dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71
  1. #61

    Domyślnie

    Żenujący nawet...

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SKula
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Zaborów
    Posty
    2.673
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    to nie jest marketing tylko nieudolna reklama pańci która nawet nie sama wpadła na to żeby się zalogować i coś tam napisać
    ot dostała od szefa polecenie, które nie za bardzo zrozumiała - stąd ten efekt okienno - basenowy

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SKula
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Zaborów
    Posty
    2.673
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    może potrafi świetnie zamawiać smyczki z logo firmy ? a tu spadło na nią takie wyzwanie !

  4. #64

    Domyślnie

    Ale fora nie służą chyba do marketingu?

    Pan(i) miał najpierw basen wolnostojący, który obudował, a dalej szuka firmy która wybuduje basen z prawdziwego zdarzenia, chyba o to chodzi

    Takie rzeczy to tu widzę od razu się wyłapuje, a kiedy pytałam o zdanie na temat basenów to nikt mi nie odpisał

    Ajjj...

  5. #65

    Domyślnie

    W sumie moze juz sam nie wie czy ma basen czy nie. A moze dopiero szuka firmy która go wykona
    A moze tylko marzy o wannie z hydromasażem Pogubił sie

  6. #66

    Domyślnie

    Czy ktoś tutaj zna się na zadaszeniach do basenów? Znalazłam ciekawą ofertę na zadaszeniadobasenow . pl , ale chciałabym, żeby ktoś mi coś na temat tych zadaszeń podpowiedział
    Jak z jakością?

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patrycja2808 Zobacz post
    Czy ktoś tutaj zna się na zadaszeniach do basenów?
    W 2013 pytałaś o to samo i podawałaś namiar na tą samą firmę.
    Zaraz zacznę moderowac twoje wpisy!

  8. #68
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SKula
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Zaborów
    Posty
    2.673
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    cóż sezon się zaczyna - handlowcy się przebudzają

  9. #69

    Domyślnie

    Czytając wcześniejsze wypowiedzi, mogę dodać od siebie, że w zeszłym roku kupiliśmy basen poliestrowy razem z zadaszeniem. To jest super sprawa, bo chroni i działa jak szklarnia, przez co woda jest cieplejsza. Kąpaliśmy się nawet we wrześniu! Jedni twierdzą, że takie zadaszenie to fanaberia i strata pieniędzy, ale jak weźmiemy pod uwagę ile wody zaoszczędziliśmy (bo była czysta i nie musieliśmy jej tak często wymieniać) i jak długo mogliśmy korzystać z basenu, to wychodzi na to, że to jednak jest oszczędność Oglądaliśmy różne modele, ale wybraliśmy taki prosty [SPAM] z własną wystawą basenów, więc można wcześniej przyjechać i zobaczyć je na żywo.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 17-04-2016 o 11:12

  10. #70
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    miszja

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-999
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jeśli masz miejsce i możliwości to ja mega polecam, ale od razu rób zadaszenie, bo w naszym klimacie to bardzo się przyda. Wiem, ze firmy sprzxedające baseny takie rzeczy oferują, przynajmniej w [reklama] tak mieli. To też znacznie wydłuża czas jaki możemy korzystać z basenu no i plus oszczędza się ciepło
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-09-2017 o 10:05

  11. #71

    Domyślnie

    Tak, zadaszenie to dobry pomysł. Ja też zamierzam zrobić. Jak ktoś ma na stałe basen, to dzięki odpowiedniemu zadaszeniu, może z niego korzystać nawet przez cały rok. Do tego jeszcze jak ma pompę ciepła. Ja się zamierzam na zakup pompy ciepła do basenu poolneo royal 2,8kw. Zgrabna i ładna.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony