dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie projekt M38a WYSPA SZCZĘŚCIA wariant 1

    Witam!

    Czy ktoś buduje domek według tego projektu ??
    Czekam na info i zapraszam do dyskusji

    Link do projektu:
    http://projekty.muratordom.pl/projek...=&x=0&y=0&nr=0

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie Projekt "Wyspa Szczęścia"

    Witaj widzę że nikt nie odpowiada więc zabiorę głos
    Przymierzam sie do budowy innego domku ale tej samej autorki. Jenak projekt Wyspa Szczęścia również mi się podoba, funkjonalny w środku a jednocześnie urokliwy z zewnątrz. Życzę powodzenia i dopinguję w budowie !!!
    Niewielki M05aL - trochę słońca i od razu chce się żyć !!!

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj Dzięki za odpowiedź. Szkoda że nie będziemy budować tych samych domków. Bardzo mnie się podobają projekty tej autorki, są po prostu inne i ta inność jest ładna. Miałem cichą nadzieję że znajdą się jakieś osoby które już budują lub dopiero planują budowę tego projektu. Niestety nie znalazłem Twojego projektu z literą "L" tylko jego pochodne które też są super (na naszą działkę są niestety za szerokie). Czym on się różni od tych wersji?

    Pozdrawiam i powodzenia
    Wyspa szczęścia M38a

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1Pablo
    Miałem cichą nadzieję że znajdą się jakieś osoby które już budują lub dopiero planują budowę tego projektu.
    poszukaj tutaj: http://forum.muratordom.pl/post25934...�ścia#2593483

    albo http://forum.muratordom.pl/post25674...�ścia#2567445

    Wiesz wydaje mi sie że jest to nowy projekt i może być niewielu budujących ale uważam że jest bardzo fajny...godny uwagi a autorka ma rzeczywiście bardzo specyficzny miły guścik więc warto jeszcze śledzić forum bo może znajdzie się jakaś grupka budujących ten sam i można się powymieniać opiniami na jego temat.

    Cytat Napisał 1Pablo
    Niestety nie znalazłem Twojego projektu z literą "L" tylko jego pochodne które też są super (na naszą działkę są niestety za szerokie). Czym on się różni od tych wersji?
    Bo Niewielki M05aL to po prostu M05a tylko w wersji odwróconej bo akurat ten układ pasował nam na naszą działkę L to lustro...

    Życzę powodzenia
    Niewielki M05aL - trochę słońca i od razu chce się żyć !!!

  5. #5

    Domyślnie

    No tak jak ja mogłem na to nie wpaść - L jak lustro (logiczne) - bardzo ładny dom.
    Dziękuje za linki tematów, do chwili obecnej jak wpiszę w wyszukiwarkę nazwę lub symbol projektu to mi nic nie znajduje - nie rozumiem tego. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę powodzenia.
    Pozdrawiam
    Wyspa szczęścia M38a

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1Pablo
    No tak jak ja mogłem na to nie wpaść - L jak lustro (logiczne) - bardzo ładny dom
    dzięki mnie też sie podoba a co to L to sama jeszcze pół roku temu nie wiedziałam.
    Cytat Napisał 1Pablo
    Dziękuje za linki tematów, do chwili obecnej jak wpiszę w wyszukiwarkę nazwę lub symbol projektu to mi nic nie znajduje - nie rozumiem tego. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę powodzenia.
    Pozdrawiam
    no fakt trochę trzeba się namęczyć szukając w tej wyszukiwarce, to prawda ale mnie się udaje gdy szukam w postach a nie w tematach...spróbuj wpisywać w wyszukiwarce co Cię interesuje i zaznacz by pokazywało wyniki jako posty a nie tematy...ja tak znajduje...czasem dopiero na drugiej, trzeciej stronie ale szybciej niż po tematach (które wyszukiwarka odznacza automatycznie)

    Pozdro
    Niewielki M05aL - trochę słońca i od razu chce się żyć !!!

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    WIŚNIE

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Właśnie dzisiaj kupiłam projekt M38A i będę się budować.Widziałam ten dom już w realu , jest super lecz według mnie i dla moich potrzeb wymaga niewielkich zmian. Jesteśmy na etape załatwiania formalnosci i myślę że z budową ruszymy wiosną.Jak macie jakieś rady to chętnie wysłucham
    Pozdrawiam
    ada

  8. #8

    Domyślnie

    Witam
    W końcu ktoś się odezwał chcący budować wg. tego projektu. My również jesteśmy na etapie papierologi i także nie obejdzie się bez zmian (jak tylko się uporam to wkleję rysunki ze zmianami).
    Gdzie będziecie się budować i jakie zmiany macie na myśli?

    Pozdrawiam
    Wyspa szczęścia M38a

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał WIŚNIE
    Witam
    Właśnie dzisiaj kupiłam projekt M38A i będę się budować.Widziałam ten dom już w realu , jest super lecz według mnie i dla moich potrzeb wymaga niewielkich zmian. Jesteśmy na etape załatwiania formalnosci i myślę że z budową ruszymy wiosną.Jak macie jakieś rady to chętnie wysłucham
    Pozdrawiam
    ada
    Witam! Mnie również zainspirował ten projekt,ma w sobie coś, bardzo mnie ciekawi gdzie mozna go zobaczyc na zywo. Poza tym nie wiem na ile realne sa obecnie kosztorysy budowy stanu surowego zamknietego?Jezeli cos wiecej sie dowiem odpowiem napewno. Pozdrawiam TT

  10. #10

    Domyślnie

    Witam, a o to zmiany dokonane przez nas w projekcie



    Pozdrawiam
    Wyspa szczęścia M38a

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar piteriks
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie Re: Wyspa szczęścia - wariant I ( M38a) z Muratora

    Cytat Napisał 1Pablo
    Witam!

    Czy ktoś buduje domek według tego projektu ??
    Czekam na info i zapraszam do dyskusji

    Link do projektu:
    http://projekty.muratordom.pl/projek...=&x=0&y=0&nr=0

    Pozdrawiam
    czołem.
    hahahaaa buduje tej samej autorki dom ale w innej wersji. i chyba jesteśmy na podobnym etapie. A więc zapewne można się powymieniać doświadzczeniami .
    -zapozdrawiam

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar piteriks
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał WIŚNIE
    Witam
    Właśnie dzisiaj kupiłam projekt M38A i będę się budować.Widziałam ten dom już w realu , jest super lecz według mnie i dla moich potrzeb wymaga niewielkich zmian. Jesteśmy na etape załatwiania formalnosci i myślę że z budową ruszymy wiosną.Jak macie jakieś rady to chętnie wysłucham
    Pozdrawiam
    ada
    czołem
    Stary powiedz gdzie TY widziałeś ten dom w realu.......
    -zapozdrawaim

  13. #13

    Domyślnie Re: Wyspa szczęścia - wariant I ( M38a) z Muratora

    Cytat Napisał piteriks
    Cytat Napisał 1Pablo
    Witam!

    Czy ktoś buduje domek według tego projektu ??
    Czekam na info i zapraszam do dyskusji

    Link do projektu:
    http://projekty.muratordom.pl/projek...=&x=0&y=0&nr=0

    Pozdrawiam
    czołem.
    hahahaaa buduje tej samej autorki dom ale w innej wersji. i chyba jesteśmy na podobnym etapie. A więc zapewne można się powymieniać doświadzczeniami .
    -zapozdrawiam

    Witam, miło że ktoś jeszcze się zdecydował na ten projekt. Na jakim etapie jesteś i jakie zmiany wprowadziłeś?
    U mnie te rysunki ze zmianami są już trochę nieaktualne.
    Pozdrawiam
    Wyspa szczęścia M38a

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar piteriks
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    czołem....
    Ufff trochę mi ulżyło, bo już myślałem że tylko My z żoną realizujemy ten projekt (lustrzane odbicie). Super !!! proponuję co jakiś czas wrzucić fotki. U nas dopiero jesteśmy po odebraniu decyzji na budowę. W zasadzie zmiany które wprowadzamy są kosmetyczne i nie wymagaja dodatkowych adaptacji i pozwoleń od autora. Planujemy zacząć w marcu, choć to wszystko to kwestia tylko kasy....
    Oto zmainy:

    -kuchnia połączona na stale z jadalnią (bez jej widoku od strony kuchni)
    -z pomieszczenia nr 8 nie będzie wyjścia na taras a tylko jedno okno
    -likwidacja okien w garażu
    -najprawdopodobniej w kuchni jedno duże okno zamiast dwóch
    -w pomieszczeniu 17 i 22 zmiana okien na 2 szt z zaprojektowanych 4
    -na poddaszu przesunięcie ścian działowych tak aby były widoczne belki pionowe...
    -zmiana pokrycia dachu.(najpierw na blachodachówkę a teraz raczej na gont bitumiczny)---koszty----
    -no i mieliśmy zlikwidować ten dziwny balkonik, ale po rozmowacvh z ludziskami stwierdzono, że za mało tam będzie światła.

    A Wy na jakim etapie jesteście, może jakieś fotki .....
    -zapozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    Cześć
    Co do fotek to nic z tego (chyba że działki). Widzę że prędzej Ty wkleisz pierwsze foty niż my. Niestety nie udało nam się znaleźć ekipy z wcześniejszym wolnym terminem - planowany termin rozpoczęcia to MAJ!!! Więc jak widzisz mam trochę czasu aby poszperać po hurtowniach za materiałami. Co do zmian to na parterze zostanie przedzielone pomieszczenie "12" na wysokości okna. W jednym i drugim pomieszczeniu będzie okno. Co do piętra jeszcze nie jesteśmy 100% przekonani jak ma to wyglądać.
    Z czego będziecie budować?
    Pozdrawiam
    Wyspa szczęścia M38a

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar piteriks
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    czołem 1Pablo.
    jak wszystko uda sie z kasą (kredyt) i dogadam co do ceny z ekipa murarzy to zaczynam jechać z koksem marzec-kwiecień. I myslę że jest to realna sprawa. Jak to mówią wyjdzie w praniu. Co do materiału to beton komórkowy.
    -zapozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    to i ja się przyłączęze swoim M38a L
    jestem na etapie wykańczania się i budowlanym. mam nadzieję jeszcze w sierpniu się wprowadzić
    fotki wkrótce
    Pozdrawiamy
    Liski
    PYRLANDIA

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony