dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 92 z 92
  1. #81

    Domyślnie

    i znalazlam tez cennik - i chyba niestety ale Faro H i Faro V ... nie beda u nas, a jesli cos to najwyzej tylko w salonie i ewent przy wejsciu... o ile lubemu oczy nie wyjda jak zobaczy cene za faro H i faro V....

  2. #82

    Domyślnie

    Tak zeby nie zakladac nowego watku, czy ktos sie wypowie na temat grzejnikow STELgRAD? Takie poleca znajomy hydraulik. Jak wypadaja w rankingu, daleko im do Purmo i Burgmana? Patrzac na Purmo, nie wiem jaka jest roznica miedzy typami compact, venti compact i venti compact m?
    Piotr

  3. #83
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Isildur
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Małopolska
    Kod pocztowy
    32-432
    Posty
    14

    Domyślnie

    Serdecznie polecam grzejniki Radsona świetne parametry grzewcze , cenna nie mała lecz się nie zawiedziecie

  4. #84

    Domyślnie

    A co sądzicie o grzejnikach Henrad i Nanopanel ?
    Warto?

  5. #85

    Domyślnie

    U rodziców panelowe buderusy - szmelc rdzewieją - oraz dwa KORADO (myślałem, że są lepsze od buderusów ale też rdzewieją) - szmelc -, drabinka GORGIEL - szmelc - rdza.

    U mnie regulusy.

  6. #86

    Domyślnie

    purmo

  7. #87
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar iskierka2004
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    okolice Górnego Śląska
    Posty
    20

    Domyślnie

    Podbijam temat ,bo nie wiem co wybrać???

  8. #88

    Domyślnie

    Białe purmo żółkną i to niestety nie tylko moje doświadczenie.Nie ma problemu gdy ściany są w kolorze,natomiast na tle białych ścian to tragedia.
    Usiłowałam się dowiedzieć jak jest po latach z buderusami,ale na próżno.
    Może w tym wątku ktoś coś powie?

  9. #89

    Domyślnie

    Rdzewieją. U moich rodziców są panelowce dolnozasilane buderusa. Nie wiem ile lat mają z 7 i rdzewieją na króćcach przyłączeniowych, na zgrzewach też widziałem. Każdy panelowiec stalowy będzie wyglądał w ten sam sposób po okresie gwarancji chyba, że jest producenta typu krzak to po roku może być gotowy do wymiany.

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    Białe purmo żółkną i to niestety nie tylko moje doświadczenie.Nie ma problemu gdy ściany są w kolorze,natomiast na tle białych ścian to tragedia.
    Usiłowałam się dowiedzieć jak jest po latach z buderusami,ale na próżno.
    Może w tym wątku ktoś coś powie?

  10. #90

    Domyślnie

    No u mnie purmo nie rdzewieją,a mają już ho hooo,nawet nie pamiętam.Ale może kiedyś robili lepsze rzeczy.Żeby nie ten pożółkły lakier....
    Czyli buderusy też nie.A ściślej mówiąc odradzasz panelowe w ogóle.

  11. #91
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Mam na poddaszu dwa Immergasy. Wcześniej ktoś pisał, że nie, że dużo wpadek, ale nie wiem na czym te wpadki miałyby polegać, bo przed zakupem nigdzie nie znalazłam opinii ze wskazaniem faktycznych wad. Moja opinia taka - grzejniki jak grzejniki - normalnie się montuje, normalnie grzeją, są białe. Mają 10-letnią gwarancję.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  12. #92

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    No u mnie purmo nie rdzewieją,a mają już ho hooo,nawet nie pamiętam.Ale może kiedyś robili lepsze rzeczy.Żeby nie ten pożółkły lakier....
    Czyli buderusy też nie.A ściślej mówiąc odradzasz panelowe w ogóle.
    Grzejnik panelowe są popularne. Nie odradzam. Zawiodłem się na BUDERUSIE. Miałem nadzieję, że rdzewieć to nie będą. Koloru nie zmieniły to fakt.
    Pozdrawiam

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony