dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    1500 PLN jest za wiedzę. Za resztę musisz zapłacić osobno
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  2. #22

    Domyślnie

    Dokładnie tak.Wszystkie mapki,projekty przyłączy,adaptacja liczone są osobno.1500 zł to tylko załatwienie wszystkich spraw za ciebie.My zdecydowaliśmy się na załatwianie samemu(mapki do celów opiniodawczych,warunki przyłaczenia prądu,wody,kanalizy,gazu,geodetę do wykonania mapek,badania geotechniczne)Zajęło nam to 3 tygodnie.Teraz tylko adaptacja projektu,odrolnienie i wniosek o pozwolenie na budowę.No chyba że o czymś zapomniałam Gość od nas chciał za wszystko ok.9 tyś łącznie z adaptacją projektu a zmian nie jest wiele więc stwierdziliśmy że dopóki damy radę to postaramy się pewne sprawy sami załatwić.Geotechnik skasował 500 zł,geodeta to samo,warunki(woda i kanaliza 100zł)mapki do celów projektowych 4 szt.68zł.

  3. #23

    Domyślnie

    Warto, zwłaszcza jezeli masz mało czasu i mieszkasz w dminie nieprzyjazdnej mieszkańcom [takiej jak moja ]. 1500 zł dałabym bez chwili wahania. W małych miastach bywa duzo łatwiej. Jak dla mne szokująco łatwo

  4. #24

    Domyślnie

    Mam jeszcze pytanie, ile kosztuje u notariusza ustalenie pełnomocnictwa i ile ile to trwa?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorota78
    Mam jeszcze pytanie, ile kosztuje u notariusza ustalenie pełnomocnictwa i ile ile to trwa?
    Mniej niż stówkę. Trwa to teoretycznie 10 minut, ale warto wcześniej zadzwonic do kancelarii not.- powiedizeć w czym rzecz i umówic termin. Notariusze maja sporo pracy, nie przyjmua na poczekaniu, a wynagrodzenie za akt not. obejmujący pełnomocnictwo nie zapewnia im kokosów .
    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    My zleciliśmy wszystko projektantkom. Załatwiły wszystkie mapki, wyrysy, warunki, projekty przyłączy. Przyszliśmy tylko po 4 tyg. odebrać gotowy komplet dokumentów do pozwolenia. To było kilka lat temu i zapłaciliśy za 500zł.
    Gdybym budował sie jeszcze raz to zrobiłbym dokładnie tak samo choć z natury jestem bardzo oszczędnym człowiekiem.

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ines2707
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kraków/ Węgrzce Wielkie
    Posty
    31

    Domyślnie

    Witam,
    Jescze mało sie orientuje w temacie stad moze moje dziwne pytania
    Rozpoczynamy zalatwianie całej dokumentacji.Jestesmy poza granicami kraju i chcielismy zlecic tacie załatwianie wszystkich papierów.Wydrukowalismy zgode na przekazanie pełnomocnictwa,gdzie jest napisane zeby dolaczyc oswiadczenie na zgode w załatwianiu tych dokumentow. Czy musi byc to spisane notarialnie??W gminie nam nic takiego nie powiedziano.Jak na razie mamy tylko mapke zagospodarowania terenu.Gdzie dalej nalezy sie udac?? I jeszcze jedno pytanie poniewaz mamy z kolezanka upatrzony ten sam projekt,czy mozemy kupic jeden zeby bylo taniej??? Z gory dziekuje

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony