dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 208 z 208
  1. #201
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robertwawa Zobacz post
    Poszukuje warunków gwarancji firmy ruukki, gdyż nigdzie się o nie nie mogę doprosić. Piszą 50 lat a nie wiadomo na co...
    Czy byłby ktoś na tyle uprzejmy aby udostępnić warunki gwarancji z ostatniego roku? Najlepiej ktoś kto zakupił dach i otrzymał pisemną gwarancję.
    Z góry dziękuje!
    Gołąb nas*a przepraszam narobi na 'blachę' i pa pa gwarancjo!
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  2. #202
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pwrenowa

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał thatgozdek Zobacz post
    gwarancja ruki jest jaka jest i dlatego ciezko jest sie o nia doprosic;] znam dobrze pewną sochaczewską hurtownie z pokryciami dachowymi i znam temat.. Oni sprzedają tylko towary dobrej jakosci bo nie chcą zadnych reklamacji - tym samym nie sprzedają blach pruszynskiego ani ruukki, dlatego ze z jakoscia te produkty maja mało wspolnego. W blasze na dach bardzo wazna (oprocz rdzenia stalowego) jest grubosc powloki cyku pod lakierem(niektore punkty sprzedazy mają sprecjalne mierniki). Jezeli ta nie miesci sie w normach - moim zdaniem nie powinna byc w sprzedazy (chyba ze bez gwarancji) jezeli chodzi o finere - gwarancja jest bardzo ciekawie sformułowana, dlatego kupują ją ludzie, ktorzy jej nie przeczytali. Z blachodachówek modułowych polecałbym planja bodajze goodlock - jest ok, ale zdecydowanie najbardziej polecam Venecje z budmatu. To tylko moje zdanie, nie znam dobrze firmy ruukki ale ta gwarancja mi wystarcza zeby ich nie poznawac ale reklame mają dobra! W załaczniku druk gwarancyjny - zwroccie uwage szczegolnie na pkt 4 - "gwarancja nie obejmuje:... "

    Z tekstu, który napisałeś mogę wnioskować, że jesteś zagorzałym fanem bud mat-u bądź jego regionalnym dystrybutorem...
    To napisz mi proszę jak zmierzysz miernikiem powłokę cynkową na rdzeniu ???
    Co do treści gwarancji to jest ogólnie dostępna u dystrybutorów Ruukki i wcale nie trzeba się o nią prosić wystarczy tylko pofatygować się do punktu sprzedaży...
    Z tego co wiem to tylko Ruukki produkuje pokrycia z własnego materiału - bo zarówno produkcja blachy stalowej ocynkowanej jak i jej powlekanie odbywa się w hutach i zakładach należących do koncernu Ruukki.
    Skoro jak sam napisałeś nie znasz dobrze firmy Ruukki to po co wypisujesz takie głupoty !!! A z drugiej strony tak bardzo polecasz Venecję to co napiszesz na stwierdzenie, że Venecja dopiero co została wprowadzona na rynek a powłoka zastosowana do jej produkcji jest nową powłoką i nikt tak do końca nie wie jak będzie się zachowywać w naszych warunkach klimatycznych... a Finnera jest na rynku od ponad trzech lat...
    Ponadto - bud mat produkuje swoje wyroby z blach SSAB i jest uzależniony od zewnętrznego dostawcy.
    Resztę pozostawię bez komentarza...
    usunięto - Regulamin 2.4

  3. #203

    Domyślnie

    Witam
    jestem laiczką więc wybaczcie mi proste opisanie sprawy
    mamy do wymiany dach 180 m2 dwuspadowy, konstrukcja drewniana jest ok. łaty w sumie też; początkowo wybraliśmy sobie gont trójwymiarowy (?) ładny jest , ale do tego płyty osb i trochę powaliły nas koszty. Z tego co sobie poczytałam pokrycie dachu blachodachówką wyjdzie nas taniej bo nie trzeba już płyt.
    Tak jak już pisałam jako laik nie znam się na firmach - producentach blchodachówek dlatego proszę o pomoc w wyborze dobrej ale w miarę taniej blachodachówki.
    pozdrawiam

  4. #204

  5. #205

    Domyślnie

    Witam
    mam blachodachówkę ruukki adamante o wysokości profilu 55mm
    http://www.ruukkidachy.pl/Dachy-rynn...Ruukki-40#tab0

    I na dachu ma być okno wyłazowe z kołnierzem, który wg opisu jest do profili do 50mm. Czyli U mnie jest 5mm więcej. Czy jeśli bym kupił to okno, to nie będzie problemu? Chodzi o okno okpol z takim kołnierzem http://www.okpol.pl/product/uniwersalny-u/

  6. #206
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wiesław 170

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Doruchów
    Kod pocztowy
    63-505
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Czy ma ktoś kartę gwarancyjną z zakupu blachodachówki Ruukki Pural Maxi Nowa . Kupiłem ten produkt w 2001 roku w grudniu ale nie dostałem karty gwarancyjnej a mam problem z zgłoszeniem reklamacji , grają na zwłokę . Gdybym posiadał od innej osoby kopię takiej karty lub chociaż jakąś ulotkę lub reklame która potwierdzi 15 letni okres gwarancyjny na powłokę.

  7. #207
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    BigSack

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Piastów
    Kod pocztowy
    05-820
    Posty
    35

    Domyślnie

    Cytat Napisał MYU Zobacz post
    Witam
    mam blachodachówkę ruukki adamante o wysokości profilu 55mm
    http://www.ruukkidachy.pl/Dachy-rynn...Ruukki-40#tab0

    I na dachu ma być okno wyłazowe z kołnierzem, który wg opisu jest do profili do 50mm. Czyli U mnie jest 5mm więcej. Czy jeśli bym kupił to okno, to nie będzie problemu? Chodzi o okno okpol z takim kołnierzem http://www.okpol.pl/product/uniwersalny-u/
    Oczywiście, że mogą wystąpić problemy, powinieneś użyć obróbki blacharskiej z kołnierzem do pokryć wysokich.
    Posiadam 25-letnie doświadczenie w branży dekarskiej. Moje atuty to jakość i wiedza.

    Jeżeli chcesz kontynuować temat uczestnicz w dyskusji.

    BigSack

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wiesław 170 Zobacz post
    Witam wszystkich
    Czy ma ktoś kartę gwarancyjną z zakupu blachodachówki Ruukki Pural Maxi Nowa . Kupiłem ten produkt w 2001 roku w grudniu ale nie dostałem karty gwarancyjnej a mam problem z zgłoszeniem reklamacji , grają na zwłokę . Gdybym posiadał od innej osoby kopię takiej karty lub chociaż jakąś ulotkę lub reklame która potwierdzi 15 letni okres gwarancyjny na powłokę.
    może być ci karta niepotrzebna,mi Ruukki wyblakła po ok.4 latach więc zareklamowałem i okazało się że gwarancji nie uznali ze względu na warunki atmosferyczne bo słońce za jasno świeci widać jakość jest bardzo słaba tej powłoki a gwarancja tylko w dniu zakupu i nawet rzecznik konsumentów nie pomoże bo jak chcesz to Firma Ruukki ci powie idż do sądu i mają cię w głębokim poważaniu

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony