dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 213 z 215
Pokaż wyniki od 4.241 do 4.260 z 4294
  1. #4241
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aancyk Zobacz post
    Fantastycznie wyszły Ci krzesła, musiałaś się naprawdę napracować (jakiej farby użyłaś?) Jeżeli chodzi o zabudowę to podoba mi się wersja z lustrami oraz z zegarem. Gratuluję pięknego domku.
    Baaaardzo Ci dziękuję )) Już myślalam, że nikt nie czyta mojego dziennika bo długi i nudny... Krzesła malowałam farbą akrylową białą - wyczytałam że to najlepsze (najwygodniejsze) farby do przerabiania mebli. Łatwo sie nakłada, szybko schnie, nie śmierdzi i można samemu robić odcienie, kolory dodają tylko pigment Dla mnie idealne

  2. #4242
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Dardurko, podczytywałam Twój dziennik 'od zawsze', ale z doskoku.
    Skusiły mnie do napisania Twoje DIY krzesłowe: po pierwsze znakomita odsłona starego w nowym, po drugie - wiesz jak takie wpisy są ważne? mobilizują tych, którym się nie chce/wahają się/nie mają pomysłu. Dziękuję niniejszym

  3. #4243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Dardurko, podczytywałam Twój dziennik 'od zawsze', ale z doskoku.
    Skusiły mnie do napisania Twoje DIY krzesłowe: po pierwsze znakomita odsłona starego w nowym, po drugie - wiesz jak takie wpisy są ważne? mobilizują tych, którym się nie chce/wahają się/nie mają pomysłu. Dziękuję niniejszym
    No Kochana! To mnie zmobilizowałaś W sumie to wiem z własnego doświadczenia, najpierw przerzuciłam setki stron i blogów, chociaż nigdzie nie było tak najprościej to opisane, i też bardzo się bałam że tylko zepsuję mebel... Cieszę się że mogłam pomóc, to przecież fajna zabawa i ogromna satysfakcja, gdy już się uda
    Jakby coś, to służę radą

  4. #4244
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    To ja poproszę od razu: czy na konkretne farby akrylowe trzeba patrzeć, czy kierować się szczęśliwym trafem?

  5. #4245
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Ważne tylko, żeby były akrylowe, czyli można je rozcieńczać wodą Ja malowałam śnieżką, ale fajne kolory ma dulux

  6. #4246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Iwonko ..ślicznie u Ciebie...dawno nie zaglądałam ( przyznaje się bez bicia} a tu tyle zmian...!! Piękny lambrekin ...jestem pod wrażeniem krzeseł ...zdolna bestia z Ciebieno i cudny widok za oknem

  7. #4247
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Iwonko ..ślicznie u Ciebie...dawno nie zaglądałam ( przyznaje się bez bicia} a tu tyle zmian...!! Piękny lambrekin ...jestem pod wrażeniem krzeseł ...zdolna bestia z Ciebieno i cudny widok za oknem
    Dziękuję Kochana Sama często nie mogę znaleźć ani dziennika ani komentarzy, więc wybaczam

  8. #4248
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ale pięknie z wyspą... i moje ulubione róże - cudnie się ta Twoja kuchnia prezentuje idę sobie kawy zrobić

  9. #4249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Ale pięknie z wyspą... i moje ulubione róże - cudnie się ta Twoja kuchnia prezentuje idę sobie kawy zrobić
    Dziękuję Kochana i zapraszam na kawę i ciacho Rozgość się

  10. #4250
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Dardurdka kuchnia prezentuje się wiosennie i pięknie, jak zawsze zresztą z pewnością miło tam wypić kawę
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  11. #4251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Ja tez kawkę porywam..Zarówno wnętrza jaki doskonałe towarzystwo mi odpowiadają ale z Ciebie to zdolna bestia ...sama...te krzesła tapicerujesz? ?jestem pełna podziwu!!!

  12. #4252
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Ja tez kawkę porywam..Zarówno wnętrza jaki doskonałe towarzystwo mi odpowiadają ale z Ciebie to zdolna bestia ...sama...te krzesła tapicerujesz? ?jestem pełna podziwu!!!
    Zdarza się Straszną przyjemność mi sprawiają takie prace
    A na kawę masz zawsze aktualne zaproszenie, wiesz chyba?

  13. #4253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    Dardurdka kuchnia prezentuje się wiosennie i pięknie, jak zawsze zresztą z pewnością miło tam wypić kawę
    Mugatko, cieszę się że zaglądasz To prawda, bardzo lubię swoją kuchnię

  14. #4254
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    ....a ja usycham do tego kompletu w czerwonym aksamicie

  15. #4255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    ....a ja usycham do tego kompletu w czerwonym aksamicie
    Na prawdę? Ja chcę go niemal całkowicie przerobić, jasne lniane obicia, bielone drewno Ale to dopiero w przyszłym roku

  16. #4256
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie


    W te piękne Święta, gdy Pan Zmartwychwstanie.
    Życzę smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te święta trwały bez końca Tęczowych pisanek, na stole pyszności,
    mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!!!


  17. #4257
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kordelia
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-140
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    ojej, ale mam zaległości! Bordowe ludwiki, boskie już na nie choruję, pewnie drogi był ten komplet. Gdzie Ty wyszukujesz te rzeczy?
    Co do ogrodu to widzę podobną koncepcję co u mnie Oczywiście chodzi o warzywnik obsadzony bukszpanem. Pomysł z posągiem i różami świetny i taki romantyczny. Czy w Twoim ogrodzie jest przewidziany trawnik? Jeśli są dzieci to trawnik musi być, z resztą samemu też jest miło poleżeć na trawie lub po niej pochodzić boso No i oczywiście potrzebne są drzewa porośnięte bluszczem lub choć jeden klon o kształcie kopułki.
    Życzę powodzenia z ogrodem, Ty i tak jesteś sporo do przodu, bo mój będzie tworzony zapewne dopiero za 2-3 lata
    Styl angielski? ...zobaczymy co z tego wyjdzie!

    W stylu angielskim

  18. #4258
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kordelia Zobacz post
    ojej, ale mam zaległości! Bordowe ludwiki, boskie już na nie choruję, pewnie drogi był ten komplet. Gdzie Ty wyszukujesz te rzeczy?
    Co do ogrodu to widzę podobną koncepcję co u mnie Oczywiście chodzi o warzywnik obsadzony bukszpanem. Pomysł z posągiem i różami świetny i taki romantyczny. Czy w Twoim ogrodzie jest przewidziany trawnik? Jeśli są dzieci to trawnik musi być, z resztą samemu też jest miło poleżeć na trawie lub po niej pochodzić boso No i oczywiście potrzebne są drzewa porośnięte bluszczem lub choć jeden klon o kształcie kopułki.
    Życzę powodzenia z ogrodem, Ty i tak jesteś sporo do przodu, bo mój będzie tworzony zapewne dopiero za 2-3 lata
    Kordelio, dziękuję za wizytę
    Trawy u mnie pod dostatkiem, nawet w części lasu mam, a to pomiędzy ogródkiem i lasem (boisko) to tez trawa właśnie z myślą o dzieciach Drzew także nie brakuje, bo cała działka kiedyś była "dzikim lasem" Dodatkowo typowy "angielski" trawnik będzie w prawej części, więc nawet nie wiem czy nie za dużo tej trawy W lesie mam kilka drzew porośniętych bluszczami, więc Twoja wizja już prawie się sprawdza
    Komplet wypoczynkowy "przywleczony" z zagranicy... Kupiony za grosze (stanęło na 380euro). Może w przyszłym roku zrobię go w bieli, żeby pasował do reszty domu. Cieszę się, że zajrzałaś :*

  19. #4259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zajrzałam poczytałam.. i muszę pochwalić..
    Baardzo ładnie się robi... w Twoim klimacie.. krzesła ładne, komplet też bardzo mi się podoba... w szaro beżu będzie mu do twarzy...
    Iwonka.. podeślij mi link do sklepu . bo zgubiłam..
    No i jak dzieciaki rosną...

  20. #4260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Arniczko, cieszę się że się podoba - zginęłam w sprawach ogrodniczych, ucze się ale to trudne... Już nie mogę się doczekać ogrodu Z każdych zakupów wracam obładowana roślinami... Dzieciaki rosną jak na drożdżach, robi się trochę lżej z nimi Za komplet planuję wziąć się w przyszłym roku, mam nadzieję że pikowanie mi wyjdzie, bo tego najbardziej się boję... Póki co mam kilka pomysłów na górny holl i sypialnię w stylu toile de jouy... oj, ale to na zimę zostawiam - teraz jest "garden time"
    A... mój sklepik (www.barokstyle.pl)

Strona 213 z 215

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony