dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125
  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    W projekcie nie miałam.... ale stwierdziłam, że mogłaby sie przydać więc zmieniliśmy conieco i tak:
    schody miały byc otwarte na salon , a my postawiliśmy ścienkę oddzielającą schody od salonu i tym sposobem wyszła nam niczego sobie spiżarnia pod schodami . Nie jest zbyt wielka, ale nam wystarczy...na weki, słoiki, butelki, czy nawet schować odkurzacz albo zimne napoje ...styropianu na podłogę nie dajemy, ogrzewać nie bedziemy więc bedzie panował tam lekki chłodek.... oj, przydatna rzecz .

    pozdrawiam, smoczyca
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  2. #122
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    W projekcie nie miałam.... ale stwierdziłam, że mogłaby sie przydać więc zmieniliśmy conieco i tak:
    schody miały byc otwarte na salon , a my postawiliśmy ścienkę oddzielającą schody od salonu i tym sposobem wyszła nam niczego sobie spiżarnia pod schodami . Nie jest zbyt wielka, ale nam wystarczy...na weki, słoiki, butelki, czy nawet schować odkurzacz albo zimne napoje ...styropianu na podłogę nie dajemy, ogrzewać nie bedziemy więc bedzie panował tam lekki chłodek.... oj, przydatna rzecz .

    pozdrawiam, smoczyca
    hehe to samo ja zrobiłam

  3. #123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Spiżarka to niemal konieczność. Mam dość walających się po kątach kartonów z sokami i zgrzewek wody. O atakujących z szafki makaronach nie wspominawszy. (Ktoś tu napisal ze woda sie szybko psuje i dlatego kupuje naraz tylko dwie sztuki. Dwie sztuki 1,5 to ja sama w jeden dzien wypijam. A gdzie reszta rodziny?)
    Szukając projektu gotowego bralismy pod uwage te ze spiżarką. Wybraliśmy Elwirę z pracowni Archipelag, ale niestety zakup działki zweryfikował pierwotny wybór. Skonczylismy na indywidualnym. Pani architekt doczepila do kuchni spizarke o wielkosci 3,5 m2. Mam nadzieję że taka wystarczy. Bo weków to ja nie robię.

  4. #124

    Domyślnie

    Spiżarka musi być. Mam miejsce na słoiki wydzielone pod schodami - ale mam chrapkę na więcej miejsca w wiacie garażowej jak zostanie obita i ocieplona po odbiorze Gdybym o tym wcześniej pomyślała zmniejszyłabym łazienkę aby to miejsce wydzielić.
    Dom z bala - mieszkam od sierpnia - wykańczam i jestem wykańczana

  5. #125

    Domyślnie

    ...da się...Teraz mieszkamy w domu i nie mamy spiżarni...Efekt : kartony z mlekiem (u nas litr mleka dziennie to za mało), zgrzewki z wodą stoją pod stołem. W sporej ilości szafek kuchennych trudno nam pomieścić wszelkie rzeczy, których na co dzień nie używamy (część wynoszona do piwnicy)...
    W nowym domu jest więc spiżarnia obok kuchni na w/w zgrzewki, gary i inne. Nie biorę pod uwagę żadnych weków, bo tych nie robię, ale przyda się miejsce na dodatkowe kasze, mąki, blachy do pieczenia...
    Można w ten sposób zrobić kuchnię bardziej "lekką" w zabudowie...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony