dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 221 do 229 z 229
  1. #221
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Używam już rok karchera wd3 używam w garażu ,do kominka i kotła na ekogroszek.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  2. #222
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    brodatyy

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Drodzy forumowicze szukam jakiejś informacji o odkurzaczu bosch gas 15. Czy on nadaje się do czyszczenia kominka? Ktoś coś wie, poradzi. Szukam czegoś dobrego. Przede mną też budowa domu, także i tam by się przydał. Myślałem o Karcher ad 3.200 ale ma w zasadzie bardzo złe oceny na niemieckich forach.

  3. #223

    Domyślnie

    Panowie

    Odświeżam temat.

    Co polecacie do popiołu z kominka do kwoty 200zł?

  4. #224
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nasir Zobacz post
    Panowie

    Odświeżam temat.

    Co polecacie do popiołu z kominka do kwoty 200zł?
    Metalowy separator pracujący z każdym odkurzaczem.

  5. #225

    Domyślnie

    Sprawdzałem dziesiątki ofert - w większości jakieś chińskie no name produkty.

    Zdecydowałem się na odkurzacz kominkowy LAVOR Ashley 310


    Zobaczymy jak się sprawdzi. Marka nie najgorsza. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

  6. #226

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nasir Zobacz post
    Sprawdzałem dziesiątki ofert - w większości jakieś chińskie no name produkty.

    Zdecydowałem się na odkurzacz kominkowy LAVOR Ashley 310


    Zobaczymy jak się sprawdzi. Marka nie najgorsza. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
    Ja kupiłem podobny (z wyglądu) w Casto i raz nim odkurzałem popiół. Drugim razem kupiłem metalowe wiaderko i szufelkę. Filtr (wygląda podobnie jak w Twoim) zapchał się po kilkunastu sekundach. Teraz najpierw wybieram szufelką a dokładnie odkurzam Karcherem.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  7. #227

    Domyślnie

    Znalazłem całkiem przyzwoite włoskie minicen, kupiłem tydzień temu bo akurat była promocja za 149 w jednym ze sklepów internetowych.

  8. #228
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar CafeDelTom27
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Morskie Oko
    Dzielnica
    Rysy
    Posty
    490

    Domyślnie

    tez mialem taki z Casto.Doslownie po kilku stosowaniach wyrzucilem go do smieci.Filtr co chwile sie zapychał juz po kilkunastu sekundach.lepiej juz z wiaderkiem i szufelka wyczyscilem
    Projekt Jarzebina1.Kociol Vaillant ecotec pro vc 226/3-3 zasilany LPG.Dom 90m2.Kubatura 250m3.Podlogowe 55m2 reszta grzejniki.WG

  9. #229
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wierlech

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Wieruszów
    Kod pocztowy
    98-400
    Posty
    7

    Domyślnie

    A używa ktoś może odkurzacz kominkowy BLACK & DECKER BXVC20TPE 900W, czy warto go kupić?

Strona 12 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony