dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Swoja drogą to nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim rozwiązaniem sprawy jak pralka w szafie,musze przyznać że jest to bardzo ciekawe,tylko ze trzeba wszystko dobrze wymierzyć,żeby potem nie było problemów.

  2. #42

    Domyślnie

    Dorzucam inspiracje



    więcej zdjęć TU

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bellezza_pl

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    18

    Domyślnie

    Myślę, że to świetny pomysł. Mi bardzo się podoba takie rozwiązanie, bo kto powiedział, że pralka powinna być koniecznie w łazience. Moja znajoma ma właśnie takie rozwiązanie jest bardzo zadowolona i chwali sobie. Idealne rozwiązanie do małych łazienkę, lub gdy po prostu nie chcemy marnować miejsca w łazience na pralkę

  4. #44

    Domyślnie

    Gorzej jak pralka kiedyś się zepsuję i zaleje całą szafę. Fajnie rozwiązanie ale to zależy co będziesz trzymał w tej szafie oprócz pralki.
    Ostatnio edytowane przez deresz ; 20-11-2012 o 13:37

  5. #45

    Domyślnie

    A jakby zrobić w miejscu na pralkę taki szkielet tylko z zamykanymi drzwiczkami? Wtedy jak cos wyleje, to zaleje podłogę, a nie szafę i inne rzeczy w niej

  6. #46

    Domyślnie

    Kurde bardzo ciekawy pomysł z tym wrzuceniem pralki do szafy, u siebie na przedpokoju mam z przesuwanymi drzwiami więc podczas prania może być nawet widoczna pralka, dzisiaj przyjdę i zobaczę jak to będzie wglądało

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał natan88 Zobacz post
    Kurde bardzo ciekawy pomysł z tym wrzuceniem pralki do szafy, u siebie na przedpokoju mam z przesuwanymi drzwiami więc podczas prania może być nawet widoczna pralka, dzisiaj przyjdę i zobaczę jak to będzie wglądało
    a masz wystarczajaco głęboką szafę, zeby weszła? W sumie możesz tam nawet suszarkę zamontować, znaczy powiesić nad pralką kilka sznurków Przy otwartych drzwiach będzie schło

  8. #48
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    moja koleżanka ma pralkę w szafie, właśnie na przedpokoju, myślę, ze to fajne rozwiązanie, ja nie lubię pralek rzucających sie w oczy, a przez to też łazienka wygląda na miejsce bardziej atrakcyjne, inne kumpela ma pralkę w kuchni, obok zmywarki, co też nie jest takim głupim pomysłem, tak czy siak łazienka to chyba ostatnie miejsce gdzie ja chciałabym postawić pralkę

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony