dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Temat: Kaseta video

  1. #1

    Domyślnie

    Wczoraj, ku memu zaskoczeniu, bo nie wiedziałem, że prenumeratorzy mają to w cenie, poczta przyniosła kasetę video "Muratora". Oglądnąłem od razu i... no, cóż siłą rzeczy jest to tylko "liźnięcie" tematu, ale dowodzi przynajmniej jak dużą wartość ma obraz ruchomy w przekazywaniu informacji. Jeżeli zrezygnowano z programu telewizyjnego, to może przynajmniej rozważyć kwestię rozszerzenia oferty tematycznych kaset video (np. więcej o instalacjach, wykonczeniu wnętrz, itd.)?

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    jestem za!! u nas kaseta zrobila forore. nawet dziecko chetnie oglada. chyba jako konkurencje dla boba budowniczego.

  3. #3

    Domyślnie

    Nawiązujesz do tego, co się znalazło po Bobie na kasetach sprzedawanych w hipermarketach? Murator (na szczęście, niestety - niepotrzebne skreślić) takiej "niespodzianki" nie zrobił.

  4. #4

    Domyślnie

    Tak tak ta sprawa z taśmami Boba byla głośna w Trójmieście - co w innych miastach było to samo?

    Co do kasety to warto kupić - bo mam wątpliwości:
    1/ mam nagrane prawie wszystkie odcinki muratora - czy na kasecie to nie są powtórki,
    2/ czy dł. projekcji 50min. to nie za mało jak na taki temat.
    Szkoda kupować jeśli o fundamentach mówi się 2min.

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Kodi, ta kaseta jest dla żółtodziobów budowlanych OK. A pokazana jest na niej "relacja" z budowy domów modelowych.

  6. #6

    Domyślnie

    Czy ta kaseta jest wysyłana prenumeratorom? Bo ja na razie żadnej nie dostałam?

  7. #7

    Domyślnie

    p. mój pierwszy post. Mnie to też zaskoczyło, a faktury żadnej nie dołączono.

  8. #8

    Domyślnie

    Redakcjo,
    co to za kaseta ? Jak ją można kupić ?

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    co bylo z bobem?/
    kasetka dla zoltodziobow, jako i my jestesmy (mowie o sobie), ale jak milo patrzec jak bezproblemowo, czysto powstaje dom

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Czy to znowu coś z Archiwum X? Ja też nie dostałem żadnej kasety. A może Wy już macie numer majowy? O kasetach Boba też niesłyszałem. Chyba muszę się przejść do uszologa i oczologa

  11. #11

    Domyślnie

    1. Kaseta z Bobem Budowniczym była typu "2 w 1", tzn. coś dla dziecka i coś dla rodziców. Otóż po Bobie był tam jeszcze jeden film i okazało się, że Bob został na nim nagrany. A ten drugi film był, no by tak rzecz, przyrodniczy. O rozmnażaniu gatunków, a ściśle jednego. No, taki wiosenny temat poruszał.
    2. Rozwijając temat kasety: może by tak np. numery specjalne "Muratora" wydać na kasecie, albo na CD, albo na DVD?

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Ma ktos ta kasete z Bob Builderem?. To lepsze niz budowanie.

  13. #13

    Domyślnie

    A na muratorowej kasecie do końca tylko śnieg

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ryniu - a która część była dla rodziców a która dla dzieci, oraz w jakim wieku dzieci? Czy to może coś z "Przysposobienia do życia w rodzinie"? Jakbym widział taką kasetę (oryginał) to bym kupił na pamiątkę dla wnuków.

  15. #15

    Domyślnie

    Frankai, dokładnie tak, dla rodziców (a w szczególności odwiedzających to forum) była oczywiście część pierwsza czyli "Bob Budowniczy" (zresztą konkurencja dla kasety Muratora!), natomiast dla dzieci - część druga, czyli film przygodowy pt. "Co Jaś zobaczył wracając niespodziewanie wcześnie ze szkoły".

  16. #16

    Domyślnie

    Qurcze - jeszcze nie mam dzieci i przyznam, że nie wiem o czym mówicie.
    Co do kasety muratora to do mnie już dotarła - miła niespodzianka, będę pokazywać znajomym, którzy będą zaczynali się budować. Jest świetna dla laików rozpoczynających budowę ponieważ gdy już się zacznie to potrzeba więcej szczegółów. W każdym razie można ją traktować jako ogólny zarys budowy i wspomnienie z łezką tego co się już zrobiło

  17. #17

    Domyślnie

    Agnicha, są dorośli, którzy też chętnie oglądną część drugą tej kasety. A co chodzi? Przeczytaj dokładnie wcześniejsze posty to zrozumiesz. Historia jest jak najbardziej autentyczna.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja też chcę tą kasetę! Oczywiście chodzi o Boba,

  19. #19

    Domyślnie

    Chodzi Ci o fragmenty, gdzie Bob buduje czy gdzie... nie buduje?

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ryniu, całą kasetę, całą. Będzie cos dla dzieci i dla rodziców

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony