dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32

Temat: DARZ BÓR !

  1. #21

    Domyślnie

    Może ci się go uda oswoić i może jest i będzie zdrowy. Poza tym lisy to psowate, to może faktycznie... chociaż nie słyszałem coby ktoś miał lisa za kompla... Napiszę ci jeszcze, że od ostatniej zimy w mojej stodole lis sobie pomieszkuje, bo ja do tej stodoły to straaasznie rzadko zaglądam. Kilka razy widziałem jak się stamtąd "ulatniał" jak na "rancho" zajechałem. Poza tym kiedyś jak wszedłem, to też tak przy ścianie i po belce i na końcu kilka szczebli po drabinie na dół i chodu! Ale tak jakoś bez paniki to było. tak sobie myślałem, że może popatrzeć i pokopać w kupie styropianu, wełny i innych materiałów miękko-ciepłych, bo może to lisica jakaś...
    Per Aspera Ad Astra

  2. #22

    Domyślnie

    Niedaleko mojego miasta, w pewnej miejscowości turystycznej gospodarz przyniósł sobie kiedys z lasu małego wilczka. Oswoił go i trzymał na łańcuchu. Do czasu aż przyjechali przedstawiciele Parku Narodowego i go zabrali gospodarzowi. Wilk był nie zdolny do życia na wolności i wylądował w rezerwacie pokazowym żubrów. Parę lat później przywieźli mu wilczycę z Holandii . I tak sobie szczęśliwie żyli. Lisek też na pewno będzie bardziej szczęśliwy z pełnym żołądkiem niż przymierając głodem. Ja tam bym go dokarmiała i dała mu jakieś ładne imię.

  3. #23

    Domyślnie


    Ładny?
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  4. #24

    Domyślnie

    Nioooo
    Per Aspera Ad Astra

  5. #25

    Domyślnie Darz Bór

    Hm, leśne pozdrowienie, a wszystkim "wkręciło" się łowiectwo. Jestem Leśnikiem z wykształcenia i przyrodoleśnego zamiłowania, bez związków z myśliwstwem; czuję się również pozdrowiony. DARZ BÓR!
    Muzyka moim życiem...

  6. #26

    Domyślnie Re: Darz Bór

    Cytat Napisał SkrzetuSkY1
    Hm, leśne pozdrowienie, a wszystkim "wkręciło" się łowiectwo. Jestem Leśnikiem z wykształcenia i przyrodoleśnego zamiłowania, bez związków z myśliwstwem; czuję się również pozdrowiony. DARZ BÓR!
    takich lubię Darz Bór

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naLeśnik
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Darz Bór

    ja nie poluję z flintą ale polowania owszem z kolegami chodzę (na szczęście już nie w nagance ) a do tego uwielbiam dobrze przyrządzoną dziczyznę.

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Darz, darz!

    Nie poluję, ale jestem leśnikiem z wykształcenia i planuję sobie zasadzić las jak już wrócę do Polski, tylko mi tam nie przyłazić z tymi strzelbami

    Pozdrawiam wszystkich

    A co się stało z liskiem???

  9. #29

    Domyślnie

    Lisica bardzo podrosła.I stała się bardzo kumata.Przychodziła na zawołanie i jadła z ręki.Mam kilka filmików nakręconych jak się ze mną bawiła.
    Ale jednak zew natury zwyciężył i po hucznej imprezie (ognisko,bębny,gitary itd) wyniosła się.Trochę mi żal a z drugiej strony się cieszę że wróciła do lasu.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Dla niej to nawet i lepiej. W końcu to jednak dzikie zwierzę było. Ale fajną z nią przygodę miałeś - może dasz jakiś filmik na youtube i się podzielisz?

  11. #31
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Dziękujemy!!!!
    Śliczny był. Ciekawe jak radzi sobie samodzielnie.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony