dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 188 z 229
Pokaż wyniki od 3.741 do 3.760 z 4571
  1. #3741

    Domyślnie

    Kochani... wszystkim bardzo dziękuję za opinię i wyrażenie własnego zdania. Dziękuję też za wszystkie propozycje zmian, które tu padły... ale przecież oczywiste jest, że w najbliższej przyszłości tych zmian nie będzie (chcecie, żeby mąż mnie udusił? )
    Pokazałam salon, bo być może ktoś myślał podobnie i w ten sposób mógł zweryfikować czy jego myślenie było słuszne czy nie Salon wygląda po mojemu... po prostu.... to ja tam mieszkam z moją kochaną rodzinką i nam się podoba.
    Zapytałam o propozycję kinkietów, bo za 2/3 lata salon trzeba będzie odświeżyć a wtedy zmiany będą możliwe

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    ....i Się niesmiało spytam, czy szafa między szfka TV a oknem musi być?
    To jedyny mebel, w którym trzymamy potrzebne do pracy rzeczy, dokumenty itp.

    Elfir na ścianie, na której namalowałaś drzewka planuje galerię … ale w sumie nie wiem

    Cytat Napisał InneMeble.pl Zobacz post
    ...beż płytka imitacja kamienia...
    To akurat naturalny piaskowiec
    …. reszta była wizualizacją Elfir


    Cytat Napisał Korozja Zobacz post
    ... A już miałam napisać żeby pozbyć się wszystkich mebli
    Może to dziwnie zabrzmi ale naprawdę wywołałaś uśmiech na twarzy mej

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    aisa, musisz miec chyba ubaw....najpierw wszystkie pochwaliły twój salon, a teraz wszystkie go urządzamy na nowo......no nie, dopieszczamy tylko. ale baza fajna, aż miło coś dobierać.
    I o to właśnie chodzi

    Cytat Napisał InneMeble.pl Zobacz post
    ...Ale , ale zdaję sobie z tego sprawę, że nie łatwo poddać się takiej krytyce, bo to co robimy w naszych domach robimy z sercem
    Amen

  2. #3742
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    aisa - zanim zacznie się wymieniać lampy, można pomyslec o wymianie samych abażurów.

  3. #3743

    Domyślnie

    Wymiana abażurów to świetny pomysł. Można zmienić przedmiot, nie kupując zupełnie nowego Popieram!

  4. #3744
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    Może nie jest taki piękny jak te tutaj ale mój i w końcu ukończony.... a może jeszcze komuś się spodoba









    i kominek




    Piękny sufit! Ja to bym jeszcze bardziej monochromatycznie zrobiła, pozostając w tonacji ecri i beżów, coś jak tutaj:




    Seledynowa zieleń jest zbyt "techno", a lampa stojąca zupełnie z innej bajki. Kinkiety bym zostawiła, pasują ich czarne akcenty
    Warto by ciut rozsunąć sofy, aby nie nachodziły na siebie. Ława bez bieżnika zleje się z podłogą i nie będzie wyglądała na tak dużą

  5. #3745

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Piękny sufit! Ja to bym jeszcze bardziej monochromatycznie zrobiła, pozostając w tonacji ecri i beżów, coś jak tutaj:




    Seledynowa zieleń jest zbyt "techno", a lampa stojąca zupełnie z innej bajki. Kinkiety bym zostawiła, pasują ich czarne akcenty
    Warto by ciut rozsunąć sofy, aby nie nachodziły na siebie. Ława bez bieżnika zleje się z podłogą i nie będzie wyglądała na tak dużą
    Dokładnie mam te same odczucia - oprócz usunięcia wszystkiego co zielone, nic bym nie zmieniała
    Baza jest piękna aisa. Ja lubię beż sam, z czernią lub z kolorami jade.





    i jeszcze tu
    Ostatnio edytowane przez eveee ; 06-03-2014 o 13:55
    jeśli chcesz być szczęśliwym.... to bądź. <l.tołstoj>

    Mieszkam

  6. #3746

    Domyślnie

    Mogę obiecać, że w niedalekiej przyszłości wywalę te ryczące zielone dodatki .... a teraz czeka na mnie sypialnia

  7. #3747

  8. #3748
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    U mnie nie salon, a pokoik dzienny, ale obecnie też nudy Rozbielone beże i pastelowy róż, plus kropla czerni...





    Już myślę, jakiego koloru będzie Wielkanoc

  9. #3749
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    zielony ogród co to za maerial na zasłony ?
    joliska jak milo u ciebie co to za kolorek na ścianach ? i ta czarna lampa wiszaca ...?

  10. #3750

  11. #3751
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ivy, wszystkie kolory z mieszalnika: w przedpokoju N 1502Y-50R, w dziennym (ściana z kinkietem) 2005Y-50R, pozostałe N 0500. Lampa to Donna z Markslojda.

  12. #3752
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Joliska ślicznie, romantycznie ale z pieprzykiem. lubię róż z czernią, to zestwienie kolorów jest teraz często na opakowaniach kosmetyków, ale mam za mało pokoi do urządzenia....dwa....

    moje zasłony to niby len, ale sztuczny raczej, chociaż wygląda jak prawdziwy.

  13. #3753
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    Joliska czy to nudy ? Bardzo ładne wnętrza

    ok a czy wolimy takie ? nie nudne ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolorowe wnętrza.jpg
Wyświetleń:	3668
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	246639


    a jeśli myślisz o kolorach na Wielkanoc to .............

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolorowe wnętrza, kolory na Wielkanoc.jpg
Wyświetleń:	3671
Rozmiar:	55,1 KB
ID:	246640

    Zielony Ogród
    co to za komoda -brąz ?

    współczesna czy stara ??
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 06-03-2014 o 20:25

  14. #3754
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    InneMeble, To było z przymrużeniem oka - lubię tę moją "nudę" Czy Ty wiesz, ile ja się nawzdychałam do waszych produktów w Gali, kiedy się urządzałam...

    Zielony Ogrodzie, u mnie też powierzchni do ozdabiania zbyt wielu nie ma (gdyby drugie tyle było...) A kolorystycznie zmieniać mogę tak naprawdę tylko pokój dzienny, bo pozostałe są znaczni bardziej ustabilizowane
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-03-2014 o 05:53

  15. #3755
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    Joliska
    ogólnie to łatwo doradzać innym sama nie potrafie podją c decyzji co do swoich wnętrz , pisałam już o tym.
    Zmieniłam ostatnio kilka dużych elementów w salonie ... i nie widziałam kanapy na podłodze ,
    przesadziłam z mono- wszystko beże i beże ....to jest nuda
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-03-2014 o 05:53 Powód: literówka: odradzać zam. doradzać :)

  16. #3756

  17. #3757
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Cytat Napisał InneMeble.pl Zobacz post
    :
    ............................
    Zielony Ogród
    co to za komoda -brąz ?

    współczesna czy stara ??
    to stary poniemiecki kredens dębowy. miał nadstawkę z kryształowymi szybami, ale ja zdjęłam, bo potrzebowałam tylko komody. Ma zeszlifowany i polakierowany blat, dzięki temu nie jest taki ciemny.

  18. #3758
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    InneM*

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin -Warszawa -Poznań- Katowice
    Posty
    265

    Domyślnie

    tak czułam ,że to nie Ikea

    fajny mebel.. ja takie kawałki lubię, przedmioty z historią

  19. #3759

    Domyślnie

    ha a mi zdecydowanie podoba się pokój asi222 właśnie z ta zielenią a najbardziej podoba mi sie sufit! Planuje podobnie - jasna drewniana baza i kolorowe dodatki z tym że raczej postawię na biel+jasne drewno (podoba mi się jasność takich pomieszczeń) do tego folkowy kolor. A to czego nie znoszę najbardziej we wnętrzach to monochromatyczne beże (choć te zaprezentowane na 2poprzednich stronach są ciepłe i miłe dla oka), a jeszcze bardziej nie podoba mi się nowoczesna monochromatyczność brrrr dobrze że już odchodzi się od tych błyszczących podłóg, jasnych kanap i szklanych/nowoczesnych stołów (wszyscy moi znajomi tak mają salony urządzone, a i tu co drugi jak się galerię ogląda) a zapomniałam jeszcze o ghostach
    Ostatnio edytowane przez variola ; 08-03-2014 o 19:36 Powód: ort

  20. #3760
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    variola, wszyscy zaniemówili
    to się nazywa świeże podejście do tematu

    zawsze coś będzie modne, coś będzie już brzydło, coś będzie nadchodziło wielkimi krokami, coś będzie absolutnie passe.....taka kolej rzeczy. popatrz na pierwsze strony tego wątku, zobaczysz ten upływ czasu na własne oczy.
    tutaj prezentuje się raczej aktualne wnętrza, nie trendy. za nimi nigdy nie nadążymy. nieważny zresztą chyba styl, bo to indywidualna sprawa, ale chyba ważne jest, aby wnetrze było poprawne w ramach danego stylu wybranego przez właściciela. dlatego staram się raczej nie oceniać wyboru stylu, ale raczej poprawność jego zastosowania. przynajmniej tak chciałabym.......ale tak naprawdę to w ogóle nie czuję się upoważniona do oceniania, raczej do podtrzymywania jakby nie patrzeć ciekawej często dyskusji

Strona 188 z 229

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony