dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    atlas

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    No tak, to moglo by sie zgadzac gdyz jako ze z wolnych mieszkan zostaly tylko te najwieksze to podana cena gwarantowana pewnie ich dotyczy, ale ma juz niebawem ruszyc kolejny etap gdzie w ofercie beda mieszkania z mniejszego metraza 2-3 pokojowe, a na poczatkowym etapie budowy zdaje sie mozna wynegocjowac o wiele nizsza cene, niekiedy te roznice slyszalem sa dosc spore w porownaniu do cen za gotowe mieszkania

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    FCH

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie.

    Wlasnie wczoraj odbieralam swoje mieszkanie. Naprawde jestem milo zaskoczona. Wydawalo mi sie ze bedzie tam dosc glosno ale czulam sie prawie jak na wsi - oczywiscie nie biorac pod uwage wszystkich narzedzi ktore tam teraz pracuja. Mieszkanie jest sliczne, ma widok na fort chrzanow (ktory ma byc zagospodarowany - alejki, park itd). Zaraz kolo windy, do tego komoreczka i garazyk. Wszystko bliziutko takze nie trzeba bedzie dzwigac siat z zakupami.
    Poniewaz jednak moje plany zyciowe nieco sie skomplikowaly zastanawiam sie czy nie wykonczyc i nie wynajac tego mieszkanka (jakie sa teraz ceny wynajmu mieszkanie/garaz) a w przyszlosci, po wybudowaniu drugiej nitki metra sprzedac? Wtedy ceny pojda napewno mooocno w gore. Jak myslicie? Teraz ceny jakies dziwne ale jak sadze to kwestia czasu zeby sie ustabilizowaly. Dwa moze trzy latka. W tym czasie mogloby na siebie zarabiac.

    K.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    atlas

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    A w jakim stanie odebralas mieszkanie? wszystko ok? nie bylo zadnych wad, usterek? wynajem mieszkania zawsze ma sens gdyz mieszkanie samo zarabia na siebie i do tego bliskosc centrum z pewnoscia powinna ulatwic znalezienie zainteresowanych jednak poczekal bym z tym wykonczeniem mieszkania i najpierw sie zorientowal czy rzeczywiscie beda chetni i za jaka cene, a co do metra poruszalem juz ten watek, jezeli powstanie to dopiero pewnie za jakis dluzszy czas ale cierpliwi nie powinni stracic

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    villemo8

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Re: Prosze o pomoc, kupujemy mieszkanie na Bemowie, doradzci

    Cytat Napisał mirekowski
    Witam,

    Razem z zona postanowilismy kupic wreszcie swoje mieszkanko, wbrew pozorom nie jest tak latwo, najpierw problemy z kredytem,a le naszczescie sie, ale udalo, mielismy ogromny problem z wyborem, tyle tego teraz jest na rynku, po dokladnym prezstudiowaniu internetu, zdecydowalismy sie na inwestora www.makdom.com.pl zdecydowalismy sie na nowe osiedle na Bemowie Fort Chrzanow, siwetny punkt blisko do komunikacji, bardzo dobra lokalizacja, ale przede wszystkim bardzo korzystna cena bo nie cale 7000zl/m2. i tutaj rodzi sie nasze pytanie, czemu tak tanio w porownaniu z innymi ofertami, czy gdzies jest haczyk?
    prosze o pomoc i rady na ten temat, bo juz dostajemy nerwicy z kupmen tego naszego przyszeglo mieszkania...

    pozdrawiamy
    my także mamy mieszkanie w FCH.
    na razie go nie odebraliśmy bo było w nim duzo usterek. teraz czekamy aż deweloper je naprawi. zobaczymy kiedy to będzie.
    jeżeli chciałabyś sie dowiedzieć czegoś więcej to zapraszam na www.fortchrzanow.pl

    ps. postem niejakiego/niejakiej FCH nie sugerowałabym się za bardzo - makdom jest znany z tego, że gdy na jakimś forum pojawa się wzmianka o nim to znajdują się niesamowicie zadowoleni klienci....

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mateuszratajczyk

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Warszwa
    Dzielnica
    Mokotów
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragasia
    Ja nie jestem z Warszawy, ale moze metro rzeczywiscie tak podnosi wartosc mieszkan
    rzeczoznawcą nie jestem ale to by mogło tlumaczyć taką a nie inną decyzję makdomu. w końcu banki też wyceniają przed kredytacją. z drugiej strony lepiej mieszkać w dobrze skomunikowanym miejscu niż na jakiejś wsi czy pipidówku

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony