że wejdzie w butach, poszlifuje to czy tamto - nie oni sprzątają Wczoraj odsprzątałam się w końcu w salonie po listwach - biały pyłek ze szlifowania sztukaterii był po prostu wszędzie, nawet na całych ścianach w zagłębieniach tynku, w tych wzorkach, w każdej szczelince okien i drzwi tarasowych. Na szczęście w najbliższym czasie trochę będzie spokoju od robotników.
    U Ciebie wszystko błyszczy Uważaj na Sidolux do drewna - jeździ się po tym jak na łyzwach. My sobie raz tak napastowaliśmy parkiet, to nawet pies miał kłopot z utrzymaniem równowagi
    A co w salonie planujesz ostatecznie na podłodze??

  11. #4091
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Oj tego sprzątania to jeszcze będę miała: w sobotę będą obudowywać schody płytami kg (od strony piwnicy), więc i gipsu będzie trochę... w przyszłym tygodniu może słupy od schodów będą montowane, a i z górnej łazienki będzie mnóstwo kurzu... Salon zamieciony, ale jeszcze nie zagruntowany, więc też mnóstwo za ciekawskimi bucikami się nanosi a i zdecydowaliśmy się w końcu na przyłącze gazowe. Samo przyłącze to dzień roboty, ale podobno długo się czeka na sam gaz z gazowni, więc z przeprowadzką nie będzie tak szybko. Zresztą nie spieszy się nam, wolę wszystko dokończyć, zwłaszcza że mamy gdzie mieszkać i nic nas nie goni. W salonie nie wiem co będzie, pewnie będzie to spontaniczna decyzja, chociaż powiem Wam szczerze, że nie mam ochoty na kolejne kurze i m.in. cyklinowanie, ale zobaczymy... na razie trzeba znowu zrobić pomiar wilgotności wylewki.

  12. #4092
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Iwonko .Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin,,,szybkiej przeprowadzki i samych radości w nowym domu




    Ten żyrandol le[piej pasuje do kuchni ,,,tak mi się wydaje...światła może mniej daje ,ale przecież masz szafki podświetlone ,prawda?

  13. #4093
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    100 lat kochana !!!

  14. #4094
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo!!
    Beatko, może masz rację, poczekam na resztę oświetlenia (bo na razie nie ma ) i zobaczę, jak to będzie

  15. #4095

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    No wreszcie!!!
    Gdzie Ty się podziewałaś???? Może uaktualnisz swoją galerię???
    życie niestety mnie wciagło, i brak czasu. Mam w planach wstawić nowe fotki niech tylko małżonek zadaszenie tarasu zrobi na gotowo to będzie co pokazać, bo w środku bez zmian w sumie. Jedyna zmiana to taka, że na 9.11 mam termin porodu więc przybędzie nowa lokatorka
    pozdrawiam

  16. #4096

    Domyślnie

    I oczywiście 1oo lat kochana pięknie u Ciebie

  17. #4097
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    No Kochanie!!! To cudowne wieści!!! A pamiętasz, jak ja 2 lata temu Ci proponowałam??? He? To byśmy miały bąbelki w jednym wieku Bardzo się cieszę, dziękuję za życzonka i Tobie życzę szczęśliwego rozwiązania I oczywiście na fotki czekam :*

  18. #4098

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    życzę szczęśliwego rozwiązania I oczywiście na fotki czekam :*
    nie dziękuję, będę zaglądać :*

  19. #4099
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Ja również zostawiam życzenia 100 lat!

  20. #4100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO IWONKO



Strona 205 z 215

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony